Domy wakacyjne w Vang

Domy wakacyjne w Vang

Domy wakacyjne w Vang

Choć nazwa Vang brzmi nieco orientalnie, nie jest to miejsce w Azji, a rybacka wioska umiejscowiona w północnej części wyspy Bornholm, ok. 10 kilometrów na północ od znanego miasteczka Hasle (zerknijcie także na naszą ofertę „noclegi w Hasle”). Vang, mimo niewielkich rozmiarów, jest dość ważną osadą na wyspie, bowiem jeszcze pod koniec XX wieku wydobywano tu cenny granit. Mało tego, historia tej wioski sięga XVI wieku, a ostatnie znaleziska sugerują, że osiedlano tu się w czasach Wikingów.

Domy wakacyjne w Vang to prawdziwa gratka dla szukających nowych i pięknych miejsc na letni wypoczynek. Tutejsze wybrzeże jest dużo bardziej urozmaicone, niż np. w południowej części wyspy. Składają się na nie strome klify, liczne zatoczki, piaszczyste i kamieniste plaże, a także możliwość podziwiania najpiękniejszych zachodów Słońca. Wybierając się do Vang, zagwarantujecie sobie również możliwość poznania pięknej i bardzo ciekawej okolicy, która aż kipi od licznych atrakcji. Warto również dodać, że jest to także raj dla rowerzystów oraz miłośników hikingu i pieszych eskapad. Krótko podsumowując, Vang to chyba najlepsza lokalizacja na niezapomniane wakacje w Danii.

 

Popularne domy wakacyjne w Vang

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Vang

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Vang

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Vang

Loading...

Domy wakacyjne w Vang

Dopełnieniem udanego wypoczynku w Vang, na pewno będzie możliwość komfortowego relaksu (za dnia i w nocy). Dlatego też, NOVASOL poleca Wam swoje propozycje zakwaterowania. Mamy tu bowiem dla Was, w pełni samodzielne i funkcjonalne obiekty z katalogu "Bornholm noclegi", w których spędzicie miłe chwile oraz zrelaksujecie się za wszystkie czasy. Nasze domy wakacyjne w Vang bowiem, oferują Wam:

 • Pełną prywatność,

 • Kameralną atmosferę,

 • Wyposażenie w niezbędne meble i sprzęty,

 • Komfort i bezpieczeństwo.

Całość jest dostępna praktycznie przez okrągły rok i to w bardzo atrakcyjnych cenach, także każdy znajdzie tu coś dla siebie, a skoro już o tym mowa – nasze wakacyjne kwatery charakteryzuje również duża różnorodność. Dzięki temu, możemy Wam tu zaoferować takie obiekty jak:

 1. Domy z widokiem na morze – śniadanie na tarasie nabierze nowego smaku, kolacja zresztą też,

 2. Domy z basenem – ciekawa propozycja dla osób, które chciałyby poopalać się w prywatnej atmosferze,

 3. Domy przyjazne zwierzętom – właściciele zwierzaków domowych nie będą już musieli stawać przed dylematem, co począć z pupilami na czas urlopu – zabierzecie je ze sobą do naszego domu!

Te i inne kwatery łatwo znajdziecie – wystarczy użyć odpowiedniego filtru i gotowe. Zapraszamy!

 

Domy wakacyjne w Vang

Wakacje w Vang

Wybierając obiekt wakacyjny z katalogu „Bornholm noclegi”, będziecie mogli odkryć takie miejsca jak:

 • Kaplica Jona – piękne miejsce, które położone jest ok. 8 kilometrów od Vang. Kaplica ta znajduje się w jaskini, przed którą wznosi się ciekawa formacja skalna.

 • Ruiny zamku Hammershus – najsłynniejsza budowla na Bornholmie. Obiekt powstał w XIII wieku i do dnia dzisiejszego robi piorunujące wrażenie.

 • Klify – udając się za VANG przed Wami stanie przepiękne wybrzeże, które zostało utworzone przez niszczycielską siłę morza. Koniecznie zabierzcie aparat fotograficzny.

 • Miasteczko – rezerwując domy wakacyjne w Vang, grzechem byłoby nie przejść się pośród charakterystycznych rybackich domostw. Sprawdźcie także propozycje lokalnej gastronomii – nie pożałujecie!

 • Hammerhavn – miejscowość położona na północ od Vang. Z malowniczo położonego portu można udać się w rejs wzdłuż klifowego wybrzeża.

 • Rubinsoen – jezioro o rubinowym odcieniu wody. Jeden z głównych punktów na Borholmie.

 • Rezerwaty przyrody – w pobliżu Vang znajdują się dwa rezerwaty: Ringebakkerne oraz Slotslyngen – oba o całkowicie odmiennej florze i faunie.

To będzie niezapomniany urlop w obiektach z oferty domy w Danii!