Karlovac - domy i apartamenty

Karlovac to miasto położone w centralnej części Chorwacji, niedaleko granicy ze Słowenią oraz przy trasie łączącej Zagrzeb z Rijeką, czyli w bardzo atrakcyjnym miejscu na niezapomniane wakacje w Chorwacji. Miejscowość ta znana jest jako miasto parków, a to za sprawą licznych terenów zielonych, które sprawiają , że Karlovac jest wyjątkowo urokliwe. Inna nazwa pod jaką funkcjonuje to miejsce to „miasto czterech rzek”, ponieważ przebiegają tu rzeki: Kupa, Korana, Mreźnica oraz Dobra.

Wakacje w Karlovac polecamy wszystkim osobom, które szukają niestandardowych i nieszablonowych miejsc wypoczynku. Można zaryzykować stwierdzenie, że Karlovac to, jeszcze nie do końca odkryta oraz niezadeptana przez turystów, perła Centralnej Chorwacji. Z tego też powodu, odpoczniecie tu w spokojnej atmosferze, a zielona okolica wprawi Was w niemały zachwyt. Karlovac to również świetne miejsce dla amatorów aktywnego wypoczynku, ponieważ sama miejscowość, jak i wioski, wzgórza, rzeki, jeziora i lasy wokoło mają dużo do zaoferowania. Rezerwujcie więc kwatery z katalogu "Chorwacja apartamenty" na wyjątkowe wakacje.

Karlovac

Popularne domy wakacyjne w Karlovac

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Karlovac

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Karlovac

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Karlovac

Loading...

Domy i apartamenty w Karlovac

Juz dziś sprawdźcie ofertę jaka przygotowała dla Was NOVASOL, a mamy tu dla Was komfortowe i w pełni wyposażone domy oraz apartamenty wakacyjne, w których spędzićie urlop w prywatnej i swobodnej atmosferze. Polecamy je tym bardziej, jeśli szukacie alternatywy dla hoteli lub pojedynczo wynajmowanych izb. U nas otrzymacie całe obiekty wakacyjne, z prywatnymi łazienkami i kuchniami. Co równie ważne, dana kwatera jest tylko do Waszej dyspozcji przez okres trwania najmu i  to nawet wtdy gdy np. 2 osoby wynajmą dom mogący pomieścić 20 osób. Nasz produkt „Centralna Chorwacja wakacje” to także urlop all inclusive, który oznacza, że opłaty za media, sprzątanie końcowe oraz pościel są już wliczone w cenę najmu.

Nasze domy i apartamenty w Karlovac posiadają dodatkowe udogodnienia, które poprawią Wam komfort wypoczynku oraz spełnią Wasze potrzeby i wymagania. Szczególnie polecamy Wam obiekty z basenem, w których spędzicie wiele przyjemnych chwil. Równiez popularnością cieszą się domy na łonie natury, które położone są poza granicami miasta. Jeśli planujecie wspólne wakacje z psem, to z pewnością zainteresuje Was oferta „domy przyjazne zwierzętom”, a najmłodsi Goście znajda liczne atrakcje w „obiektach przyjaznych dzieciom”. Zapraszamy!

Wakacje w Karlovac

W Karloac i w okolicy czeka na Was wiele pięknych i ciekawych miejsc. Jeśli wybierzecie nasz produkt „Chorwacja noclegi” to warto odwiedzić takie miejsca jak:

  • Aquatika – akwarium poświęcone wodom rzecznym. Można tu podziwiać około 150 gatunków ryb występujących w chorwackich rzekach.

  • Zamek w Dubovac – XII wieczna forteca, którą można odnaleźć m.in. na znaczkach pocztowych.

  • Muzeum wojenne – z dużą ekspozycją na świeżym powietrzu.

  • Starówka miejska – mimo, że z dawnych czasów ostała się w Karlovac jedynie średniowieczna fosa, to stare miasto zostało odbudowane z zachowniem klimatu sprzed wieków. Spacer wąaskimi uliczkami miasta, z pewnością będzie niezapmnianą wędrówką.

Warto dodać, że Karlovac to miasto, które: było stolicą Chorwacji, w miejscowej szkole uczył genialny fizyk Tesla oraz jest siedzibą produkcji znanego na całym świecie piwa Karlovac. Jak widać, Karlovac to miejsce nietuzikowe.

Jeśli szukacie wypoczynku na łonie natury, wystarczy wybrać się do jednego z miejskich parków lub poza granice miasta. Z kolei amatorów kolarstwa zainteresuje fakt, że przez samo miasto przebiega aż 39 kilometrów tras rowerowych, a dodać też trzeba szalki pozamiejskie. Wypoczywając w Karlovac możecie również odbywac piesze wycieczki po wysokich wzgórzach oraz wziąć udział w spływie kajakowym. Warto także zarezerować sobie jeden dzień na wizyt w stolicy kraju Zagrzebiu (sprawdźcie także naszą ofertę „Zagrzeb noclegi”).