Domy wakacyjne w Sorthat

Domy wakacyjne w Sorthat

Domy wakacyjne w Sorthat

Sorthat, a właściwie Sorthat-Muleby, to niewielka miejscowość letniskowa, która znajduje się na zachodnim brzegu wyspy Bornholm, należącej do Danii (a jeśli interesują Was inne duńskie kierunki, sprawdźcie ofertę “domy w Danii”). Sorthat to dość specyficzne miejsce, bowiem funkcjonuje jako odskocznia od codzienności dla mieszkańców Ronne oraz Hasle. Biorąc pod uwagę fakt, że dla mieszkańca kontynentu, już te dwa miasta są oazą spokoju i małej urbanizacji – aż wierzyć się nie chce, że ich mieszkańcy szukają ucieczki z miasta. Tak właśnie to wygląda na Bornholmie, dlatego, z dumą, możemy Wam zaoferować domy wakacyjne w Sorthat.

Sorthat i obiekty wakacyjne w nim dostępne, to propozycja dla miłośników natury i idyllicznej atmosfery. Do morza i piaszczystych plaż jest stąd około 500, a droga prowadzi przez piękny las, w którym znaleźć można także charakterystyczne jeziora przymorskie. W Sorthat odetchniecie świeżym powietrzem, nasycicie zmysły naturalnymi wrażeniami oraz zaznacie ciszy i spokoju, tak potrzebnych podczas urlopu, który służy jako odskocznia od codziennego zgiełku. Zachęcamy więc do rezerwacji domów wakacyjnych w Sorthat, które znajdziecie w katalogu „Bornholm noclegi”.

 

Popularne domy wakacyjne w Sorthat

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Sorthat

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Sorthat

Loading...

Domy wakacyjne w Sorthat

Wyobraźcie sobie śniadanie na drewnianym tarasie, wokół cisza zakłócana tylko przez śpiew ptaków, a Wasze oczy podziwiają piękne lasy lub pola ciągnące się aż po horyzont. Albo zamknijcie oczy i poczujcie jak korzystacie z jacuzzi albo bani na świeżym powietrzu. Kolacja z widokiem na rozgwieżdżone niebo – ze względu na znikome światła uliczne – widoki tu są lepsze niż kontynentalnej części Europy. Takie doznania czekają na Was, jeśli wybierzecie domy wakacyjne w Sorthat. Jednak nie tylko walorami zmysłowymi kuszą nasze obiekty. Wśród innych zalet kwater na wakacje w Danii, z pewnością, warto wyróżnić:

  • Kompletne wyposażenie obiektów;

  • Kwatery są udostępniane tylko wynajmującym Gościom;

  • Możliwość skorzystania z pomocy w biurze serwisowym w Ronne;

  • Gwarancja prywatności i bezpieczeństwa;

  • Własna kuchnia, która również jest wyposażona.

Jeśli jednak, dalej nie jesteście zdecydowani, to może przekona Was to, że domy wakacyjne w Sorthat posiadają dodatkowe wyposażenie i cechy, które pozwolą Wam na jeszcze bardziej udany urlop. W Sorthat znajdziecie między innymi: dom z sauną, dom ze spa (czyli dodatkami jak np. jacuzzi, itp.), dom przyjazny zwierzętom (np. na wspólne wakacje z psem), dom na łonie natury. Pamiętajcie, że jeśli macie jakieś pytanie lub dylemat przy wyborze obiektu – zawsze możecie skontaktować się z biurem obsługi Klienta. Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 9 -17. Zachęcamy do kontaktu!

 

Domy wakacyjne w Sorthat

Wakacje w Sorthat

Rezerwujcie domy wakacyjne w Sorthat i sami przekonajcie się jak fantastyczne jest to miejsce. Wszechobecna zieleń, lasy, piękne wybrzeże – czegóż chcieć więcej! Jeśli jednak zatęsknicie za cywilizacją, to w odległości kilku kilometrów znajdziecie miasta Hasle oraz Ronne, które, oprócz barów, restauracji i sklepów, oferują także ciekawe atrakcje. Generalnie, decydując się na obiekt z oferty „Bornholm noclegi”, zapewnicie sobie możliwość poznania całej wyspy. Szczególnie polecamy Wam odkrywanie sekretów Bornholmu na rowerze, ponieważ są tu świetnie przygotowane trasy rowerowe – jedne z najlepszych w Europie. Jeśli jednak wolicie piesze wycieczki, to również znajdziecie mnóstwo interesujących szlaków turystycznych plus możliwość wędrówki wzdłuż pięknego wybrzeża Morza Bałtyckiego. Wydaje nam się, że przekonaliśmy już najbardziej nieprzekonanych, dlatego zachęcamy do wybrania Sorthat na wymarzony urlop.