Vukovar - domy i apartamenty

Ferienhaus in Vukovar

Vukovar - domy i apartamenty

Vukovar to miasto położone w głębi centralnej Chorwacji (sprawdźcie także ofertę "Chorwacja noclegi"), w pobliżu granicy z aż trzema krajami: Serbią, Bośnia i Hercegowiną oraz Węgrami. Vukovar położony jest u zbiegu rzek Vuka oraz Dunaju, który inspiruje artystów od wielu stuleci. Jesto to także największy port rzeczny w Chorwacji.

Miasto Vukovar jest symbolem wojny o niepodległość, dlatego jest ciekawym miejscem dla amatorów poznawania historii i zabytków. Vukovar przyciąga także z powodu spokojnej atmosfery, zarówno w mieście jak i w okolicy, a także licznymi miejskimi festiwalami, podczas których poznacie miejscowe zwyczaje, kuchnię oraz tradycje. Spędzając wakacje w Vukovar możecie także łatwo i szybko dotrzeć do pobliskich krajów, dzięki czemu możecie poznać ciekawe miejsce w aż czterech państwach. Jeśli więc szukacie ciekawych i atrakcyjnych miejsc na wakacje w centralnej Chorwacji, to warto wybrać się do miasta Vukovar.

Domy i apartamenty w Vukovar

Zaprszamy do zapoznania się z ofertą NOVASOL w mieście Vukovar i jego okolicy. Oferujemy Wam tu prywatne kwatery, które spełniają nasze wymagania, takie jak:

 • Pełne wyposażenie – wszystkie pomieszczenia obiektu posiadają meble i urządzenia, które są niezbędne do komfortowego wypoczynku. Dotyczy to również kuchni (bądź aneksu kuchennego), dzięki czemu możecie sami przygotowywać posiłki.

 • Pełna prywatność – w naszej ofercie znajdziecie domy i apartamenty w Vukovar i okolicy, które są dostępne tylko i wyłącznie do Waszej dyspozyji. Nie spotkacie się więc z sytuacją, że jakieś pomieszczenie będzie współdzielone z obcymi ludźmi.

 • Dostępność – nasze obiekty wakacyjne mają dla Was otwarte drzwi praktycznie przez cały rok, więc śmiało możecie wyruszyć do nich poza sezonem głównym.

 • All inclusive – wszystkie kwatery w Dalmacji, sa objęte tą formułą. W jej ramach, opłaty za: sprzątanie końcowe, pościel oraz wszelkie media – są już wliczone w cenę najmu.

Nasz prodoukt „kwatery w Vukovar” cechuje również duża różnorodność i wyposażenie w dodatkowe udogodnienia, które podniosą komfort Waszego wypoczynku. Znajdziecie tu, m.in. domy z basenem, domy z sauną, domy na łonie natury, domy z panoramicznym widokiem, kwatery przyjazne zwierzętom domowym itd. Zapraszamy do naszych obiektów wakacyjnych w Vukovar!

Wakacje w Vukovar

Vukovar to miasto pełne historycznych miejsc. Spacerując ulicami miasta będziecie mogli zobaczyć budowle, które przetrwały wojnę o niepodległość oraz liczne zabudowania z poprzednich epok. Jeśli wybierzecie nasz produkt „Chorwacja apartamenty”, warto udac się do takich miejsc jak:

 1. Muzeum w pałacu Eltz – z bogatą ekspozycją wykopalisk w Vucedol.

 2. Muzeum pamięci – poświęcone lauratowi nagrody Nobla w dziedzinie chemii – Lavoslavovi Ruzicce.

 3. Muzeum poświęcone drugiemu kongresowi partii komunistycznej Jugosławii.

 4. Muzeum wojny o niepodległość.

 5. Muzeum kultury – jeden z najnowocześniejszych muzeów w Chorwacji, w którym łączy się modernizm z archeologią.

 6. Wieża ciśnień – ze śladami po kulach z czasów wojny o niepodległość.

 7. Kościoły – szczególnie polecamy wizytę w barokowych budynkach św. Filipa i Jana oraz św. Mikołaja.

Poszukwicze zabytków mogą też odwiedzić miejsca położone w bliższej i dalszej okolicy miasta Vukovar, jak np. w serbskim Nowym Sadzie (z niezwykłą fortecą Petrovaradin) czy chorwackim Osijeku z zamkiem Tvrda (polecamy także nasz produkt „Osijek noclegi”). W Vukovarze warto także wybrac się w rejs po pięknym, modrym Dunaju, który na długo pozostanie w Waszej pamięci.