Domy wakacyjne w Gudhjem

Gudhjem to urocza wioska rybacka oraz turystyczny kurort, który znajduje się w centralnej części północnego wybrzeża wyspy Bornholm (wszystkie propozycje na tej duńskiej wyspie, znajdziecie w kategorii „Bornholm noclegi”). Gudhjem to osada, w której łączy się klimat północnej Europy (co zrozumiałe) z klimatem śródziemnomorskim – warunki pogodowe tu panujące powodują, że w przydomowych ogrodach podziwiać można m.in. figowce. Co ciekawe, Gudhjem jest jedynym miastem Danii, które położone jest na szkierowym wybrzeżu, ale jednocześnie posiada piękne plaże, na których można do woli się relaksować.

Domy wakacyjne w Gudhjem to nasza propozycja dla osób, które chętnie spróbują czegoś nowego i niestandardowego. Na pewno miłym zaskoczeniem będą panujące tu warunki pogodowe, jednak pamiętajcie, ze Bornholm nazywany jest Majorką Północy. Poza tym, Gudhjem to świetne miejsce na wakacje nad morzem oraz urlop na rowerze (w sumie można tak powiedzieć o dowolnym miejscu w kraju). Czeka tu na Was także wypoczynek w spokojnej atmosferze, możliwość poznania ciekawej historii miasteczka oraz kulinarnych specjałów z niej pochodzących. Wszystkie te elementy składają się na jeden prosty wniosek – Gudhjem to świetne miejsce na udane wakacje w Danii.

 

Domy wakacyjne w Gudhjem

Popularne domy wakacyjne w Gudhjem

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Gudhjem

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Gudhjem

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Gudhjem

Loading...

Domy wakacyjne w Gudhjem

Gudhjem jest idealnym miejscem do wakacyjnego wypoczynku, podobnie jak nasza urlopowa oferta w tej miejscowości. Dzięki temu, połączycie miejscowe atrakcje z przyjemnym relaksem w naszych obiektach. Dlaczego warto skorzystać z propozycji NOVASOL? Jest na to kilka odpowiedzi, jak chociażby takie jak:

 • Nasze domy wakacyjne w Gudhjem są w pełni samodzielnymi jednostkami, a więc oferują wszelkie niezbędne udogodnienia oraz dostęp do mediów;

 • Obiekty z katalogu „wakacje na Bornholmie” są całkowicie wyposażone, a więc spędzicie urlop w wygodnych warunkach;

 • Wszystkie nasze kwatery są także całkowicie bezpieczne oraz pod kuratelą naszego oddziału lokalnego w Ronne;

 • Oferta NOVASOL jest tu bardzo szeroka i atrakcyjna cenowo.

 • Wakacje z nami, to gwarancja prywatności i pełnej niezależności – tylko Wy będziecie decydować o możliwości spędzenia wolnego czasu.

Zapraszamy!

 

Domy wakacyjne w Gudhjem

Kwatery tematyczne w Gudhjem

W celu urozmaicenia Waszych wakacji, przygotowaliśmy obiekty, które mają specjalne cechy lub dodatkowe wyposażenie. Wiedząc jakimi kryteriami się posługujecie w celu wybrania najlepszej kwatery, szczególnie polecamy Wam domy wakacyjne w Gudhjem, które mają:

 1. Basen zewnętrzny – domy i apartamenty z basenem to opcja dla osób szukających prywatności,

 2. Widok panoramiczny – rozkoszujcie się widokiem morza przez 24 godziny na dobę,

 3. Udogodnienia dla wędkarzy – może to być np. możliwość wynajęcia łodzi po preferencyjnej cenie oraz specjalny sprzęt,

 4. Możliwość goszczenia Was wraz z Waszymi zwierzakami domowymi.

Te i inne obiekty specjalne łatwo wyszukacie na naszej stronie – wystarczy wybrać odpowiedni filtr, a dostaniecie wyselekcjonowaną listę kwater.

 

Domy wakacyjne w Gudhjem

Wakacje w Gudhjem

Rezerwując domy wakacyjne w Gudhjem będziecie mieli niepowtarzalną okazję na poznanie:

 • Pięknych plaż – w okolicy znajdziecie liczne, małe zatoczki, w których można zaznać przyjemnej kąpieli;

 • Zabytkowych domów z charakterystycznymi czerwonymi dachami;

 • Wędzonego śledzia – tutejsi rybacy uważają, że to właśnie w Gudhjem zaczęto wędzić śledzie. Dowodem tego są wiekowe oraz liczne wędzarnie;

 • Wyspę Christianso – w sezonie letnim można wybrać się w rejs na tą piękną wyspę;

 • Słońca nad Gudhjem” – to miejscowe, popisowe danie, na które składa się wędzony śledź, surowe żółtko, ciemny chleb, rzodkiewka i szczypiorek;

 • Muzeum Miejskie, Muzeum Olufa Hosta, ruiny kapliczki św. Anny, manufakturę karmelków, hutę szkła oraz największy wiatrak na wyspie.

Rezerwujcie więc nasze domy wakacyjne w Danii i w drogę!