Apartamenty i domy wakacyjne w Cernik

Cernik to spora wioska, która umiejscowiona jest w północnej części Chorwacji (więcej o pełnej ofercie w tym kraju, dowiecie się w katalogu „domy i apartamenty Chorwacja”), na terenie historycznej i kulturowej krainy zwanej Slawonią. Cernik to dość wiekowa miejscowość, pierwsze wzmianki o osadnictwie w jej miejscu, pochodzą już z czasów starożytnych, a dziś jest to ważny ośrodek rolniczy, słynący z produkcji m.in. wina. Cernik położony jest pomiędzy, charakterystycznymi dla tego regionu, wzniesieniami, pagórami i górami – całość skąpana jest w pięknej i różnorodnej zieleni. To wszystko daje podstawy do ciekawej propozycje na spędzenie wymarzonego urlopu.

Na pytanie, komu polecalibyśmy domki wakacyjne w Cernik, odpowiemy, że sporej ilości wczasowiczów. Przede wszystkim osobom, które szukają gwarancji dobrej pogody i jednocześnie ustronnego miejsca, gdzie można wypocząć z dala od tłumów. Poza tym, jest to świetne miejsce na wakacje na łonie natury oraz aktywne spędzanie wolnego czasu, a w szczególności długich spacerów i rowerowych wojaży. Mało tego, blisko stąd do interesujących miejscowości tej części kraju oraz Bośni i Hercegowiny, której granica przebiega niedaleko. Jeśli lubicie taką formę spędzania wakacji, koniecznie rozważcie kwatery w Chorwacji Kontynentalnej, a konkretnie w miejscowości Cernik.

 

Cernik

Domki i domy wakacyjne w Cernik

Przeglądając propozycje zakwaterowania, warto zerknąć do naszego katalogu. Tym bardziej zalecamy Wam to, kiedy chcecie znaleźć alternatywę dla hoteli i pensjonatów. Dlaczego? Ponieważ w naszej ofercie, znajdziecie tylko samodzielne domy i apartamenty wakacyjne, które są indywidualnymi jednostkami mieszkalnymi. Oznacza, że do, zarezerwowanego obiektu, macie dostęp tylko Wy. Dodatkowo, w ramach wybranej kwatery na wakacje w Chorwacji otrzymacie dom lub apartament, który ma własną kuchnię, łazienkę/łazienki oraz pomieszczenia służące do wypoczynku. Wszystkie te pomieszczenia są kompletnie wyposażone i umeblowane oraz zapewniają dostęp do wszelkich niezbędnych mediów. Poza tym, domy wakacyjne w Cernik są bezpieczne i komfortowe – możliwe, że nawet cały urlop spędzicie w naszym domku i jego ogrodzie. Zapraszamy!

 

Cernik

Kwatery tematyczne w Cernik i całej Chorwacji

Szukacie czegoś wyjątkowego na wakacje? Czegoś co sprawi, że Wasz urlop będzie jednym z najlepszych? Sprawdźcie zatem nasze tematyczne domki i domy w Cernik. Są to specjalne obiekty, które, ze względu na ich specjalne cechy, są bardzo popularne i chętnie wybierane przez naszych Gości. Wśród nich, warto zwrócić uwagę na:

  • Domy z basenem – uwielbiane zarówno przez rodziny z dziećmi, jak i grupy bez dzieci;

  • Domy z widokiem – obiekty oferujące piękne panoramy widziane z tarasów, okien i balkonów;

  • Domy akceptujące przyjazd zwierzaków;

  • Domy all inclusive – kwatery, w których media, pościel, ręczniki i sprzątanie końcowe są wliczone w cenę najmu.

  • Domy wellness – obiekty z dodatkowym wyposażeniem spod znaku zdrowia i urody.

Jeszcze raz – serdecznie zapraszamy!

 

Cernik

Wakacje w Cernik

Wystarczy spakować plecak i już można wyruszyć na ekscytującą wyprawę – to właśnie czeka wszystkich tych, którzy zdecydują się na urlop w obiekcie z oferty „Chorwacja noclegi” w miejscowości Cernik. Już w samym Cernik czeka na Was XVIII-wieczny zamek oraz klasztor, w którym obejrzeć można ekspozycje archeologiczne z krajów biblijnych. Z kolei w okolicy, czekają na Was rozległe winnice, lasy, wzniesienia i gaje oliwne. Dodatkowo, jeśli uda Wam się znaleźć chwilę na dalsze wycieczki, warto udać się do takich miejsc jak: Nova Gradiska, Slavonski Brod, Sisak i Dakovo. To będą niezapomniane wakacje!