Domy wakacyjne w Stampen

Domy wakacyjne w Stampen

Domy wakacyjne w Stampen

Stampen to nazwa niewielkiego osiedla letniskowego, które położone jest na południowym wybrzeżu wyspy Bornholm w Danii (przy okazji, sprawdźcie naszą całościową ofertę pod hasłem „domy w Danii”). Ta nadmorska wioska znajduje się zaledwie kilka kilometrów od stolicy wyspy Ronne i co w sumie oczywiste, tuż przy pięknych plażach wyspy. Jednak Stampen to nie tylko kąpieliska – głównym atutem wioski jest położenie na łonie natury i otoczenie dziewiczymi lasami. Dzięki temu, wszystkie Wasze zmysły będą mogły nasycić się przyjemnymi doznaniami.

Domy wakacyjne w Stampen to nazwa oferty, która skierowana jest właśnie do Was. Tutaj każdy znajdzie dla siebie chwilę wytchnienia, a jeśli szukacie miejsca, które położone jest z dala od zatłoczonych atrakcji turystycznych – to lepiej nie mogliście trafić! Dlatego właśnie, swoje kroki skierowaliśmy ku temu, aby posiadać tu możliwie jak najwięcej kwater, które sprawią, ze Wasze wakacje będą wyjątkowo przyjemne. Nie zastanawiajcie się więc dłużej, tylko wybierzcie ofertę „Bornholm noclegi” w Stampen.

 

Popularne domy wakacyjne w Stampen

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Stampen

Loading...

Semesterhus med pool i Stampen

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Stampen

Loading...

Domy wakacyjne w Stampen

Wyobraźcie sobie urlop w kwaterze, do której przynależy spora, zielona działka lub nawet kawałek lasu. Czy czujecie ten zapach drzew i kwiatów oraz otaczającą Was aurę spokoju i błogości? Takie doznania oferują właśnie nasze domy wakacyjne w Stampen. W nich, wakacje w Danii, będą naprawdę wyjątkowe, a Wasze zmysły poznają nowe doznania, a siły witalne w pełni się zregenerują. Oczywiście, zielone działki to nie jedyne atuty naszej oferty w Stampen. Urlop z NOVASOL to gwarancja wypoczynku w kompletnie wyposażonej, prywatnej kwaterze oraz pewność, że w każdej chwili możecie zwrócić się o pomoc do naszego lokalnego biura w Ronne (w nim też odbierzecie klucze do obiektu oraz uzyskacie informacje na temat atrakcji na wyspie).

Domy wakacyjne w Stampen to jednocześnie spora różnorodność obiektów. Nie będzie przesadą, jeśli stwierdzimy, że mamy tu kwatery dla każdego. Między innymi, znajdziecie tu takie domki jak:

  • Domy z basenem – krytym lub na świeżym powietrzu;

  • Domy przyjazne zwierzętom – zwłaszcza, te z lasem na działce będą idealne na wspólne wakacje z psem;

  • Domy dla wędkarzy – wykorzystajcie atut pobliskiej rafy morskiej, na której można łowić ryby;

  • Domy z pięknym widokiem – wyobraźcie sobie obiad lub wieczorną biesiadę na tarasie, z którego podziwiać można naturalne krajobrazy.

Zapraszamy!

 

Domy wakacyjne w Stampen

Wakacje w Stampen na wyspie Bornholm

Wybierając domy wakacyjne w Stampen, możecie być pewni, że, oprócz relaksu w spokojnej atmosferze, czeka na Was wiele okazji na atrakcyjne spędzanie czasu. Weźmy na pierwszy przykład tutejsze plaże. Te piaszczyste miejsca, są wąskie, ale na tyle szerokie, że spokojnie można zażywać kąpieli słonecznych. Kąpiele morskie również są wskazane, a płytkie dno morskie sprawia, że jest to bezpieczne miejsce dla dzieci. Wybierając ofertę „Bornholm noclegi” zagwarantujecie sobie również zapierające dech w piersiach widoki stromych wydm i klifów, na dole których, znajdują się właśnie wspomniane plaże.

Plaże to nie jedyne atrakcje wyspy. W pobliżu Stampen znajduje się świetne pole golfowe oraz liczne szlaki turystyczne. Są tu również trasy rowerowe, które należą do najlepszych w Europie. Domy wakacyjne w Stampen mogą być także świetną bazą wypadową do miast i miasteczek na całej wyspie. Sprawdźcie koniecznie, jakie atrakcje czekają na Was, m.in. w Ronne (polecamy także katalog „Ronne noclegi”), Hasle, Swaneke czy Nexo. Jeszcze raz – zapraszamy!