Domy wakacyjne w Sommerodde

Domy wakacyjne w Sommerodde

Domy wakacyjne w Sommerodde

Na południowym wybrzeżu wyspy Bornholm znajdziecie specjalną strefę wakacyjną, która nazywa się Sommerodde. Jest to piękne miejsce w otoczeniu zieleni, w którym można spędzić niezapomniane wakacje. Strefa ta znajduje się pomiędzy miejscowościami Nexo oraz Dueodde (w którym oferujemy naszą usługę „Dueodde noclegi”), a od długiej i piaszczystej plaży dzieli ją wąski kompleks leśny. Do Sommerodde dostać można się bardzo łatwo – wystarczy skorzystać z przeprawy promowej do Ronne (ze Świnoujścia lub Sassnitz) lub do Nexo (wakacyjne rejsy odbywają się z Kołobrzegu).

Domy wakacyjne w Sommerodde to nasza odpowiedź dla osób poszukujących zacisznych i spokojnych miejsc na wymarzone wakacje. Tutaj, dostarczycie ciału i duszy niezbędnej regeneracji, a Waszym zmysłom nowych i przyjemnych doznań. Wakacje w Sommerodde, jak i na całej wyspie, to także okazja na aktywne wczasy pośród naturalnych krajobrazów, szczególnie dla rowerzystów, którzy znajdą tu swój mały raj. Poza tym, wakacje na wyspie Bornholm to ciekawa opcja na urlop w nowym i świeżym miejscu, które naprawdę potrafi zaskoczyć nawet najbardziej wymagających wczasowiczów. Zapraszamy więc do Summerodde na niezapomniane wakacje w Danii.

 

Popularne domy wakacyjne w Sommerodde

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Sommerodde

Loading...

Semesterhus med pool i Sommerodde

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Sommerodde

Loading...

Domy wakacyjne w Sommerodde

Spora część domków w Sommerodde jest dostępna, na wyłączność, w ofercie NOVASOL. Dlatego tym bardziej zachęcamy do zapoznania się z obiektami w tej wakacyjnej strefie. Co sprawia, że akurat nasze domy wakacyjne w Sommerodde są wyjątkowe i warte uwagi? Kilka czynników, takich jak:

  • Duża różnorodność domków – domy z oferty „Bornholm noclegi” różnią się od siebie standardem, wielkością oraz dodatkowymi atrakcjami – wszystko to po to, abyście mogli łatwo znaleźć obiekt spełniający Wasze wymagania.

  • Samodzielność – wszystkie obiekty wakacyjne NOVASOL są niezależnymi kwaterami, z dostępem do mediów oraz oferującymi pełne zaplecze sanitarne oraz pomieszczenia kuchenne.

  • Wyposażenie – nasze domy wakacyjne są kompletnie wyposażone we wszystko co niezbędne do wypoczynku.

  • Bezpieczeństwo – w naszych kwaterach spędzicie urlop w bezpiecznych i przyjaznych warunkach. Dodatkowo, będziecie pod opieką nasze lokalnego serwisu w Ronne.

  • Atrakcyjne ceny – każdy z Was znajdzie domek w przystępnej cenie.

Zapraszamy!

 

Domy wakacyjne w Sommerodde

Aktywne wakacje w Sommerodde

Decydując się na domy wakacyjne w Sommerodde, zagwarantujecie sobie relaksujący wypoczynek, a dla chętnych, znajdzie się tu mnóstwo propozycji na wzmocnienie kondycji i zapewnienie odpowiednich wrażeń. Otóż, wybierając domy wakacyjne w Danii, będziecie mogli:

  1. Uprawiać sporty wodne – wody Bałtyku idealnie nadają się do uprawiania żeglarstwa, kitesurfingu oraz windsurfingu. Z kolei przy brzegu, można wybrać się w rejs kajakiem lub łodzią wiosłową.

  2. Uprawiać kolarstwo – tutejsze trasy rowerowe prowadzą wokół i w poprzek wyspy, a dodatkowo są bardzo świetnie przygotowane oraz przebiegają obok największych atrakcji wyspy.

  3. Zagrać w golfa – tuż obok Sommerdoode znajduje się 18-dołkowe pole golfowe, które zaprasza wszystkich amatorów tej szlachetnej gry.

 

Domy wakacyjne w Sommerodde

Urlop w Sommerodde

Sommerodde, jak wspomniano wcześniej, to wioska wakacyjna, która ma jeden cel – zapewnić Wam relaks i naładowanie energii. Kiedy już w pełni zaznacie wypoczynku, zachęcamy Was do poznania okolicy. Zapewne najwięcej frajdy znajdziecie na tutejszej plaży, która uznawana jest za jedną z najlepszych w Europie. Na tą oceną wpływ ma drobny piasek, łagodny spadek dna oraz błękitne wody, które zachęcają do kąpieli – to zapewni przyjemne chwile!

Decydując się na ofertę „Bornholm noclegi”, a w szczególności na domy wakacyjne w Sommerodde, warto również udać się na wycieczkę do Nexo oraz Dueodde. W miasteczkach tych, czekają na Was liczne atrakcje oraz bogata oferta gastronomiczna. Jeszcze raz zapraszamy!