Varazdin - domy i apartamenty

Varazdin to największe miasto w północnej części Chorwacji. Położone jest nad rzeką Drawą i jeziorem Varazdin, w pobliżu granicy ze Słowenią oraz Węgrami (sprawdźcie naszą ofertę „domy i apartamenty na Węgrzech”). Varazdin jest znany z tego, że prezentuje najlepiej zachowaną (w centralnej Chorwacji) i najbogatszą zabudowę historyczną, dlatego też miejsce to polecane jest pasjonatom historii oraz amatorom zwiedzania.

Wakacje w Varazdin to miejsce polecane także osobom szukających nowych i atrakcyjnych miejsc, ponieważ miasto to nie jest odwiedzane przez wielkie tłumy turystów. Jest to dość krzywdzące dla miasta, które przez pewien czas było nawet stolicą kraju, ale widocznie nadmorskie kurorty mają większą siłę przyciągania. Z drugiej jednak strony, wypoczniecie w miejscu gdzie panuje spokojna atmosfera. Warto również dodać, że okolica również zachwyca. Zielone wzgórza, lasy, jeziora i liczne miejscowości pełne atrakcji – to wszystko czeka na Was! Rezerwujcie więc obiekty z katalogu "Chorwacja noclegi" już dziś!

 

Varazdin

Popularne domy wakacyjne w Varazdin

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Varazdin

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Varazdin

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Varazdin

Loading...

Domy i apartamenty w Varazdin

Na niezapomniane wakacje w mieście Varazdin proponujemy Wam nasze obiekty wakacyjne, w których wypoczniecie w komfortowych i swobodnych warunkach. Nasze domy i apartamenty w Varazdin to także w pełni wyposażone kwatery, które są do tylko do Waszej dyspozycji podczas najmu. Jeśli więc szukacie alternatywy dl hotelowych noclegów, koniecznie sprawdźcie ofertę NOVASOL.

W mieście Varazdin i okolicy mamy Wam do zaoferowanie zróżnicowany produkt „Chorwacja Centralna noclegi”. Czekają tu na Was m.in.:

 • Domy z panoramicznym widokiem – z okien i tarasów tych obiektów, będziecie mogli codziennie podziwiać naturalne krajobrazy, które w tej części kraju są wyjątkowo urokliwe.

 • Domy z basenem – prywatny akwen docenią wszyscy, którzy doświadczą słynnych chorwackich upałów. W basenie szczególnie dużo radości znajdą dzieci, podczas gdy dorośli będą mieli chwilę wytchnienia dla siebie.

 • Domy dla rowerzystów – obiekty wyposażone w rowery, które są do Waszej dyspozycji podczas trwania najmu.

 • Domy przyjazne zwierzętom – w nich spędzisz wspólne wakacje z domowym ulubieńcem.

Na koniec dodamy, że wszystkie domy i apartamenty w Varazdin i okolicy są objęte formułą all inclusive. W jej ramach, w cenę najmu są już wliczone opłaty za media, sprzątanie końcowe oraz pościel. Serdecznie zapraszamy!

 

Varazdin

Wakacje w mieście Varazdin

Urlop w mieście Varazdin to idealna lekcja historii oraz okazja na poznanie niezmiernie ciekawych miejsc. Jeśli wybierzecie nasz produkt „Chorwacja apartamenty”, to spacerując ulicami miejscowości będziecie mogli podziwiać takie miejsca jak:

 1. Stari Grad – starówka miejska, która jest przykładem średniowiecznej zabudowy miejskiej. Liczne białe budynki z czerwonymi dachami są największą atrakcją turystyczną miasta. Mieści się tu także muzeum miejskie.

 2. Ratusz miejski – barokowa budowla z XVI wieku. Co sobotę, przed ratuszem nastepuje zmiana warty strażniczej,

 3. Katedra miejska – XVII-wieczny budynek z XVIII-wiecznym ołtarzem i malowidłami.

 4. Miejski rynek – tutaj zakupicie świeże warzywa, owoce oraz rękodzieła miejscowych artystów.

 5. Liczne pałace – dawne rezydnecje władców Chorwacji i Węgier. Wędrując po mieście odnajdziecie kilkanaście takich budowli.

 6. Galeria miejska – oferuje ponad 5300 dzieł sztuki pochodzących z okresu XV – XX wiek.

 7. Wystawa entomologiczna – w pałacu Herzer podziwiac można aż 4500 eksponatów ze świata owadów.

Kiedy zwiedzicie już miasto wzdłuż i wszerz, udajcie się poza rogatki miasta. Tu czekają na Was zielone krajobrazy, pełne lasów, wzniesień, wzgórz i jezior. Z kolei, jesli planujecie jeszcze więcej zwiedzania, to polecamy Wam wizytę w oddalonym o około 80 kilometrów Zagrzebia – stolicy kraju (polecamy także nasz produkt „noclegi w Zagrzebiu”.