Noclegi w Unieście

Unieście noclegi

Noclegi w Unieście

Unieście to nadmorska część Mielna, jednego z najpopularniejszych kurortów wypoczynkowych w Polsce (cały katalog z krajową ofertą znajdziecie pod hasłem „domy wakacyjne Polska”). Całość mieści się w zachodniej części wybrzeża oblewanego wodami Bałtyku. Unieście graniczy również z Jeziorem Jamno, po którym, w sezonie letnim, kursują promy pasażerskie, m.in. do Koszalina. Jeszcze do 2017 roku Unieście było samodzielną osadą, jednak właśnie w tym roku została ona włączona do terytorium Mielna. Jednak w świadomości turystów, Unieście dalej funkcjonuje jako osobna miejscowość wakacyjna, o czym świadczy m.in. popularność oferty nazywanej „Unieście noclegi”.

Kto powinien rozważyć wypoczynek w Unieście? Dosłownie każdy, kto szuka niezapomnianych wakacji nad morzem. Tutejsze plaże dostarczą mnóstwa okazji do relaksu, a turystyczna infrastruktura miasteczka zapewni rozrywkę i moc atrakcji. Decydując się na obiekt wakacyjny z katalogu „Unieście noclegi” zyskacie również możliwość poznania ciekawych miast Pomorza Zachodniego i Środkowego, a więc ważnych historycznie i kulturalnie ośrodków. Co ciekawe, Unieście łączy w sobie zaciszną atmosferę z gwarnym, tętniącym życiem kurortem – każdy znajdzie, więc tu klimat odpowiedni dla siebie. Nie pozostaje nam już chyba więcej, niż zaoferować domki nad morzem z naszego portfolio i zaprosić Was na atrakcyjny urlop w miasteczku Unieście.

 

„Unieście noclegi” – atuty oferty NOVASOL

Jeśli zastanawiacie się, dlaczego warto wybrać akurat nasze obiekty wakacyjne, oto kilka zalet, które wyróżniają naszą ofertę spośród innych:

  • NOVASOL oferuje Wam tylko samodzielne kwatery, w których nie będziecie z nikim obcym dzielić pomieszczeń;

  • Proponujemy Wam wypoczynek tylko w całkowicie wyposażonych domach i apartamentach wakacyjnych; z dostępem do pełnego węzła sanitarnego;

  • Wszystkie obiekty z katalogu „Unieście noclegi” to gwarancja komfortu i bezpieczeństwa;

  • Nasze domy i apartamenty na wakacje w Polsce dostępne są w konkurencyjnych i atrakcyjnych cenach;

  • Z nami, spędzicie urlop w prawdziwie prywatnej atmosferze.

Zapraszamy!

Unieście noclegi

Kwatery o specjalnym przeznaczeniu w Unieście

„Unieście noclegi” to nie tylko domki i apartamenty, w których wypoczniecie i spędzicie komfortowe wakacje. Spora część naszych obiektów ma Wam do zaoferowania znacznie więcej niż miejsce do spania i relaksu. Wertując naszą ofertę, zwróćcie uwagę na filtry, dzięki którym możecie wybrać dodatkowe atrakcje oferowane przez obiekt. Może to być m.in. basen, sauna, własna siłownia, ogród czy możliwość przyjazdu z domowym zwierzakiem. Polecamy Wam także nasze domy all inclusive, w których, w cenę najmu, zostały już wliczone opłaty za media, pościel oraz sprzątanie końcowe. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi Klienta. Postaramy się znaleźć dla Was najlepszy obiekt, który będzie spełniał Wasze wszystkie wymagania na niezapomniane wakacje!

 

Wakacje nad morzem

Relaks na plaży i kąpiel w wodach Bałtyku – to główny cel wczasowiczów rezerwujących apartamenty nad morzem. Obie te aktywności czekają na Was w osadzie Unieście. Tutejsza plaża oferuje delikatny, jasny piasek, a ratownicy morscy zapewniają bezpieczeństwo. Kąpieliska w Unieście są długie i szerokie, także wszyscy się zmieszczą, a jeśli lubicie relaks z dala od tłumów, wystarczy przejść kilkaset metrów, aby rozkoszować się spokojną atmosferą na plaży. Jakby tego było mało, rezerwując obiekt z oferty „Unieście noclegi” będziecie mogli skorzystać z atrakcji wód Jeziora Jamno. Na wodach tego akwenu można uprawiać sporty wodne, przejechać się skuterem wodnym lub wybrać w rejs wycieczkowym statkiem. To będą udane wakacje and wodą!