Apartamenty i domy wakacyjne w Balka

Balka to charakterystyczna, niewielka miejscowość, która położona jest na wschodnim wybrzeżu wyspy Bornholm, należącej do Danii (całą ofertę w tym kraju, znajdziecie w katalogu „domy wakacyjne w Danii”). Wioska ta, jest typowym wakacyjnym kurortem, który słynie z długiej i pięknej plaży oraz atrakcji z nią związanych. Znajdują się tu głównie domy wakacyjne, które, jak sama nazwa wskazuje, służą turystom jako miejsce zamieszkania podczas urlopu.

Domy wakacyjne w Balka to propozycja obiektów, które znalazły się w katalogu NOVASOL. Kwatery te, będą idealnym rozwiązaniem dla osób, które szukają wypoczynku nad morzem, ale z dala od wielkich kurortów. Decydując się na zamieszkanie w miejscowości Bali, będziecie mieć pewność, że wypoczniecie w miejscu, które cechuje cisza, spokój i sielska atmosfera. Polecamy to miejsce także osobom nie lubiącym długich podróży do wakacyjnej destynacji. Do Balka można dostać się np. promem z Kołobrzegu (do portu w Nexo, z którego wystarczy pokonać 4 kilometry na południe) lub ze Świnoujścia do portu w Ronne. Decydując się na obiekt z oferty „Bornholm noclegi”, będziecie mieć niepowtarzalną szansę na wzmożony aktywny wypoczynek, np. na rowerze. Sprawdźcie więc nasz katalog i w drogę!

 

Domy wakacyjne w Balka

Popularne domy wakacyjne w Balka

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Balka

Loading...

Semesterhus med pool i Balka

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Balka

Loading...

Domy wakacyjne w Balka

Co jest wyjątkowego w ofercie NOVASOL, że warto zwrócić na nią uwagę? Ot chociażby fakt, że jest ona całkowitym przeciwieństwem dla tradycyjnych hoteli, ponieważ zamiast małego pokoju, otrzymacie całe mieszkanie lub dom, który będzie tylko do Waszej dyspozycji. Dzięki temu zyskacie pełną prywatność, kameralny charakter urlopu, samodzielność oraz indywidualność. Domy wakacyjne w Balka dysponują również wszystkimi meblami, urządzeniami i przedmiotami codziennego użytku, które są niezbędne do komfortowego wypoczynku. Dlatego też, polecamy Wam nasze obiekty na wakacje w Danii.

Wybierając nasze kwatery na Bornholmie, zwracamy Waszą uwagę na fakt, iż klucze do nich będą na Was czekać nie w obiekcie, a w naszym biurze serwisowym w Ronne (w miejscowości tej, proponujemy także ofertę „Ronne noclegi”). W biurze tym, otrzymacie również wszelkie informacje, pomoc przy wyborze drogi dojazdowej oraz w razie jakichkolwiek wątpliwości. Biuro w Ronne jest także do Waszej dyspozycji podczas trwania urlopu. Zapraszamy!

 

Domy wakacyjne w Balka

Wakacje nad morzem

Głównym atutem miejscowości jest jej piękna plaża. Ma ona ponad kilometr długości i cechuje się podłożem z delikatnego i drobnego piasku – w sam raz na zażywanie kąpieli słonecznych lub do zabawy dla najmłodszych. Dzięki dogodnym warunkom atmosferycznym, woda morska jest tu wyjątkowo ciepła, a dno morskie ma bardzo łagodny spadek. Ma to swój plus i minus. Plusem jest fakt, że jest tu bezpiecznie, a niewielkie fale pozwalają na zabawę, jednak minusem jest to, ze aby popływać, należy udać się w głąb morza. Wakacje nad morzem w Balka to również możliwość uprawiania sportów wodnych, a na miejscu można wypożyczyć takie sprzęty jak: kajak, rower wodny, łódź wiosłowa czy deski i żagle do windsurfingu.

 

Domy wakacyjne w Balka

Wakacje na Bornholmie

Balka jest typowym wakacyjnym ośrodkiem, który jest położony na uboczu. Z tego też powodu, jest świetną bazą wypadową do wycieczek po całym Bornholmie (jeszcze raz zachęcamy do sprawdzenia oferty „Bornholm noclegi”). Wyspa oferuje mnóstwo atrakcji i ciekawych miejsc, do których łatwo dostaniecie się pieszo, autem lub rowerem. Szczególnie polecamy tą trzecią formę przemieszczania się, ponieważ dostępne są tu bardzo dobre trasy rowerowe, które docierają do każdego zakątka wyspy. Polecamy!