Domy wakacyjne w Rakovicy

Domy wakacyjne w Rakovicy

Domy wakacyjne w Rakovicy

Rakovica to nazwa miejscowości oraz gminy, które znajdują się w północnej części Chorwacji (osobom szukającym pełnej oferty w tym kraju, polecamy katalog „Chorwacja apartamenty”), blisko granicy z Bośnią i Hercegowiną. Miasto to położone jest na granicy dwóch jakże różnych części kraju, a mianowicie nadmorskich terenów i obszaru zwanego Chorwacją Kontynentalną. Kraina ta charakteryzuje się pagórkowatą i górzystą powierzchnią oraz licznymi lasami. Warto również dodać, że Rakovica położona jest w pobliżu jednego z najpiękniejszych rezerwatów w Chorwacji, a mianowicie Parku Jezior Plitwickich.

Domy wakacyjne w Rakovicy to propozycja wypoczynkowa dla wszystkich szukających nowych doznań i doświadczeń. To właśnie tutaj można poznać zupełnie inne, odmienne od nadmorskich kurortów, oblicze kraju. Całość skąpana jest w naturalnych krajobrazach oraz okolicą, której atutami jest spokój i sielskość. Obiekty w Rakovicy polecane są również miłośnikom aktywnego wypoczynku i turystom, którzy lubią podróżować po ciekawych miejscach. Podsumowując, domy wakacyjne w Rakovicy będą idealną lokalizacją na Wasze wakacje w Chorwacji.

 

Popularne domy wakacyjne w Rakovica

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Rakovica

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Rakovica

Loading...

Domy wakacyjne w Rakovicy

Jeśli już podjęliście decyzję, że Rakovica będzie Waszym kolejnym punktem podróży – zerknijcie czym prędzej do katalogu NOVASOL. W nim, czekają na Was komfortowe obiekty wakacyjne, w których spędzicie przyjemne chwile oraz odpoczniecie pomiędzy kolejnymi eskapadami. Nasze domy wakacyjne w Rakovicy wyróżnia kilka cech, które znacząco różnią nas od obiektów podobnych oferentów. Musicie bowiem wiedzieć, że wszystkie nasze domy wakacyjne w Chorwacji Kontynentalnej są prywatnymi kwaterami i całkowicie samodzielnymi jednostkami mieszkalnymi. Oznacza to, że tylko wy macie do nich klucze i nikt nie będzie zakłócał Waszej prywatności oraz spokoju. Kolejnym atutem naszej oferty jest to, że każdy obiekt jest kompletnie urządzony, posiada niezbędne wyposażenie, a także ma własną kuchnię (lub aneks kuchenny). Tą ostatnią opcję, z pewnością, docenią osoby podróżujące z małymi dziećmi. Co docenią wszyscy nasi Goście, to opcja all inclusive, która obejmuje wszystkie kwatery. W jej ramach, na miejscu nie czekają na Was żadne dodatkowe opłaty.

Beztroski urlop w domu wakacyjnym w Rakovicy to nie jedyna zaleta naszych kwater. W katalogu NOVASOL znajdziecie mieszkania i domy, które są wyposażone w dodatkowe udogodnienia. Wśród nich warto wymienić chociażby domy z basenem – odległość do morza wynosi ok. 120 kilometrów i dlatego tym bardziej docenicie możliwość posiadania własnego akwenu. Poza tym, mamy tu również odmy akceptujące zwierzęta, domy z ogrodem, domy przyjazne dzieciom o wiele innych kwater. Zapraszamy!

 

Domy wakacyjne w Rakovicy

Atrakcje Rakovicy

Każdy, kto wybierze ofertę „Chorwacja noclegi” będzie zadowolony. Ogrom atrakcji, ciekawe miejsca, pyszna kuchnia, intrygujące historie – to wszystko już na Was czeka. Oto kilka naszych propozycji dla osób wynajmujących nasze domy wakacyjne w Rakovicy:

  • Park Narodowy Jezior Plitwickich – niezwykły rezerwat, którego największą atrakcją jest szesnaście jezior krasowych połączonych małymi rzeczkami i pięknymi wodospadami. Punkt obowiązkowy dla każdej wizyty w Chorwacji;

  • Jaskinie Barać – zespół grot, w których podziwiać można fantastyczne formy nawisów skalnych;

  • Cazin – miasto w Bośni i Hercegowinie (potrzebny paszport), słynące z zabytkowej fortecy;

  • Senj – nadmorskie miasto, w którym można połączyć wypoczynek nad morzem z intensywnym zwiedzaniem. Szczególnie polecane miejsca to twierdza Nehaj, pałac Carina oraz gotycki ratusz. Zainteresowanym, polecamy także nasza ofertę, jaką są domy wakacyjne w Senj.

  • Ogulin – miasto, z którego można wyruszyć na spływa kajakowy lub wycieczkę po górach.