Selnica - domki i apartamenty wakacyjne

Selnica to nazwa niewielkiej miejscowości, która położona jest na samym krańcu północno-wschodniej Chorwacji (jeśli zaś, chcecie poznać pełną ofertę w tym kraju, zapraszamy Was do katalogu „Chorwacja noclegi”). Miasteczko znajduje się na styku dwóch światów – bezkresnych pół uprawnych oraz zalesionych wzgórz i gór. Taka mieszanka sprawia, że miejsce to jest coraz bardziej popularne wśród osób, które szukają czegoś innego, niż zatłoczone kurorty, czy pełne turystów miasta. Selnica ma specyficzną lokalizację, także i dlatego, że położona jest blisko granicy z Węgrami oraz Słowenią, co da Was ciekawe możliwości poznania aż trzech krajów podczas jednego urlopu. Cóż, zapowiadają się chyba, wyjątkowe i pełne przyjemnych niespodzianek, wakacje.

 

Selnica

Popularne domy wakacyjne w Selnica

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Selnica

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Selnica

Loading...

Selnica – poznaj nasze domy i apartamenty wakacyjne

Jak wyjątkowe miejsce na urlop, to i wyjątkowa oferta od NOVASOL. Już dziś możecie zarezerwować w Selnicy nasze domki i apartamenty, w których wyśpicie się oraz wypoczniecie. Nasze kwatery zapewnią Wam wszystko co niezbędne, abyście mogli cieszyć się udanymi wakacjami (oczywiście, Selnica ze swoimi atrakcjami, także dołoży swoje). Do tych niezbędników, można zaliczyć to, że nasze obiekty na wakacje w Chorwacji:

  • samodzielnymi jednostkami mieszkalnymi;

  • Wynajmowane są Wam jako całość, a nie pojedyncze izby;

  • Każdy dom i apartament ma własną, wyposażoną kuchnię lub aneks kuchenny;

  • Gwarantują prywatność, ciszę, komfort oraz bezpieczeństwo;

  • Dostępne są przez cały rok;

  • Oferowane są Wam w atrakcyjnych cenach.

Zapraszamy!

 

Selnica

Domki i apartamenty z basenem – na niezapomniane wakacje

Całodniowy relaks nad wodą, z dala od tłumów? Z NOVASOL to możliwe, a konkretnie w naszych kwaterach z basenem. Już teraz, możecie zarezerwować obiekt wakacyjny z prywatnym akwenem i odliczać dni do wakacyjnego wyjazdu. Dom z basenem, to także mnóstwo frajdy dla najmłodszych i przy okazji, chwila wytchnienia dla rodziców. Basen świetnie się także sprawdza jako miejsce, w którym można zaznać przyjemnego orzeźwienia podczas upałów lub docieplenia, podczas zachodu Słońca. Nie zastanawiajcie się więc ani chwili dłużej, Selnica i domki z basenem już na Was czekają.

 

Selnica

Domki przyjazne zwierzakom w Selnicy

Kolejny atut naszej wakacyjnej oferty, a mianowicie kwatery akceptujące przyjazd ze zwierzęciem. Jako, że staramy się, aby nasze obiekty zadowoliły jak najwięcej osób, przygotowaliśmy dla Was grupę kwater, w których możecie spędzić przyjemne wakacje z psem lub kotem. Obiekty te, najczęściej posiadają ogrodzą działkę, także Wasz pupil będzie miał miejsce do zabawy. Poza tym, w domu czekają dodatkowe udogodnienia oraz informacje o najbliższym weterynarzu, itp. Zachęcamy Was do wspólnych podróży z domowym ulubieńcem tym bardziej, gdyż Selnica i jej okolica ma sporo do zaoferowania pod tym względem. Zapraszamy!

 

Selnica

Wakacje w Selnicy

Wizyta w miejscowym Muzeum Oldtimerów, a  może spacery po lasach i wzgórzach? Wybór należy do Was, a to nie jedyne atrakcje, jakie czekają na Was w miasteczku Selnica i jego okolicy. Możecie więc skorzystać z okazji i wybrać się do pięknej Słowenii, do naszych węgierskich bratanków lub wsiąść na rower i podziwiać piękno chorwackiej przyrody. To nie koniec! Rezerwując kwaterę z oferty „domy i apartamenty Chorwacja”, będziecie mogli poznać także takie miasta jak Cakovec, Varazdin, czy stolicę kraju – Zagrzeb. Możecie także wziąć udział w spływie kajakowym, skorzystać ze źródeł geotermalnych i solanek, czy spróbować swoich sił w różnorakich sportach ekstremalnych. Jak widać, możliwości spędzenia wolnego czasu nie brakuje. Jeszcze raz – zapraszamy Was do Selnicy na wakacje!