Domy wakacyjne w Ronne

Ronne to nazwa największego portu oraz miasta na wyspie Bornholm (sprawdźcie również naszą ofertę „Bornholm noclegi”). Miejscowość położona jest na zachodnim wybrzeżu wyspy, a jego początki sięgają już XIII wieku. Ronne jest dość znane w Polsce, bowiem to właśnie do tego portu przybywają promy ze Świnoujścia, z Sassnitz oraz z Ystad (specjalny katamaran).

Domy wakacyjne w Ronne to zakwaterowanie dla osób, które szukają ciekawych miejsc na letni wypoczynek (choć nie tylko – warto się tu wybrać o każdej porze roku). Miejscowość oferuje ciekawe zabytki, port, plaże oraz atrakcje dla całej rodziny. Tak naprawdę, z Ronne można spokojnie wybierać się na wycieczki po całej wyspie, która jest na tyle nieduża, że podczas jednego turnusu, można sprawdzić każdy jej zakątek. Szczególnie polecamy to miejsce rowerzystom, bowiem Bornholm, jak i cała Dania, słynie z rozbudowanych tras rowerowych – warto nawet zostawić auto w kraju, a przypłynąć tu z rowerem, gdyż samochód naprawdę nie będzie Wam tu potrzebny. Na koniec warto wspomnieć o zacisznej atmosferze i duńskim hygge, które sprawi, że w pełni się zrelaksujecie oraz zregenerujecie. Zapraszamy więc Was na, pełne miłych wrażeń, wakacje w Danii.

 

Domy wakacyjne w Ronne

Popularne domy wakacyjne w Rønne

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Rønne

Loading...

Semesterhus med pool i Rønne

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Rønne

Loading...

Domy wakacyjne w Ronne

Jako, że NOVASOL jest firmą wywodzącą się z Danii, nikogo chyba nie zdziwi fakt, że w Ronne, jak i na całej wyspie, możemy pochwalić się bogatą ofertą wakacyjnych kwater. Nasze domy wakacyjne w Ronne to w pełni samodzielne jednostki mieszkalne, w których nie zabraknie Wam komfortu i wygody. Warto tu zwrócić uwagę, iż w Ronne znajduje się nasze biuro serwisowe. W nim, można odebrać klucze do obiektu, zamówić dodatkowe usługi (np. pościel), czy zwrócić się o pomoc w razie jakiejś nieprzewidzianej sytuacji. Oprócz tego, rezerwując wakacje na Bornholmie, znajdziecie tam wszelkie informacje o atrakcjach i ciekawych miejscach na wyspie.

Szukając tego jedynego, wyjątkowego obiektu wakacyjnego, możecie skorzystać z naszych filtrów, które ułatwią Wam wyszukiwanie. Filtry te, wskażą Wam, m.in. domy z basenem, domy spa, czy domy z sauną.  Dodatkowo, dzięki mapie, zobaczycie czy dom wakacyjny znajduje się w centrum, przy plaży, czy poza miastem. Zapraszamy!

 

Domy wakacyjne w Ronne

Wakacje w Ronne

Wybierając wyspę Bornholm na niezapomniane wakacje, pojawią się pytania, jakie atrakcje czekają Was w tym miejscu. Możemy Was zapewnić, że jest ich całkiem sporo, i to zarówno w Ronne, jak i w okolicy. Także, wybierając się na wakacje w Danii, powinniście odwiedzić takie miejsca jak:

  • Plaża Onsbaek – długa i piaszczysta plaża znajdująca się w południowej części miasta.

  • Muzeum Bornholmskie – posiadające bogatą w eksponaty kolekcję historyczną Ronne, jak i całej wyspy.

  • Latarnia morska – charakterystyczna biała wieża, którą postawiono tu w XIX wieku.

  • Kościół św. Mikołaja

  • Kuźnia portowa z XVIII wieku.

  • Zabytkowe drewniane domy – w oknach których można podziwiać rękodzieła i porcelanę. Wieczorem z kolei, podziwiać można ich pięknie oświetlone wnętrza (bez oskarżeń o podglądanie).

  • Muzeum Obronności – powstałe w twierdzy, którą planowano postawić w Ronne z XVII wieku.

Koniecznie też wybierzcie się do portu, na przystań oraz promenadę, gdzie w miejscowych tawernach można spróbować lokalnych specjałów, w tym bornholmskiego śledzia.

Warto również wybrać się na wycieczkę poza miasto, zwłaszcza, że tutejsze szlaki turystyczne zostały poprowadzone wokół całej wyspy. Tym bardziej Was do tego zachęcamy, jeśli jesteście rowerzystami, bo Bornholm to prawdziwy raj dla miłośników jednośladów!