Apartamenty i domy wakacyjne w Nexo

Nexo

Apartamenty i domy wakacyjne w Nexo

Nexo to jedno z największych miasteczek na duńskiej wyspie Bornholm (z kolei pełną ofertę w tym skandynawskim kraju, znajdziecie w katalogu „apartamenty i domy w Danii”). Miejscowość ta, znajduje się na wschodnim wybrzeżu wyspy i jest jedną z najbardziej znanych na wyspie. Nexo jest dość wiekowym miastem, ponieważ prawa miejskie otrzymał już XIV wieku, a do dziś można podziwiać tu zabytki z jego początków. I choć historia nie obchodziła się z Nexo zbyt łaskawie, dziś jest to popularna miejscowość turystyczna i wypoczynkowa. Co ważne, można się tu dostać bezpośrednim promem z Kołobrzegu (tylko transport pieszych oraz rowerzystów). Jak się zaraz przekonacie, warto rozważyć wybór Nexo na niezapomniane wakacje.

 

Popularne domy wakacyjne w Nexø

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Nexø

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Nexø

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Nexø

Loading...

Domki wakacyjne w Nexo

Już teraz zajrzyjcie do katalogu „Bornholm noclegi” i sprawdźcie nasze propozycje zakwaterowania w Nexo i okolicy. Dlaczego warto to zrobić? Ponieważ tylko w NOVASOL znajdziecie samodzielne obiekty, które są gotowe do zamieszkania już od zaraz. Poza tym, wszystkie domy wakacyjne z naszej oferty są kompletnie wyposażone, mają dostęp do wszelkich niezbędnych mediów oraz dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach. Jakby tego było mało, wybierając się z nami na wakacje w Danii, często nie będziecie musieli się nigdzie zgłaszać po klucze lub czekać na właściciela – klucze będą czekać na Was w skrzynce przy obiekcie. Dzięki temu, oszczędzicie czas, który wykorzystacie na relaks i wypoczynek.

 

Nexo

Kwatery z basenem w Nexo i okolicy

Marzy Wam się relaks nad wodą z dala od tłumów? Skorzystajcie z naszych obiektów z basenem. Domy wakacyjne z własnym zbiornikiem wodnym to, nie tylko pełna prywatność, ale i możliwość zabawy, bez konieczności spaceru lub podjechania autem. Wystarcz tylko wybrać filtr „dom z basenem” i gotowe! Dodatkowo, w Nexo, możecie wybierać z bogatej oferty obiektów z basenem zewnętrznym oraz krytym. Te drugie, szczególnie polecamy w sezonie jesienno-zimowym, kiedy to na korzystanie z plaży i kąpieli morskich jest już jednak za zimno. Jedno jest pewne – domy z basenem to mile uzupełnienie wymarzonego urlopu!

 

Nexo

Obiekty przyjazne zwierzętom

Sporą popularnością, jedynie odrobinę mniejszą niż wspomniane domy z basenem, cieszą się w Nexo nasze obiekty akceptujące przyjazd ze zwierzakiem domowym. Warto tu dodać, ze tego typu obiekty stanowią więcej niż polowe oferty, co dobrze świadczy o mieszkańcach wyspy. Same zaś obiekty na wspólne wakacje z psem lub kotem są specjalnie przystosowane na pobyt zwierzaka (m.in. ogrodzone działki przynależące do domu wakacyjnego) oraz nie pobierają żadnych dodatkowych kwot za wypoczynek ze zwierzakiem. Nie są także naliczane żadne opłaty przedwstępne czy kaucje. Obiekty akceptujące zwierzaki również najszybciej wyszukacie używając filtru w wyszukiwarce. Zapraszamy!

 

Nexo

Wakacje w Nexo

Oczywiście dom wakacyjny służy do wypoczynku i rekreacji. Reszta atrakcji, czeka Was w Nexo i jego okolicy, a właściwie, zważywszy na rozmiary Bornholmu, na całej wyspie. Już w samym Nexo, możecie zachwycić się takimi miejscami jak:

  • Gamle Rogeri – tradycyjna wędzarnia rybna,

  • Kościół  św. Mikołaja

  • Muzeum Miejskie oraz Muzeum Kolei Wąskotorowej

  • Las tropikalny z motylarnią

  • Plaże kamienisto-piaszczyste.

Poza tym, podczas pobytu w domku z katalogu „Bornholm noclegi”, możecie swobodnie przemierzać całą wyspę i odkrywać wszystkie jej skarby, których jest tu bardzo wiele. Szczególnie polecamy Wam wycieczki rowerowe, ponieważ cala wyspa jest poprzecinana atrakcyjnymi trasami dla jednośladów.