search

Domy wakacyjne w Dueodde

Wakacje w Dueodde na Bornholmie

Dueodde na Bornholmie oferuje najpiękniejszą piaszczystą plażę w Danii. Domy wakacyjne na Bornholmie - te położone w Dueodde znajdują się właśnie niedaleko tej rajskiej plaży. Z nami spędzisz udane wakacje w domu wakacyjnym!

Rezerwuj dom wakacyjny w Dueodde

Domy wakacyjne w Dueodde

Zachęcamy do odwiedzenia Dueodde, położonego na południowym wybrzeżu Bornholmu. Plaża, piękna, piaszczysta i przepiękny widok na fale Bałtyku. Nie ma piękniejszej miejscowości wypoczynkowej. NOVASOL posiada szeroki wybór najpiękniejszego zakwateorwania - sam sprawdź nasze domy wakacyjne w Danii. Na Bornholmie jesteśmy dostępni między innymi w Dueodde. Mogą Państwo dokonać rezerwacji online naszych obiektów wakacyjnych, które odpowiadają Państwa upodobaniom.

 

Plaże w Dueodde

Plaże Dueodde uważane są za jedne z piękniejszych w Europie, tutaj na plażach drobniutki piasek piszczy pod stopami. W dawnych czasach piasek z tych plaż wykorzystywano do wyrobu klepsydr. Dno morza jest płaskie, woda czysta, dlatego co roku zjeżdżają tłumy turystów, którzy są zachwyceni tym miejscem. W XIX wieku były zasadzane sosny i piaskownice zwyczajne, aby uniemożliwiać migrację piasku. Poza tym jest idealna dla dzieci, brzeg ma bardzo łagodne zejście, plaża jest niemal płaska a woda niezwykle czysta. Zaraz za plaża rozpościera się spory, długi na 600m obszar wydmowy porośnięty lasem, przez który prowadzi ścieżka na plażę.

Rezerwuj dom wakacyjny w Dueodde

Spędzanie wolnego czasu

Po nadmorskich wydmach można spacerować, a wielu turystów to właśnie wśród wydm znajduje spokój i odrobinę prywatności. W Dueodde stoi 47-metrowa latarnia morska Dueodde Fyr. Po pokonaniu prawie 200 schodów z balkonu widokowego podziwiać można przepiękny widok na południową część wyspy. Amatorzy golfa będąc w Dueodde mają szansę zagrać na jednym z trzech bornholmskich osiemnastodołkowych pól. Nexo Golf Center jest również bardzo znany na Bornholmie i znajduje się tylko kilka kilometrów od Dueodde.

 

Aktywny wypoczynek

Najpopularniejszą formą wypoczynku jest jak już wspomnieliśmy w Dueodde jest spędzanie czasu na plaży, można tu zażywać kąpieli słonecznych, pływać w morzu, grać w siatkówkę plażową czy surfować. Miłośnicy wędkowania znajdą tu także wiele doskonałych miejscówek do połowów, zarówno nad brzegiem morza jak i nad licznymi stawami. Na rowerzystów czeka ponad 250 kilometrów oznaczonych ścieżek i przede wszystkim z tego słynie Bornholm. Dodatkowo, w okolicy można uprawiać wspinaczkę skałkową i podziwiać kolonie przepięknych ptaków. Domy wakacyjne NOVASOL są rozmieszczone w bliskich odległościach od wszystkich atrakcji tej spokojnej na pozór wyspy. Mamy wieloletnie doświadczenie, jako oferent domów wakacyjnych. Jeśli więc potrzebują Państwo domu na Bornholmie od nas otrzymają Państwo najlepszą ofertę na wakacje.