Sisak - domy i apartamenty

Sisk to miasto położone w centralnej części Chorwacji, zaledwie 60 kilometrów na południe od stolicy kraju, czyli Zagrzebia (sprawdźcie także naszą ofertę „Zagrzeb noclegi”). Sisak znajduje się u zbiegu rzek: Odra, Kupa i Sawa oraz otoczone jest lasami i polami uprawnymi. Mimo, że jest to miasto przemysłowe, to zarówno centrum Sisak jak i jego okolica, zachwyci Was swoim pięknem i sprawi, że zechcecie tu wrócić nie raz.

Nasz produkt „wakacje w Sisak” polecamy osobom szukającym nowych i ciekawych miejsc, które nie zostały jeszcze „zadeptane” przez turystów. Z kolei wokół miasta znajdziecie liczne małe miejscowości, tereny zielone oraz jeziora i oczka wodne. Sisak może też służyć jako baza wypadowa do wycieczek do Zagrzebia – miasta pełnego zabytków i atrakcji dla całej rodziny. Wreszcie, jest to miejsce, w którym wypoczniecie w wręcz idyllicznej atmosferze, a spacer wzdłuż szlaków turystycznych na łonie natury, naładuje Wasze wewnętrze baterie i zapewni niezapomniane wrażenia. Sprawdźcie więc niezwłocznie ofertę "Chorwacja noclegi" i w drogę!

 

Sisak

Popularne domy wakacyjne w Sisak

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Sisak

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Sisak

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Sisak

Loading...

Domy i apartamenty w Sisak

Szykując się na wakacje w Sisak, nie zapomnijcie zarezerwować noclegów, tym bardziej że, NOVSOL przygotowała dla Was bogatą ofertę kwater wakacyjnych, które są alternatywą dla hotelowych pokojów lub pojedynczo wynajmowanych izb ze wspólnymi łazienkami i kuchniami. Nasze obiekty są w pełni autonomiczne i dostępne tylko do Waszej dyspozycji podczas trwania najmu. Nasze domy i apartamenty w Sisak gwarantują Wam także kompleksowe wyposażenie we wszelkie niezbędne meble i urządzania oraz pełną swobodę wypoczynku. Poza tym, nasz produkt „noclegi w Centralnej Chorwacji”, jest objęty formułą all inclusive, w ramach której, opłaty za media, sprzątanie końcowe oraz pościel – są już wliczone w cenę najmu.

Wertując kwatery w Sisak, szczególnie zwróćcie uwagę na:

  • Domy z basenem – jako, że chorwackie upały mogą dać w kość, z pewnością docenicie zaletę posiadania prywatnego akwenu. Basen to także atrakcja dla najmłodszych Gości, którzy spędzą w nim długie godziny, podczas gdy dorośli będą mieli chwilę dla siebie.

  • Domy z rowerami – zielona okolica zachęca do wyruszenia na całodzienne rowerowe wycieczki, dlatego proponujemy Wam wypoczynek w obiektach wyposażonych w rowery.

  • Domy przyjazne zwierzętom – koniec z zostawianiem domowego ulubieńca u znajomych lub w specjalnych hotelach. W tych kwaterach spędzicie wspólne wakacje z psem, kotem lub innym zwierzakiem.

Wakacje w Sisak

Przestąpcie próg domu wakacyjnego w Sisak i doświadczcie zupełnie nowych wrażeń. Już w samym mieście czekają na Was liczne atrakcje, bowiem wybierając nasz produkt „Chorwacja aprtamenty”, poznacie takie miejsca jak:

  1. Miejski zamek – budowla z XVI wieku, która jest pod specjalną ochroną. Mieści się tu także muzeum miejskie.

  2. Park „in situ” – archeologiczny park z pozostałościami zabudowań pochodzących z czasów Cesarstwa Rzymskiego.

  3. Miejska promenada – wybierzcie się na spacer wzdłuż rzeki i poznajcie uroki miasta.

  4. Katedra Miejska z XVIII wieku.

  5. Stary Most – pierwszy drewniany most rzeki Kupy.

  6. Veliki Kaptol – najlepszy przykład klasycystycznego budownictwa.

  7. Mali Kaptol – jeden z najstarszych ceglanych domów w Sisak. Mieści się w nim klub jazzowy.

Jeśli poznacie już urok miejskich wakacji w Sisak, to wybierzcie się poza granice miasta. Czekają tu na Was niezapomniane chwile na łonie natury. Podczas wędrówek koniecznie wybierzcie się do jeden z winnic, gdzie będziecie mieli okazję spróbować jednego ze słynnych chorwackich win prosto od producenta. Warto także, zarezerwować jeden dzień na wizytę w Zagrzebiu.