Zakanje - domy i apartamenty wakacyjne

Zakanje

Zakanje - domy i apartamenty wakacyjne

Zakanje to niewielka miejscowość znajdująca się w północnej części Chorwacji, tuż przy granicy ze Słowenią oraz około 33 kilometry na północ od znanego ośrodka miejskiego Karlovac (sprawdźcie także naszą ofertę „noclegi Karlovac”). Zakanje położona jest pośrodku rolniczej krainy poprzecinanej licznymi pagórkami. Z kolei wyższe wzniesienia oraz góry znajdują się kilka kilometrów na północ, gdzie wznosi się masyw Zumberak lub po słoweńskiej stronie granicy.

Wakacje w Zakanje polecamy wszystkim amatorom wypoczynku w górach oraz osobom lubiącym aktywnie spędzać czas. Okolica jest na tyle pofałdowana, że czasem i wyjście do pobliskiego sklepu jest nie lada wyzwaniem dla mięśni nóg. Wynajmując domy lub apartamenty w Zakanje, zapewnicie sobie również wakacje z dala od dużego ruchu turystycznego i niedogodności z tym związanych. Jest więc to świetne miejsce na podleczenie ciała i ducha. Warto również dodać, że okoliczne sady, pola oraz winnice dostarczają świeże produkty, które można zakupić na miejscowych targach prosto od rolnika. Znajdźcie już dziś swój obiekt z oferty "Chorwacja apartamenty" i szykujcie się na niezapomniany urlop.

 

Popularne domy wakacyjne w Zakanje

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Zakanje

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Zakanje

Loading...

Domy i apartamenty w Zakanje

Jeśli powyższy opis sprawił, że pomyśleliście: ”tak to jest to czego szukamy” to polecamy Wam zapoznanie się z naszą ofertą domów i apartamentów wakacyjnych. Nasze obiekty wakacyjne wyróżnia to, że są w pełni samodzielnymi jednostkami, posiadają kompletne wyposażenie oraz gwarantują pełną prywatność. Oferta NOVASOL to alternatywa dla hoteli oraz wynajmu pojedynczych pokojów, w których trudno o powyższe cechy. Także jeśli planujecie wakacje w Centralnej Chorwacji, to wybierzcie domy i apartamenty w Zakanje.

Tak jak nie ma dwóch takich samych miejsc na świecie, tak nie ma dwóch takich samych kwater. Nasze obiekty wakacyjne w Zakanje można podzielić pod względem:

  • Wielkości – w ofercie NOVASOL znajdują się przytulne mieszkania dla dwojga, jak i duże domy z kilkoma sypialniami i łazienkami.

  • Położenia – dzięki temu możecie wybrać, czy wolicie mieszkać w centrum miasteczka, czy preferujecie zamieszkanie na łonie natury, z dala od cywilizacji.

  • Dodatkowych udogodnień – w naszej ofercie znajdziecie domy z basenem, kwatery z panoramicznym widokiem na góry, domy z ogrodem, domy z placem zabaw, itp. Część obiektów łączy nawet po kilka cech, także u nas znajdziecie kwaterę dopasowaną do Waszych potrzeb i wymagań.

Jako dodatkową zachętę mamy dla Was to, że wszystkie nasze domy i apartamenty w Zakanje objęte są opcją all inclusive. All inclusive w NOVASOL oznacza brak dodatkowych dopłat na miejscu. W cenie najmu są już wliczone wszelkie media, sprzątanie końcowe oraz pościel. Zapraszamy!

Wakajce w Zakanje

Urlop w Zakanje to wypoczynek na łonie natury, wystarczy tylko przekroczyć próg domu wakacyjnego. W okolicy znajdziecie ciekawe szlaki turystyczne (piesze i rowerowe), które poprowadzą Was przez zielone wzgórza oaz ciekawe miejsca. Możecie również skorzystać z okazji i wybrać się do Słowenii, gdzie czekają na Was już pełnoprawne wakacje w górach. Wakacje w Zakanje to także okazja na poznanie ciekawych miast i ich zabytków oraz atrakcji. Rezerwując produkt „apartamenty Chorwacja”, będziecie mogli poznać takie miasta jak: Karlovac, Samobor, Kocevje czy Novo Mesto. Możecie również skorzystać z okazji i wybrać się na wycieczkę do stolicy kraju – Zagrzebia, który jest oddalony o ok. 90 kilometrów. Warto poświęcić na wizytę cały dzień, bowiem ciekawych miejsc, zabytków, restauracji i atrakcji dla całej rodziny jest tam naprawdę sporo (sprawdźcie także naszą ofertę „apartamenty Zagrzeb”).