Domy wakacyjne w Hasle

Domy wakacyjne w Hasle

Domy wakacyjne w Hasle

Hasle to nazwa niewielkiej osady rybackiej oraz kurortu wypoczynkowego, który jest położony na zachodnim wybrzeżu duńskiej wyspy Bornholm, ok. 12 kilometrów na północ od głównego miasta wyspy, czyli Ronne (sprawdźcie również ofertę „noclegi w Ronne”). Hasle to jedna z najstarszych miejscowości na wyspie, a jej początki sięgają XIII wieku. Dziś jest to malowniczo położone miasteczko, w którym wybrzeże morskie ciągnie się wzdłuż całej miejscowości.

Domy wakacyjne w Hasle to propozycja dla osób, które szukają wypoczynku w malowniczej i idyllicznej atmosferze. W miejscu tym, nie zabraknie Wam ciszy, spokoju oraz pięknych widoków. To także świetna lokalizacja na wypoczynek na łonie natury oraz dla osób, które lubią piesze i rowerowe eskapady, bowiem Bornholm można zwiedzić wzdłuż i wszerz, niezależnie od miejsca noclegowego. W Hasle można również poznać życie codzienne, które jest zależne od morza i jego warunków pogodowych, a także odkryć atrakcje wodne, które powstały tu z myślą o turystach. Czego na pewno możecie się nie spodziewać to znużenie, a więc z pełną odpowiedzialnością polecamy Wam urlop w Hasle na niezapomniane wakacje w Danii.

 

Popularne domy wakacyjne w Hasle

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Hasle

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Hasle

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Hasle

Loading...

Domy wakacyjne w Hasle

Do Hasle bardzo łatwo się dostać, o ile skorzystacie z przeprawy promowej na Bornholm. Wtedy, z Ronne, to już kwestia minut, aby tu dotrzeć. Wcześniej jednak, wybierzcie się do naszego biura serwisowego w Ronne. Dlaczego? Ponieważ, wybierając domy wakacyjne w Hasle, to właśnie w biurze otrzymacie klucze do Waszego obiektu wakacyjnego. Tu znów pojawia się pytanie: a dlaczego mamy skorzystać z oferty NOVASOL? Oto kilka podpowiedzi:

  • Domy wakacyjne z katalogu „Bornholm noclegi” to całkowicie samodzielne obiekty, zawsze gotowe na Wasz przyjazd.

  • Kwatery te są również kompletnie umeblowane oraz posiadają dostęp do niezbędnych mediów oraz urządzeń.

  • W naszych obiektach macie zagwarantowane komfortowe i bezpieczne warunki oraz prywatną atmosferę wypoczynku.

  • Domki NOVASOL to również atrakcyjne ceny pobytu.

Oprócz wyżej wymienionych podstaw, mamy również, w zanadrzu, liczne dodatki. Otóż niektóre z naszych obiektów oferują specjalne udogodnienia, dzięki którym, Wasze wakacje będą jeszcze bardziej przyjemne. W Hasle, znajdziecie m.in. domy przyjazne dzieciom, domy z widokiem na morze, domy przyjazne zwierzętom (w których spędzicie niezapomniane wakacje z psem) oraz wiele innych. Zapraszamy!

 

Domy wakacyjne w Hasle

Wakacje w Hasle

Przygotujcie się na atrakcyjny urlop w Hasle. Czeka tu na Was sporo ciekawych miejsc, które warto odwiedzić. Oto niektóre z nich:

  • Plaże – w samym mieście Hasle nie ma typowej plaży, jednak tuż za granicami miasta znajdziecie piaszczyste kąpieliska, na których można w pełni się zrelaksować i popływać w wodach Bałtyku.

  • Kościół – to jeden z najstarszych budynków na wyspie, bowiem powstał w XV wieku.

  • Marina – to miejsce gdzie cumują łodzie z całej Europy oraz kutry miejscowych rybaków. W marinie można także wynająć łodzie i inny sprzęt wodny, którym można odbywać niezapomniane rejsy. Rezerwując produkt „domy wakacyjne w Danii”, będziecie mogli również skorzystać ze specjalnego kąpieliska, które powstało tu z myślą o turystach. Są to dwa wydzielone baseny oraz drewniane tarasy na których można wypoczywać.

  • Kultippen – wybrzeże stworzone przez człowieka. Jego charakterystyczny kształt to zasługa zwożonego tu materiału z kopalni węgla.

  • Jezioro rubinowe – sztuczny akwen powstały w zalanej kopalni węgla. Jego nazwa pochodzi od barwy wody.

Do oczywiście tylko ułamek atrakcji, a tak naprawdę, to stacjonując w Hasle można zwiedzić całą wyspę – szczególnie polecamy Wam wycieczki rowerowe po świetnych trasach rowerowych.