Domy wakacyjne w Sandkas

Domy wakacyjne w Sandkas

Domy wakacyjne w Sandkas

Sandkas to nazwa zacisznego kurortu, położonego pomiędzy miejscowościami Tejn oraz Allinge-Sandvig. Całość znajduje się na północnym wybrzeżu wyspy Bornholm, jednej z największych wysp Danii (w miejscu tym, polecamy zapoznanie się z ofertą „domy wakacyjne w Danii”). Sandkas położony jest na pięknym wybrzeżu oblewanym wodami Morza Bałtyckiego i jednym z najpiękniejszych miejsc na Bornholmie. Dlatego też, koniecznie powinniście wybrać się właśnie w to miejsce.

Jednak to nie jedyny powód, dla którego domy wakacyjne w Sandkas powinny być przez Was brane pod uwagę. Otóż w kurorcie tym, wypoczniecie w spokojnym i malowniczym miejscu, jaki spotkać można na widokówkach. Poza tym, urlop w tej mieścince pozwoli Wam na poznanie całej wyspy, ale z gwarancją, że na wieczór wrócicie do zacisznego miejsca, w którym w pełni zregenerujecie siły i będziecie mogli dzielić się wrażeniami, np. na tarasie przy herbacie lub winie. Mało tego, zakwaterowanie w Sandkas, to propozycja dla aktywnych wczasowiczów oraz osób, które szukają nowych kierunków oraz inspiracji na wypoczynek. Jeśli więc, powyższe punkty do Was przemawiają, rezerwujcie nasz produkt „Bornholm noclegi” w Sandkas, a nie zawiedziecie się!

 

Popularne domy wakacyjne w Sandkås

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Sandkås

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Sandkås

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Sandkås

Loading...

Domy wakacyjne w Sandkas

Wiecie już gdzie udacie się na najbliższe wakacje, pozostaje teraz pytanie jak będziecie wypoczywać. NOVASOL może Wam pomóc przy tym zagadnieniu, oferując swoje kwatery wakacyjne w Sandkas. Są one przeciwieństwem wiecznie zatłoczonych hoteli lub wynajmowanych pojedynczych izb, w których trzeba współdzielić łazienkę lub kuchnię. My proponujemy Wam całkowicie samodzielne i niezależne domy wakacyjne w Sandkas. Oznacza to, że są one udostępnione tylko Wam i nikt inny nie ma do nich wstępu podczas trwania najmu. Oprócz tego, wszystkie nasze obiekty z katalogu „wakacje w Danii” oferują pełne wyposażenie, komfortowe warunki wypoczynku oraz gwarancję prywatności, bezpieczeństwa i satysfakcji z urlopu.

Nasza oferta w Sandkas na Bornholmie, to jednak nie tylko wymienione wyżej oczywistości. NOVASOL ma Wam do zaproponowania znacznie więcej, niż tylko kwaterę, który służy jako baza noclegowa. W naszym katalogu znajdziecie obiekty specjalne, w których spędzicie przyjemne chwile również za dnia. Do takich obiektów zaliczamy m.in.:

  • Domy i apartamenty z basenem,

  • Domy z widokiem na morze,

  • Domy z sauną,

  • Domy przyjazne zwierzętom,

  • Domy dla aktywnych,

I wiele innych kwater. Oczywiście, niektóre domy wakacyjne w Sandkas łączą kilka dodatków. Aby je znaleźć, wystarczy skorzystać z filtrów w momencie wyszukiwania. Jeśli jednak dalej nie będziecie mogli znaleźć odpowiedniej kwatery, skontaktujcie się z naszym działem obsługi Klienta. Zapraszamy!

 

Wakacje w Sandkas

Rezerwując obiekt z oferty „Bornholm noclegi”, będziecie mieć okazję poznać takie miejsca jak:

  1. Plaża Sandkas – jest to plaża piaszczysta, która została naturalnie udekorowana skałami i kamieniami. Zejście do wody jest łagodne, a na piasku i trawie można oddać się relaksowi;

  2. Ruiny zamku Hammershus;

  3. Hasle – miejscowość z najstarszym kościołem oraz mariną, z której można wyruszyć w morski rejs;

  4. Jezioro Rubinowe – akwen powstały w zalanej kopalni, który przyciąga turystów z całego świata;

  5. Gudhjem – miejscowość, w której można skosztować oryginalnego wędzonego śledzia oraz potrawy zwanejSłońce nad Gudhjem”.

Na koniec, mała podpowiedź. Otóż, wybierając domy wakacyjne w Sandkas warto zostawić auto na parkingu, a wyspę zwiedzać na rowerze. Panują tu bowiem, świetne warunki do uprawiania kolarstwa i turystyki kolarskiej. Przekonajcie się sami!