Domy wakacyjne w Svaneke

Svaneke to niewielka wioska rybacka, która położona jest w północno-zachodniej części wyspy Bornholm, która jest chyba najsłynniejszą wyspą Danii (sprawdźcie nasza całą duńską ofertę pod hasłem „domy wakacyjne w Danii”). Miejscowość Svaneke otoczona jest pięknym krajobrazem, na który składają się wzgórza oraz zielone przestrzenie. Z kolei, urozmaicona linia brzegowa ze skalistymi i piaszczystymi plażami, sprawiają, że jest to jedno z najpopularniejszych miejsc wypoczynkowych na całej wyspie.

Domy wakacyjne w Svaneke to nasza propozycja wypoczynku właśnie w tej wiosce oraz jej okolicy. Warto ją wybrać z kilku powodów. Pierwszym z nich jest relaks z dala od hałasu, zgiełku, stresu i szarej codzienności. Przyczynia się do tego nie tylko spokojna natura tego miejsca, ale i kolorowe oraz odrestaurowane domy, które stwarzają tu fantastyczne wrażenia dla oka. Drugi powód, to oczywiście możliwość spędzenia wakacji nad morzem w spokojnej atmosferze. Trzecim powodem jest samo miasteczko, które ma sporo do zaoferowania, w tym słynna fabrykę cukierków Svaneke Bryghus, którą koniecznie musicie odwiedzić. Rezerwujcie więc propozycje z kategorii „Bornholm noclegi” i w drogę!

 

Domy wakacyjne w Svaneke

Popularne domy wakacyjne w Svaneke

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Svaneke

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Svaneke

Loading...

Domy wakacyjne w Svaneke

Kilka słów o tym, dlaczego warto wybrać akurat nasze propozycje noclegów w Svaneke i okolicy. Otóż, oferta NOVASOL to całkowite przeciwieństwo hotelowego najmu, które właściwie w Danii nie cieszy się zbytnią popularnością. My, proponujemy Wam prywatne domy wakacyjne w Svaneke, których właściciele udostępnili je nam na wynajem przez cały rok. Niesie to ze sobą sporo zalet dotyczących Waszego wypoczynku. Są to m.in.:

  • Całkowicie prywatny charakter Waszego wypoczynku w Danii (całą ofertę znajdziecie pod hasłem „noclegi Dania”);

  • Gwarancja pełnego umeblowania oraz wyposażenia w urządzenia, które są niezbędne przy codziennym użytkowaniu – stąd hasło „u nas, poczujesz się jak we własnym domu”;

  • Kuchnia do Waszej wyłącznej dyspozycji;

  • Bezpieczeństwo, komfort oraz pewność, że Wasze wakacje będą naprawdę udane.

Kwatery wakacyjne z katalogu NOVASOL są również zróżnicowane i każdy obiekt oferuje inny zestaw udogodnień dla swoich Gości. Dlatego też, w naszej ofercie, znajdziecie takie kwatery jak: dom z basenem, dom przy plaży, dom z widokiem na morze, itp. Na koniec, jeszcze jedna istotna informacja. Otóż, na Bornholmie mamy swoje biuro serwisowe w miejscowości Ronne, w którym to również znajduje się port przyjmujący promy ze Świnoujścia. Biuro NOVASOL nie tylko jest do Waszej dyspozycji podczas urlopu, ale i w nim odbierzecie klucze do wybranego domu wakacyjnego. Upraszcza to znacznie całą procedurę najmu, bez konieczności kontaktowania się z właścicielem. Zapraszamy!

 

Domy wakacyjne w Svaneke

Atrakcje w Svaneke i okolicy

Urlop na Bornholmie (jeszcze raz zachęcam do sprawdzenia oferty „Bornholm noclegi”) to gwarancja udanego wypoczynku. Już sam spacer wybrzeżem lub uliczkami miasta będzie fascynującym przeżyciem i da Wam możliwość poczucia, na własnej skórze, czym jest słynne hygge. W Svaneke będziecie też mogli skosztować potraw z ledwo co złowionych ryb, podziwiać latarnię morską, wypocząć na jednej z wielu uroczych plaż, zwiedzić fabrykę cukierków oraz wędzarnię ryb, w których można zdegustować lub zakupić wędzone specjały. Również i dzieci odkryją tu miejsce dla siebie, a wszystko to za sprawą Braendegardshaven, czyli parku z największym (na wyspie) placem zabaw, małym lunaparkiem, parkiem wodnym oraz ogrodem zoologicznym. Ze Svaneke, łatwo także dostaniecie się do wszystkich osad na wyspie, a szczególnie polecamy Wam odkrywanie sekretów Bornholmu na rowerze, gdyż panują tu idealne warunki do rowerowych wycieczek.