Krapina - apartamenty i domy

Krapina

Krapina - apartamenty i domy

Krapina to miasto położone w północnej części Chorwacji, w pobliżu granicy ze Słowenią (sprawdźcie także nasz produkt „domy i apartamenty w Słowenii”). Jest największą miejscowością regionu Zagorje oraz jego kulturalną i administracyjną stolicą. Pierwsze wzmianki o Krapinie pochodzą z początku XIII wieku, a swoje posiadłości miało tu wielu królów chorwackich oraz węgierskich. Dziś, jest to miejsce chętnie odwiedzane przez turystów szukających nowych i ciekawych miejsc, a także amatorów wypoczynku pośród gór.

Nasz produkt „domy i apartamenty w Krapinie” polecamy wszystkim chcącym wypocząć w spokojnej atmosferze, z dala od gwarnych i hałaśliwych ośrodków miejskich. Miejsce to, świetnie nadaje się na aktywny wypoczynek, bowiem okolica miasta to zalesione, zielone wzgórza i góry. To również świetna lokalizacja dla chcących podreperować zdrowie, bowiem w otoczeniu miasta znajdują się liczne uzdrowiska. Jeśli więc jesteście zainteresowani powyższym opisem, sprawdźcie naszą wyjątkową ofertę "Chorwacja apartamenty" w Krapinie.

 

Popularne domy wakacyjne w Krapina

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Krapina

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Krapina

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Krapina

Loading...

Domy i apartamenty w Krapinie

Każdy kto szuka alternatywy dla hotelowego zakwaterowania (w którym trudno o prywatność i swobodę), powinien zerkną na ofertę NOVASOL. W niej znajdziecie domy i apartamenty w Krapinie i okolicy, które są w pełni samodzielne oraz wyposażone we wszelkie niezbędne meble i urządzenia. W naszych obiektach wakacyjnych znajdziecie także łazienki oraz kuchnie, które także będą tylko i wyłącznie do Waszej dyspozycji. Nasze kwatery w Krapinie to także wypoczynek all inclusive, bowiem w cenie najmu są już wliczone opłaty za wszelkie media, pościel oraz sprzątanie końcowe.

Wertując ofertę „noclegi w centralnej Chorwacji” Waszą szczególną uwagę chcielibyśmy zwrócić na:

  • Domy z basenem – tylko wyobraźcie sobie relaks nad/w prywatnym akwenie, z dala od tłumów i hałasu.

  • Domy z panoramicznym widokiem – okolice Krapiny są wyjątkowo urokliwe, dlatego warto mieć możliwość podziwiania pięknych krajobrazów z okien lub tarasu domu wakacyjnego.

  • Domy przyjazne dzieciom – w tych obiektach wakacyjnych najmłodsi Goście znajdą dodatkowe atrakcje, jak np. plac zabaw.

  • Domy przyjazne zwierzętom – zabierz ze sobą na wakacje domowego ulubieńca.

NOVSOL zaprasza na niezapomniane wakacje do swoich kwater w Krapinie!

 

Krapina

Wakacje w Krapinie

Krapina i okolica pełna jest atrakcji i ciekawych miejsc. Oczywiście, można tu spędzić urlop jedynie relaksując się na słońcu i ciesząc oczy pięknymi widokami, niemniej jednak byłoby trochę szkoda, aby nie odkryć piękna okolicy. Wybierając nasz produkt „Chorwacja noclegi”, warto chociażby przejść się uliczkami miasta, gdzie podziwiać można m.in. kościół św. Mikołaja, monastyr św. Katarzyny, Muzeum zabytkowych pojazdów, Miejską Galerię Majcen i wiele innych. Z kolei w okolicy miasta, czekają na Was takie miejsca jak:

  1. Jaskinia Krapina – miejsce gdzie odkryto ślady bytności neandertalczyków. Znajduje się tu również muzeum poświęcone prehistorii.

  2. Zamek Trakoscan – jeden z najpiękniejszych zamków Chorwacji.

  3. Skansen Rogatec – podziwiać tu można historyczne domostwa.

  4. Krapinske Toplice – uzdrowisko słynące z wód termalnych i licznych spa.

  5. Zagrzeb – stolica Chorwacji oraz pełne zabytków i atrakcji miasto.

Wypoczywając w Krapinie możecie także spędzić urlop na łonie natury. Tuż za granicami miasta rozpoczynają się zielone wzgórza i wzniesienia, które tworzą piękne krajobrazy. Pośród z nich znajdziecie lasy, oczka wodne, ukryte wioski i ciekawe miejsca. Czekają tu na Was także szlaki rowerowe, możliwość uprawiania jeździectwa, parki linowe, boiska do gier itp. Zapowiadają się wyjątkowe wakacje w Chorwacji.