Domy i domki wakacyjne w Rø

Ro to niewielka miejscowość, która znajduje się w północno-wschodniej części wyspy Bornholm, która to wyspa przynależy to Danii (wszystkie dostępne obiekty w tym kraju, znajdziecie w specjalnym katalogu „apartamenty i domy w Danii”). Ro znajduje się zaledwie kilka kilometrów od wybrzeża, a na jego otoczenie składają się lasy i pola uprawne. Można więc śmiało powiedzieć, że urlop tutaj polecany osobom, które chcą wypocząć pośród sielskich krajobrazów oraz w zacisznym klimacie. Jest to także lokalizacja polecana miłośnikom gry w golfa, a to za sprawą sąsiedniego klubu golfowego Nordbornholm. Poza tym, jest to świetny punkt startowy do pieszych i rowerowych wycieczek, nie tylko po północnych rubieżach wyspy, ale i po całym Bornholmie.

 

Domy wakacyjne w Ro

Popularne domy wakacyjne w Rø

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Rø

Loading...

Domy i apartamenty wakacyjne w Ro

Wypoczynek w Ro może już zaraz się ziścić. Z pomocą bowiem przychodzi Wam NOVASOL, która w tej miejscowości ma Wam do zaoferowania domy wakacyjne najwyższej jakości. Nasze obiekty z katalogu „Bornholm noclegi”, spełniają mnóstwo ważnych wymagań, w tym takie jak:

  • Kompletne umeblowanie

  • Wyposażenie w sprzęty codziennego użytku;

  • Dostęp do wszystkich niezbędnych mediów;

  • Posiadanie własnej działki, na której można do woli spędzać czas;

  • Dostępność tylko dla Was podczas trwania najmu;

  • Możliwość rezerwacji wakacji o dowolnej porze roku;

  • Pomoc miejscowego punktu serwisowego.

Wszystkie to dostępne jest w bardzo atrakcyjnych cenach i jest gotowe na Wasz przyjazd już dziś! Zapraszamy!

 

Domy wakacyjne w Rø

Domy z basenem w Ro

Jak jeszcze bardziej podnieść poziom frajdy z wakacji w Ro? Wynająć nasz dom z basenem! Bo, czy może być przyjemniejszego niż akwen dostępny o każdej porze tylko do Waszej dyspozycji? Tylko zwizualizujcie sobie relaks w wodzie lub opalania się przy basenie, podczas gdy np. Wasze pociechy bawią się w wodzie, a Wy macie chwilę zasłużonego wypoczynku. Poza tym, do wybrzeża z Ro jest kilka kilometrów drogi, dlatego warto mieć własny akwen tu i teraz. Warto jeszcze dodać, że w naszej ofercie domków wakacyjnych, znajdziecie obiekty z basenem zewnętrznym oraz basenem krytym. Wybór jednak należy do Was!

 

Domy wakacyjne w Rø

Domy akceptujące pobyt ze zwierzakiem

Marzą Wam się wspólne wakacje z psem lub kotem, bo są częścią Waszej rodziny? Znów z pomocą przychodzimy Wam my, a dokładnie nasze domki i apartamenty przyjazne zwierzakom. Obiekty takie są przystosowane do pobytu Waszych ulubieńców oraz posiadają dodatkowe elementy, jak np. ogrodzona działka czy naczynia dla zwierzaków. Poza tym, powinien Was zainteresować fakt, że za pobyt domowego pupila nie pobieramy żadnych, dodatkowych pieniędzy czy kaucji. Wasz zwierzak wypoczywa z Wami bez żadnych ekstra kosztów. Szykujcie się więc na następne wakacje, ale tym razem z Waszym zwierzakiem.

 

Domy wakacyjne w Rø

Wakacje w Ro

Decydując  się na rezerwację kwatery z oferty „Bornholm noclegi” w Ro, będziecie mieli okazję na przeżycie wielu ekscytujących przygód. Kilka z nich, znajduje się już w najbliższej okolicy miejscowości, a są to: pole golfowe, lasy, kamieniste wybrzeże oraz Święte Skały, czyli niezwykłe formacje skalne nad morzem, które można podziwiać ze statku lub wędrując turystycznymi szlakami. Warto również sprawdzić zabytkowe budowle w Ro oraz nieodległe Muzeum Sztuki. Poza tym, tak naprawdę, cała wyspa stoi przed Wami otworem – nie musicie nawet mieć auta, tutejsze trasy rowerowe są jednymi z najlepszych w Europie (piesze szlaki poza tym też). Wybierzcie się zatem do Ro i przeżyjcie niezapomniane wakacje w Danii.