Domy wakacyjne w Sømarken

Domy wakacyjne w Sømarken

Domy wakacyjne w Sømarken

Wakacje w Sømarken oznaczają urlop na najpiękniejszych plażach Europy. Mała wioska Sømarken znajduje się w południowo-wschodniej części wyspy Bornholm (od razu zerknijcie do oferty „Bornholm noclegi”), która znana jest jako wyspa słońca. W żadnym innym regionie Danii nie ma tak wielu słonecznych dni w roku, przy jednoczesnym niskim poziomie opadów. Z tego powodu, wakacje w domu wakacyjnym w Sømarken są idealną okazją dla każdego, kto chce spędzić urlop na łonie natury i cieszyć się słońcem na białych, piaszczystych plażach. Na pięknych plażach w Sømarken możesz spędzić wakacje na plaży z całą rodziną – szczególnie, że spadek dna morskiego jest tu bardzo łagodny i do pełnego zanurzenia należy przejść ponad 100 metrów! To będą niezapomniane wakacje w Danii!

 

Popularne domy wakacyjne w Sømarken

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Sømarken

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Sømarken

Loading...

Domy wakacyjne w Sømarken

NOVASOL posiada wiele komfortowych domów wakacyjnych w Sømarken - większość z nich oddalona jest o zaledwie kilkuminutowy spacer od plaży. Tutaj możesz odpocząć z rodziną i przyjaciółmi oraz zregenerować się po całorocznej ciężkiej pracy, a także uciec od szarej codzienności. Sømarken z lasami sosnowymi, plażami i śródziemnomorskim klimatem zaprasza na wakacje, dlatego, czym prędzej, zapoznajcie się z ofertą „domy wakacyjne w Danii”.

 

Domy wakacyjne w Sømarken

Wakacje w Sømarken - wakacje na plaży jak na Karaibach

Sømarken jest szczególnie znany z pięknych plaż . W niektórych częściach kąpieliska znajdują się duże skały, z których można bezpiecznie wskakiwać do wody. Piasek kwarcowy na plażach jest prawie biały i tak drobny, że kiedyś był używany jako wkład do klepsydr. Tuż za plażą rozciągają się rozległe wydmowe krajobrazy, które łączą się w jasne lasy sosnowe. Zarezerwuj następne wakacje w jednym z komfortowych domów wakacyjnych na Bornholmie i ciesz się na nadchodzące wakacje nad morzem.

 

Domy wakacyjne w Sømarken

Domy i apartamenty wakacyjne w Sømarken nad morzem

Daj się zainspirować naszą ofertą „Bornholm noclegi” i sam zdecyduj, jak chcesz spędzić wakacje. Czy dla dwojga, z przyjaciółmi, w dużym domu wakacyjnym dla dwóch rodzin lub w przyjaznym dla zwierząt miejscu na wakacje z psem. Domy wakacyjne znajdują się w odległości spaceru od morza. Niektóre domki plażowe znajdują się nawet bezpośrednio na wydmach – oferując widok na piękne Morze Bałtyckie.

 

Domy wakacyjne w Sømarken

Atrakcje w okolicy

Wybierając kwaterę z katalogu „Dania noclegi”, koniecznie odkryjcie:

  • Doskonałą kuchnię na Bornholmie – punktem obowiązkowym pobytu w Sømarken jest z pewnością mała restauracja Kadeau , która znajduje się bezpośrednio przy plaży. Wiosną 2016 r. Mała wyśmienita restauracja ze swoją skandynawską kuchnią otrzymała gwiazdkę Michelin. Przeżyjesz tu niezapomniany wieczór, który wypełniony będzie kulinarnymi doznaniami. Pamiętaj jednak, aby zarezerwować stolik w odpowiednim czasie (online).  

  • Pola golfowe - Jedno z licznych pól golfowych na Bornholmie znajduje się zaledwie kilka kilometrów od Twojego domu wakacyjnego. Pole golfowe Nexø jest pięknie zagospodarowane, a zadbana zieleń i fairway'e to pole golfowe zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych graczy.

  • Muzeum zabytkowych samochodów w Aarkirkeby - Jeśli pasjonujesz się samochodami zabytkowymi oraz historycznymi pojazdami i silnikami, koniecznie musisz odwiedzić muzeum motoryzacyjne w Aarkirkeby . Wystawianych jest tutaj około 75 historycznych samochodów różnych marek. Należą do nich BMW, Rolls Royce i Alfa Romeo. Oprócz klasycznych samochodów, prezentowane są również historyczne maszyny rolnicze i ich silniki.

  • NaturBornholm - centrum przygód w Aakirkeby. W tym centrum doświadczeń przyrodniczych poznacie zwierzęta, rośliny i historię wyspy. Oprócz tego, podziwiać tu można jedyne ślady bytności dinozaurów na terenie Danii. W centrum przyrody żyją również krokodyle, węże, jaszczurki i żółwie.