search

Domki wakacyjne w Międzywodziu

Noclegi w Miedzywodziu

Międzywodzie to popularna miejscowość nadmorska, która znajduje się we wschodniej części wyspy Wolin, w północno-zachodniej części naszego kraju (jeśli interesuje Was pełna krajowa oferta, proponujemy zajrzenie do katalogu „domy wakacyjne Polska”). Miejscowość, jak sama nazwa wskazuje, położona jest między wodami, a mianowicie Morzem Bałtyckim oraz Zalewem Kamieńskim. Taka lokalizacja od razu nasuwa skojarzenie urlopu nad wodą. I słusznie, jest to miejsce idealne na plażowanie oraz uprawianie sportów wodnych. Jeśli więc taki urlop jest poszukiwany przez Was, czym prędzej sprawdźcie ofertę „Międzywodzie domki”.

Jasnym jest fakt, że nie tylko wakacje nad morzem to jedyny magnes jaki przyciąga turystów do Międzywodzia i noclegów od NOVASOL. W Międzywodziu można spędzić urlop zarówno korzystając z uroków i atrakcji typowych dla kurortów, jak i wypocząć w spokojnej atmosferze, z dala od tłumów. Jest to możliwe, bowiem Międzywodzie jest miejscowością dość rozległą i oferującą miejsca o większym i mniejszym natężeniu turystów – także każdy znajdzie miejsce idealne dla siebie. Poza tym, Międzywodzie, z racji swojego położenia, pozwala łatwo i szybko dostać się do ciekawych miejsc na wyspie Wolin i całym Pomorzu Zachodnim. Nie zwlekajcie więc dłużej i sprawdźcie nasze apartaemtny nad morzem z oferty „Międzywodzie domki”.

  Domki wakacyjne w Międzywodziu

Domki wakacyjne w Międzywodziu

Każdy, kto planuje urlop w tym kurorcie, powinien wcześniej sprawdzić ofertę NOVASOL. Czym ona jest? Już śpieszymy z odpowiedzią – nasz katalog „Międzywodzie domki” to propozycja noclegów w samodzielnych obiektach wakacyjnych, których z nikim obcym nie będziecie współdzielić. Oznacza to, że wynajmujecie cały dom lub apartament na wakacje w Polsce i cały ten obiekt, jest tylko i wyłącznie do Waszej dyspozycji. Poza tym, wszystkie domki posiadają własną kuchnię (lub aneks kuchenny) oraz łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym. Oznacza to, ni mnie nie więcej, że urlop w Międzywodziu przebiegnie Wam w prywatnej i indywidualnej atmosferze. Jeśli macie jakieś pytania lub wątpliwości – zachęcamy do kontaktu z polskim biurem obsługi Klienta. Zapraszamy!

  Domki wakacyjne w Międzywodziu

„Międzywodzie domki” na urlop nad wodą

Wszyscy spragnieni słońca i kąpieli morskich tłumnie przybywają do Międzywodzia. Kilometry piaszczystej, szerokiej plaży, delikatny spadek dna morskiego, cień oferowany przez lasy, mnóstwo atrakcji czekających na każdego plażowicza – czy można chcieć czegoś więcej? Oczywiście, że tak! Decydując się na obiekt wakacyjny z katalogu „”Międzywodzie domki” będziecie mogli skorzystać z atutów Zalewu Kamieńskiego. Zarówno w Międzywodziu, jak i sąsiednim Dziwnowie (przy okazji, zerknijcie do oferty „Dziwnów domki”) znajdują się przygotowane nabrzeża, z których można wystartować w rejs po wodach zalewu oraz uprawiać sporty wodne, jak windsurfing, żeglarstwo czy kitesurfing. Skorzystajcie więc z okazji podczas urlopu w Międzywodziu – naprawdę warto!

  Domki wakacyjne w Międzywodziu

Atrakcje w okolicy Międzywodzia

Międzywodzie ma bardzo bogatą w ciekawe miejsca, okolicę. Rezerwując kwaterę wakacyjną z oferty „Międzywodzie domki”, będziecie mieli okazję poznać, m.in.:

  • Międzyzdroje – jeden z najlepszych polskich kurortów, który jest jednocześnie bramą do Wolińskiego Parku Narodowego;

  • Woliński Park Narodowy;

  • Jezioro Turkusowe oraz Górę Piaskową;

  • Łukęcin – z rezerwatem klifów;

  • Kamień Pomorski – miasto z Katedrą ze słynnymi organami;

  • Świnoujście – również popularny kurort oraz miasto z ciekawym nabrzeżem militarno-rybacko-promowym;

  • Dziwnów – sąsiaduje z Międzywodziem. Aby się do niego dostać, należy pokonać zabytkowy i wyjątkowy most zwodzony.

  • Pole golfowe w Wisełce.

Rzerwujcie więc domki nad morzem i w drogę!