Orahovica - domy i apartamenty

Ferienhaus in Orahovica

Orahovica - domy i apartamenty

Orahovica to miasteczko położone w centralnej części Chorwacji, na zboczach masywu Papuk oraz w pobliżu miasta Nasice (sprawdźcie także naszą ofertę „domy i apartamenty Nasice”). Orahovica i jej okolice, to bardzo interesująca lokalizacja, gdzie podziwiać można zielone krajobrazy oraz miejsc a o dużym znaczeniu historycznym i kulturalnym. Nic więc dziwnego, ze z roku na rok, miejscowość przyciąga coraz więcej turystów. Może więc i pora na Was?

Nasz produkt „domy i apartamenty w Orahovicy” polecamy miłośnikom historii i osobom lubującym się w odkrywaniu nowych miejsc. Jest to również świetna lokalizacja na niezapomniane wakacje w górach oraz na łonie natury. Swój mały raj, znajdą tu również, osoby szukające wytchnienia i wypoczynku z dala od dużych ośrodków miejskich, w których trudno o ciszę i spokój. Tutaj te warunki otrzymacie w nadmiarze. Dlatego też, nie zastanawiajcie się ani chwili dłużej – znajdzćie obiekt z katalogu "Chorwacja apartamenty", pakujcie walizki oraz torby i wyruszcie na ekscytujące wakacje

Domy i apartamenty w Orahovicy

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wypoczynkową.  W Orahovicy i jej okolicy, znajdziecie bogatą ofertę kwater wakacyjnych, które powinny w pełni zadowolić każdy gust i każdą kieszeń.

Nasze domy i apartamenty w Orahovicy są w pełni wyposażone w niezbędne sprzęty oraz meble, a także są zapewniają pełną prywatność, swobodę i indywidualny charakter wypoczynku. Nasz produkt „domy i apartamenty w Chorwacji Centralnej” jest tylko i wyłącznie do Waszej dyspozycji w czasie najmu. Dotyczy to również sytuacji, gdy np. jedna osoba wynajmie obiekt wakacyjny mogący pomieścić nawet kilkadziesiąt osób – w NOVASOL nie spotka Was sytuacja z dokwaterowaniem dodatkowych Gości.

Wybierając wakacje w Orahovicy z NOVASOL, będziecie mogli również wybrać czy chcecie podstawowy apartament, w którym będziecie tylko wypoczywać pomiędzy dniami pełnych podróży i emocji, czy wolicie duży, pełen dodatkowych atrakcji (basen, ogród, boisko do gry, sauna, siłownia itp.) dom.

Nasza oferta „domy i apartamenty Orahovica”  jest skierowana także do osób podróżujących z domowymi zwierzakami. Wśród naszych kwater wakacyjnych, czekają na Was i takie, których właściciele, w pełni akceptują wakacje z psem, kotem lub innym rodzinnym pupilem.

Na sam koniec zostawiliśmy dodatkową zachętę: w Chorwacji wszystkie nasz obiekty objęte są formułą „all inclusive", a to oznacza, że pościel, ręczniki, media oraz sprzątanie końcowe są już wliczone w cenę najmu!

Wakacje w Orahovicy

Orahovica ma wiele do zaoferowania dla swoich Gości, a wszystko to po to, abyście mogli w pełni wypoczęci i pełni wrażeń wrócić z niezapomnianego urlopu. Wybierając nasz produkt „Chorwacja noclegi” będziecie mogli:

  • Poznać Ruzicę – ruiny średniowiecznego miasta – tutaj odbędziecie podróż do przeszłości.

  • Poznać Stare Miasto – i nie jest to bynajmniej miejska starówka. Są to, znajdujące się na 700 metrach n.p.m. pozostałości po mieście znacznie starszym niż Ruzica.

  • Odkryć zabytki miasta – czeka tu na Was m.in. klasztor św. Mikołaja, miejskie piwnice z winami, kościół św. Wawrzyńca, zabytkowy młyn wodny, kościół św. Krzyża i wiele innych.

  • Wypocząć nad jeziorem – nad wodami Orahovica czeka na Was kąpielisko, w którym znajdziecie przyjemne orzeźwienie podczas chorwackich upałów. Można tu również uprawiać wędkarstwo.

  • Odkrywać góry Papuk – te pasmo średnich gór oferuje zarówno zielone wzniesienia, jak i skaliste szczyty. Na terenie masywu znajduje się park przyrodniczy oraz cenny park geologiczny.

  • Odwiedzić okoliczne miasta – szczególnie polecamy wizytę w Slavonskim Brodzie, Dakovie oraz Osijeku (sprawdźcie także nasz produkt „noclegi w Osijek”).