Vinkovci - domy i apartamenty

Ferienhaus in Vinkovci

Vinkovci - domy i apartamenty

Vinkovci to miasto położone we wschodniej Slawonii, w północnej części Chorwacji, ok. 43 kilometry od miasta Osijek (polecamy także naszą ofertę „domy i apartamenty Osijek”). Miejscowość zlokalizowana jest nad rzeką Bosut, w pobliżu granicy z Serbią oraz Bośnią i Hercegowiną.

Nasz produkt „apartamenty i domy w Vinkovci” polecamy wszystkim tym, którzy szukają nowych i nieodkrytych miejsc, w których znajdą ciekawe zabytki oraz atrakcje. Zarówno miasto, jak i jego okolica oferują mnóstwo intersujących miejsc, w których poznacie także lokalne historie, tradycje, zwyczaje oraz kuchnię, która znacznie różni się od tej serwowanej na wybrzeżu Adriatyku. Vinkovci to także destynacja, którą polecamy miłośnikom aktywnego wypoczynku oraz tym, którzy podczas urlopu chcieliby naładować naturalne siły w spokojnej i zacisznej atmosferze. Jeśli więc jesteście osobami, o których mowa powyżej, to spakujcie torby, plecaki oraz walizki i wybierzcie noclegi z oferty "apartamenty Chorwacja".

Domy i apartamenty w Vinkovci

Już teraz sprawdźcie wyjątkową ofertę NOVASOL w mieście Vinkovci i jego okolicy. Mamy Wam do zaoferowani zakwaterowanie wakacyjne, które zostały sprawdzone przez naszych lokalnych inspektorów, którzy upewnili się, że spełniają one wszystkie standardy firmy. Są to:

  • Pełne wyposażenie – wszystkie domy i apartamenty w Vinkovci posiadają wszelkie, niezbędne do komfortowego wypoczynku, meble i urządzenia. Wymóg ten dotyczy również kuchni (lub aneksów kuchennych), dzięki czemu nasi Klienci mogą sami zdecydować czy zechcą samodzielnie przygotowywać posiłki czy skorzystać z tutejszej oferty gastronomicznej

  • Gwarancja swobody i prywatności – nasze kwatery w Chorwacji Centralnej są w pełni samodzielne i dostępne tylko dla Was w czasie trwania najmu. Oznacza to, że nie będziecie musieli dzielić z kimś np. łazienki czy kuchni.

  • All inclusive – formuła, w której ramach: opłaty za media, sprzątanie końcowe oraz pościel są już wliczone w cenę najmu.

Oprócz wymienionych powyżej wymagań, nasze obiekty wakacyjne posiadają również dodatkowe udogodnienia, które, przed rezerwacją, możecie sprawdzić w opisach obiektów. W NOVASOL możecie wynająć domy z basenem, apartamenty przyjazne domowym zwierzakom, domy dla aktywnych wczasowiczów, kwatery przyjazne dzieciom i wiele innych. Oczywiście, są u nas obiekty, które łączą kilka konceptów, a wszystko to po to, abyście mogli łatwo znaleźć kwater, która będzie spełniać Wasze wymagania i potrzeby. Serdecznie zapraszamy do naszych kwater w Vinkovci.

Wakacje w Vinkovci

Urlop w Vinkovci to wypoczynek pełen atrakcji. Kiedy już zregenerujecie siły np. przy prywatnym basenie, wyruszcie w miasto lub jego okolicę i poznajcie ciekawe miejsca, których jest tu sporo. Już w samym Vinkovci czeka na Was piękna barokowa starówka, kościół św. Iljii z XI wieku (najważniejszy monument średniowieczny w kraju), Muzeum miejskie oraz mnóstwo parków, w których zaczerpniecie świeżego powietrza np. podczas pikniku. W mieście znajdziecie również park archeologiczny Sopot, w którym znajduje się sześć zrekonstruowanych chat postawionych na bagnach. Jeśli zaś szukacie możliwości uprawiania aktywnego wypoczynku, to wybierając nasz produkt „Chorwacja apartamenty”, będziecie mogli uprawiać kolarstwo, piesze wędrówki, jeździectwo, wędkarstwo, grę w tenisa lub zrelaksujcie się w miejskich basenach.

Wakacje w Vinkovicy to także okazja na poznanie okolicznych miast Slavonii, jak np.:

  • Dakovo – z katedrą św. Piotra

  • Vukovar – w tym mieście znajdziecie liczne ślady po chorwackiej wojnie o niepodległość.

  • Osijek – siedziba XVIII-wiecznej fortecy Tvrda oraz katedry św. Piotra i Pawła.

  • Slavonski Brod – miasto z niezwykłą fortecą Brod oraz naszą ofertą „Slavonski Brod noclegi”.