Podamirowo - domy i apartamenty

Podamirowo domki

Podamirowo - domy i apartamenty

Podamirowo to miejscowość turystyczna położona nad Jeziorem Jamno, w środkowej części polskiego wybrzeża. Rezerwując obiekt wakacyjny z oferty "Podamirowo domki", można się stąd szybko dostać na dwa sposoby: lądową (ok. 6 kilometrów) oraz wodną (3 kilometry). Dlatego też nasz produkt „apartamenty nad morzem” polecamy wszystkim, którzy chcą wypocząć nad morzem, ale nie chcą mieszkać, w pełnym turystów, nadmorskim kurorcie. Położenie Podamirowa idealnie łączy te dwie cechy, a także dodaje coś od siebie. Jezioro Jamno świetnie nadaje się do uprawiania sportów wodnych oraz wędkowania, więc amatorzy aktywnego wypoczynku również znajdą tu atrakcje dla siebie. Podamirowo położone jest także w chronionej strefie przyrodniczej, więc amatorzy wypoczynku pośród zieleni i na łonie natury znajdą tu swój prywatny raj. Zapraszamy na wakacje do Podamirowa!

 

Popularne domy wakacyjne w Podamirowo

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Podamirowo

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Podamirowo

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Podamirowo

Loading...

Kwatery z oferty "Podamirowo domki i apartamenty"

Sprawdźcie nasze domy i apartamenty wakacyjne w Podamirowie. Tu czekają na Was, w pełni wyposażone, komfortowe obiekty wakacyjne, w których w pełni zrelaksujecie się podczas urlopu. Nasz produkt „Polska noclegi” jest skierowany do każdego, zarówno do osób szukających przytulnych apartamentów dla par, jak i dużych domostwa np. na zjazd rodzinny czy firmowy wyjazd integracyjny. Niezależnie jednak co wybierzecie z katalogu "Podamirowo domki", obiekt wakacyjny będzie tylko i wyłącznie do Waszej dyspozycji.

W Podamirowie szczególnie polecamy domy z własną łodzią – dzięki temu, będziecie mogli codziennie przeżywać niesamowite chwile podczas rejsu po jeziorze Jamno. Z kolei na wędkarzy czekają specjalnie dla nich dedykowane domy, w których znajdą specjalne udogodnienia. Część naszych domów posiada duży ogród oraz basen – wszystkie informacje nt. wyposażenie dodatkowego znajdziecie w opisach obiektów.

Jeśli wybieracie się na wakacje z psem lub kotem, to także zerknijcie na nasza ofertę, ponieważ wśród kwater, są specjalne obiekty, które akceptują pobyt ze zwierzakiem, a nierzadko posiadają specjalne udogodnienia dla czworonożnych pupili domowych. Zapraszamy!

 

Podamirowo domki

Wakacje w Podamirowie

Wybierając nasz produkt „domki nad morzem”, będziecie mogli przeżyć niezapomniane oraz pełne przygód wakacje. Atrakcyjne położenie Podamirowa pozwala na:

  • Relaks nad morzem – w Unieściu oraz Mielnie, czekają na Was kilometry piaszczystych plaż oblewanych wodami Morza Bałtyckiego. Kąpiele morskie oraz słoneczne to praktycznie obowiązek w tym miejscu!

  • Uprawiać sporty wodne – Jezioro Jamno sprzyja uprawianiu żeglarstwa, windusrfingu oraz paddle-boardingu. Możecie także wypożyczyć łódź wiosłową, rower wodny czy kajak i wybrać się w przeprawę wodną wzdłuż wybrzeża. Dodatkowo, w okresie wakacyjnym, można także wybrać się w zorganizowany rejs statkiem po jeziorze lub np. skorzystać z przeprawy promowej na trasie Podamirowo – Unieście.

  • Wędkować – wokół jeziora znajdziecie liczne stanowiska wędkarskie lub możecie łowić z łodzi. Najbardziej popularne gatunki w wodach Jamna to leszcz, węgorz, sandacz oraz szczupak.

  • Odkryć atrakcje Mielna oraz Unieścia – w obu miejscowościach czekają na Was liczne restauracje, bary, dyskoteki oraz atrakcje dla całej rodziny. Szczególnie warto wybrać się na nadmorskie promenady, które pełne są kramów, lodziarni i sklepików. W Mielnie czeka na Was także kościół z XV wieku i park dworski.

  • Zwiedzić Koszalin – zaledwie kilka kilometrów od Podamirowa położony jest Koszalin – miasto wpisane na Europejski Szlak Gotyku Ceglanego. Wśród ciekawych miejsc warto wymienić kościół gotycki z XIV wieku, skansen kultury Jamneńskiej, Domek Kata z XV wieku, pełną zabytkowych budynków Starówkę oraz stację kolejki wąskotorowej.

Już dziś rezerwujcie nasze kwatery z katalogu "Podamirowo domki i apartamenty" - naprawdę warto!