Sveti Ivan Zabno - domy i apartamenty

Dom wakacyjny w Sveti Ivan Zabno

Sveti Ivan Zabno - domy i apartamenty

Sveti Ivan Zabno to nazwa niewielkiej miejscowości oraz gminy, znajdujących się w północnej części Chorwacji, około 66 kilometrów na wschód od stolicy kraju – Zagrzebia (polecamy także nasze apartamenty w Zagrzebiu). Miejscowość położona jest także Bilogory, czyli jednego z pasm Wyspowych Gór Panońskich, a jej okolica pełna jest pól uprawnych, lasów oraz winnic.

Wakacje w Sveti Ivan Zabno polecamy każdemu, kto szuka zacisznego miejsca, z dala od hałasu i zgiełku wielkich miast. Tutaj, odpoczniecie w kameralnej i sielskiej atmosferze, a urocza okolica zapewni miłe wrażenia podczas spacerów. Miejscowość, jest także świetną bazą wypadową na wycieczki do okolicznych, ciekawych miejsc i miast. Z kolei w tutejszych lasach i nad jeziorami, można aktywnie spędzić czas i uprawiać różne dyscypliny sportowe. To będą pełne wrażeń wakacje, dlatego też zachęcamy do zapoznania się z ofertą "Chorwacja apartamenty".

 

Popularne domy wakacyjne w Sveti Ivan Zabno

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Sveti Ivan Zabno

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Sveti Ivan Zabno

Loading...

Domy i apartamenty w Sveti Ivan Zabno

Już dziś możecie zarezerwować kwaterę wakacyjną w Sveti Ivan Zabno i zacząć planować niezapomniany urlop. W naszych obiektach czeka Was komfortowy wypoczynek z gwarancją prywatności oraz indywidualnego charakteru wakacji. Wybierając nasz produkt „wakacje w kontynentalnej Chorwacji”, zapewnicie sobie również urlop w kwaterach, które są w pełni wyposażone oraz stanowią samodzielne i samowystarczalne jednostki. Domy i apartamenty w Sveti Ivan Zabno z oferty NOVASOL to alternatywa dla osób, które dość mają ciasnych hotelowych pokojów oraz najmu pokojów ze wspólnymi kuchniami i łazienkami. W naszych obiektach nie czekają na Was żadne ukryte opłaty dodatkowe – dzięki opcji all inclusive, opłaty za media, pościel oraz sprzątanie końcowe są już wliczone w cenę najmu, a zaoszczędzone w ten sposób pieniądze, na pewno spożytkujecie lepiej podczas urlopu.

Wertując kwatery w Sveti Ivan Zabno, szczególną uwagę zwróćcie na specjalne obiekty z dodatkowymi udogodnieniami, jak np. domy z basenem, domy dla aktywnych, domy oferujące wakacje z psem, itp. Obiekty takie oznaczone są odpowiednimi symbolami, a informacje o szczegółach udogodnień znajdziecie w opisach domów. Zapraszamy!

Wakacje w Sveti Ivan Zabno

Jeśli planujecie urlop w wiejskiej atmosferze, to wakacje w Sveti Ivan Zabno będą świetnym rozwiązaniem. Nie oznacza to jednak, że osoby lubiące inne formy spędzania wolnego czasu nie mają tu po co przyjeżdżać. Sveti Ivan Zabno jest na tyle atrakcyjnie położony, że szybko i łatwo dostaniecie się to ciekawych atrakcji oraz miejsc w tej części kraju. Wybierając nasz produkt „apartamenty Chorwacja”, będziecie mogli podziwiać takie miejsca jak:

  • Zagrzeb – stolica i zarazem największe miasto w Chorwacji. Miasto ma dwie starówki: Górne i Dolne Miasto, które pełne są zabytków i atrakcji dla całej rodziny. Oprócz tego, Zagrzeb oferuje liczne parki, muzea, miejskie zoo, a także dwa kąpieliska przy popularnych jeziorach Jarun i Bundek.

  • Koprivnica – miasto, w którym znajduje się największy plac miejski w Centralnej Chorwacji. Wokół miejscowości przebiegają ciekawe szlaki turystyczne, które prowadzą przez okoliczne góry i wzgórza.

  • Velika Gorica – miejscowość położona blisko Zagrzebia. Podziwiać można tu starówkę Lukavec (pierwsze wzmianki o niej pochodzą z XIII wieku), drewniane kaplice Turopolje i Pokupolje oraz eksponaty w muzeum Turopolje.

  • Varazdin – miasto z najbogatszą i najlepiej zachowaną zabudową pochodzącą z czasów średniowiecza. Oprócz tego, liczne kościoły, barokowe pałace, muzea oraz termalne spa (w przylegających Varazdinskich Toplicach), sprawiają, że jest to chętnie odwiedzane przez turystów miejsce. Polecamy Wam także zapoznanie się z naszą ofertą „noclegi Varazdin”.