Garcin - apartamenty i domy wakacyjne

Garcin

Garcin - apartamenty i domy wakacyjne

Garcin to nazwa niewielkiej gminy oraz miejscowości, znajdującej się w południowej części kontynentalnej Chorwacji (sprawdźcie także nasz ofertę „Chorwacja noclegi”), pomiędzy dwoma znanymi ośrodkami Dakovo oraz Slavonski Brod. Gmina Garcin położona jest także blisko granicy z Bośnią i Hercegowiną, a od strony północy sąsiaduje z średniej wielkości  górami Papuk.

Naszą ofertę zakwaterowania w Garcin polecamy osobom szukającym nowych i mniej popularnych kierunków oraz wszystkim tym, którzy szukają ucieczki od codzienności i wielkich miast. Wakacje w Garcin i okolicy bowiem, to urlop w wiejskiej atmosferze oraz na łonie natury. Ze względu na bliskość wzniesień Papuk, to również świetne miejsce na wakacje w górach. Jeśli zaś lubicie zwiedzać oraz poznawać ciekawe historie i zwyczaje, to zarówno Garcin jak i sąsiadujące z nią miejscowości, dostarczą Wam mnóstwo nowych doznań. Wystarczy tylko wybrać odpowiedni obiekt z oferty "Chorwacja apartamenty".

 

Domy i apartamenty w Garcin

Spakujcie walizki oraz torby i już dziś wyruszcie do Garcin, aby przeżyć niezapomniany urlop. W beztroskich chwilach mogą Wam pomóc nasze kwatery wakacyjne, w których wypoczniecie za wszystkie czasy. Domy i apartamenty w Garcin i okolicy są w pełni wyposażone, funkcjonalne oraz gwarantują komfortowy wypoczynek. Oprócz tego, pozwolą Wam na wakacje w prywatnej atmosferze, z dala od wścibskich oczu. Kwatery w Chorwacji Kontynentalnej to również brak dodatkowych opłat z tytułu mediów, pościeli czy końcowego sprzątania. Jest to zasługą opcji all inclusive, którą nasze domy i apartamenty wakacyjne są objęte.

Nasza oferta „noclegi w Garcin” to także duża różnorodność wyboru. Na stronach NOVASOL możecie znaleźć obiekty zróżnicowane pod względem lokalizacji (w miastach, na wsiach, na łonie natury), wielkości (od apartamentów typu studio po wielokondygnacyjne domostwa) oraz stopnia luksusu (posiadamy zarówno prosto wyposażone obiekty, jak i luksusowe domy). Wybór możecie także sprecyzować pod kątem dodatkowych udogodnień, ponieważ oferujemy domy z basenem, z ogrodem, z siłownią, z placem zabaw i wieloma innymi dodatkami. Wszystko to po to, abyście mogli dostosować obiekt jak najbardziej do Waszych potrzeb. Dodatkowo, w części naszych kwater możecie spędzić wakacje z psem, kotem lub innym posiadanym domowym zwierzakiem – takie obiekty oznaczone są znaczkiem domy przyjazne zwierzętom. Zapraszamy!

Wakacje w Garcin

Wyobraźcie sobie całodzienne wędrówki po zielonych wzgórzach oraz poznawanie ciekawych miejsc i historii Chorwacji kontynentalnej. Jeśli Wam się udało to zwizualizować, to już wiecie jak wyglądają wakacje w Garcin i okolicy. Mamy dla Was kilka propozycji, które być może okażą się pomocne. Wybierając nasz produkt „apartamenty Chorwacja” będziecie mieli okazję poznać takie miejsca jak:

  • Park przyrody Papuk – jest to specjalny rezerwat, który powstał w celu ochrony lasów położonych w górnych partiach gór Papuk. Podczas wędrówek szlakami parku, poznacie ciekawe gatunki flory i fauny, a z punktów widokowych będziecie mogli podziwiać, zapierające dech w piersiach, widoki.

  • Jelas Polje – również chroniony obszar – idealny na pieszą eksploracje. Na jego terenie znajdują się mokradła, jeziora oraz bagna, które są siedliskiem wielu gatunków ptactwa. Jest to również miejsce popularne wśród wędkarzy.

  • Slavonski Brod – miasto z piękną barokową zabudową. Podziwiać tu można fortecę Brod, klasztor Franciszkański oraz niezwykłą starówkę, która jest jedną z największych w kraju.

  • Osijek – miasto oddalone nieco od Garcin, ale na pewno warte odwiedzenia. Liczne zabytki, atrakcje oraz piękna promenada wzdłuż rzeki sprawiają, że turyści chętnie tu wracają. W Osijek oferujemy również nasz produkt „noclegi Osijek”.