Apartamenty i domy wakacyjne w Tejn

Domy wakacyjne w Tejn

Apartamenty i domy wakacyjne w Tejn

Tejn to portowe miasto położone w północnej części Bornholmu – znanej wyspy należącej do Danii (całą naszą duńską ofertę znajdziecie pod hasłem „domy w Danii”). Miasteczko jest drugim, co do wielkości, portem wyspy, co może budzić pewne zdziwienie bowiem jest to mało znana miejscowość w Polsce. Jest jednak grupa osób, która na pewno zna i ceni ten ośrodek – są to mianowicie wędkarze, którzy są tu bardzo mile widziani, zwłaszcza wiosną, kiedy to są najbardziej sprzyjające warunki do połowów. Stąd decyzja NOVASOL o otworzeniu w tym mieście swojej oferty, a mianowicie domów wakacyjnych w Tejn.

Jednak nie tylko morscy wędkarze powinni zapoznać się z naszą wakacyjną ofertą. Swoje miejsce na wymarzony wypoczynek znajda tu także miłośnicy wypoczynku na łonie natury oraz wszyscy szukający ciszy i spokojnego klimatu. Tejn świetnie się także sprawdza jako baza do wycieczek po całej wyspie Bornholm i miejsce dla miłośników kuchni złożonej z ryb i owoców morza. Dlatego też, zachęcamy do zapoznania się z ofertą „Bornholm noclegi” w Tejn.

 

Popularne domy wakacyjne w Tejn

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Tejn

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Tejn

Loading...

Domy wakacyjne w Tejn

NOVASOL proponuje Wam alternatywną formę wypoczynku, jakimi są domy i apartamenty wakacyjne. Takie obiekty, w przeciwieństwo do hoteli, są o wiele bardziej bezpieczne, zapewniają więcej prywatności oraz komfortu, a także promują indywidualność (brak ustalonych godzin posiłków w stołówkach, godziny otwarcia basenu, itp.). Jest to możliwe dzięki takim czynnikom jak:

  • Domy na wakacje w Danii są udostępnione tylko wynajmującym i tylko oni mają do nich klucze;

  • Domy takie są wynajmowane w całości, także nie ma żadnego współdzielenia pokojów lub pomieszczeń sanitarnych;

  • Wszystkie kwatery są całkowicie wyposażone we wszelkie, niezbędne do wypoczynku, urządzenia, meble, przybory, itp.

  • Każdy dom wakacyjny posiada własną, wyposażoną kuchnię lub aneks kuchenny;

  • Obiekty są udostępnione w atrakcyjnych cenach;

  • Przebywając na Bornholmie, możecie korzystać z usług i pomocy naszego biura serwisowego w stolicy wyspy, czyli Ronne.

Nasze domy wakacyjne w Tejn są również dostępne dla różnych typów podróżników i jesteśmy pewni, że wszyscy znajdą domek dla siebie. Obiekty w Tenj można podzielić ze względu na wielkość (oferujemy małe domki, jak i duże domostwa), ilość przyjmowanych Gości (od mieszkań dla par bo rezydencje mogące pomieścić nawet kilkadziesiąt osób), położenie (np. w mieście, na obrzeżach, pośród natury, nad morzem), dodatkowe udogodnienia. Ostatni punkt dotyczy tzw. domów tematycznych, czyli takich, które mogą zaproponować specjalne udogodnienia dla wczasowiczów. Wśród nich warto wyróżnić, domy z basenem, domy akceptujące zwierzęta, domy dla wędkarzy oraz domy na łonie natury. Cóż, nie pozostaje nam nic innego niż zaprosić Was do naszych domów wakacyjnych.

 

Domy wakacyjne w Tejn

Wakacje w Tejn

Tejn nie jest typowym nadmorskim kurortem, ponieważ nie ma tu plaży. Plaża, i to piękna piaszczysta, znajduje się w pobliskim Sandvig. Decydując się na domy wakacyjne w Tejn, będziecie za to mogli skorzystać z miejscowego portu. Z niego wyruszają liczne statki w rejsy wędkarskie oraz krajoznawcze – oba mogą dostarczyć wielu niezapomnianych wrażeń. Wakacje z katalogu „Bornholm noclegi” to również okazja na zwiedzenie wszystkich zakątków wyspy, zarówno tych naturalnych, jak i tych stworzonych przez człowieka. Jeśli interesują Was ciekawe atrakcje wyspy, wszelkie przewodniki oraz mapy otrzymacie w naszym biurze serwisowym w Ronne. Jeszcze raz – gorąco zapraszamy!