Domy wakacyjne w Dueodde

Rezerwuj dom wakacyjny w Dueodde

Domy wakacyjne w Dueodde

Dueodde na Bornholmie oferuje najpiękniejszą piaszczystą plażę w Danii. Domy wakacyjne na Bornholmie - te położone w Dueodde znajdują się właśnie niedaleko tej rajskiej plaży. Z nami spędzisz udane wakacje w domu wakacyjnym!

Popularne domy wakacyjne w Dueodde

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Dueodde

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Dueodde

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Dueodde

Loading...

Domy wakacyjne w Dueodde

Zachęcamy do odwiedzenia Dueodde, położonego na południowym wybrzeżu Bornholmu. Plaża, piękna, piaszczysta i przepiękny widok na fale Bałtyku. Nie ma piękniejszej miejscowości wypoczynkowej. NOVASOL posiada szeroki wybór najpiękniejszego zakwateorwania - sam sprawdź nasze domy wakacyjne w Danii. Na Bornholmie jesteśmy dostępni między innymi w Dueodde. Mogą Państwo dokonać rezerwacji online naszych obiektów wakacyjnych, które odpowiadają Państwa upodobaniom.

Rezerwuj dom wakacyjny w Dueodde

Plaże w Dueodde

Plaże Dueodde uważane są za jedne z piękniejszych w Europie, tutaj na plażach drobniutki piasek piszczy pod stopami. W dawnych czasach piasek z tych plaż wykorzystywano do wyrobu klepsydr. Dno morza jest płaskie, woda czysta, dlatego co roku zjeżdżają tłumy turystów, którzy są zachwyceni tym miejscem. W XIX wieku były zasadzane sosny i piaskownice zwyczajne, aby uniemożliwiać migrację piasku. Poza tym jest idealna dla dzieci, brzeg ma bardzo łagodne zejście, plaża jest niemal płaska a woda niezwykle czysta. Zaraz za plaża rozpościera się spory, długi na 600m obszar wydmowy porośnięty lasem, przez który prowadzi ścieżka na plażę.

Spędzanie wolnego czasu

Po nadmorskich wydmach można spacerować, a wielu turystów to właśnie wśród wydm znajduje spokój i odrobinę prywatności. W Dueodde stoi 47-metrowa latarnia morska Dueodde Fyr. Po pokonaniu prawie 200 schodów z balkonu widokowego podziwiać można przepiękny widok na południową część wyspy. Amatorzy golfa będąc w Dueodde mają szansę zagrać na jednym z trzech bornholmskich osiemnastodołkowych pól. Nexo Golf Center jest również bardzo znany na Bornholmie i znajduje się tylko kilka kilometrów od Dueodde.

Aktywny wypoczynek

Najpopularniejszą formą wypoczynku jest jak już wspomnieliśmy w Dueodde jest spędzanie czasu na plaży, można tu zażywać kąpieli słonecznych, pływać w morzu, grać w siatkówkę plażową czy surfować. Miłośnicy wędkowania znajdą tu także wiele doskonałych miejscówek do połowów, zarówno nad brzegiem morza jak i nad licznymi stawami. Na rowerzystów czeka ponad 250 kilometrów oznaczonych ścieżek i przede wszystkim z tego słynie Bornholm. Dodatkowo, w okolicy można uprawiać wspinaczkę skałkową i podziwiać kolonie przepięknych ptaków. Domy wakacyjne NOVASOL są rozmieszczone w bliskich odległościach od wszystkich atrakcji tej spokojnej na pozór wyspy. Mamy wieloletnie doświadczenie, jako oferent domów wakacyjnych. Jeśli więc potrzebują Państwo domu na wakacje, koniecznie sprawdźcie ofertę "Bornholm noclegi".