Noclegi w Łebie

Łeba to jeden z najpopularniejszych ośrodków wypoczynkowych w Polsce. Miasto położone jest w zachodniej części wybrzeża Bałtyckiego, w północnej Polsce (jeśli zaś interesuje Was pełna oferta w naszym kraju, zajrzyjcie do katalogu „domy wakacyjne Polska”). Łeba znajduje się na tzw. Wybrzeżu Słowińskim, a więc, jak łatwo się domyśleć, tuż przy Słowińskim Parku Narodowym. Poza tym, miasto otoczone jest z trzech stron akwenami wodnymi, a mianowicie morzem, Jeziorem Łebsko oraz Jeziorem Sarbsko. I właśnie takie atrakcyjne położenie powoduje, że miejscowość jest bardzo popularna, a co za tym idzie, jest tu prawdziwe bogactwo obiektów typu „Łeba domki”.

 

Łeba domki

Wakacje w Łebie

Kto powinien wybrać domki nad morzem w Łebie? Każdy! Swoje miejsce znajdą tu zarówno miłośnicy atrakcji i kurortowego życia, amatorzy uprawiania sportów wodnych, miłośnicy natury i wypoczynku z dala od miast, rodziny z dziećmi i osoby szukające nowych doznań i wrażeń. W Łebie, czekają na Was prawdziwie udane wakacje, dlatego też jako swoje miejsce noclegów, wybierzcie kwaterę z naszej oferty, a mianowicie „Łeba domki i apartamenty”. W obiektach NOVASOL nie tylko odpoczniecie po dniu spędzonym na plaży lub na łonie natury, ale i przyjemnie spędzicie czas, planując kolejne, pełne wrażeń, dni. Zapraszamy!

 

Łeba domki

Łeba domki – najlepsze rozwiązanie na udane wakacje

Oferta wakacyjna od NOVASOL to propozycja, która jest alternatywą dla hoteli i pensjonatów. Przede wszystkim, nasze kwatery są całkowicie niezależnymi jednostkami mieszkalnymi, także możecie mieć pewność, że nikt oprócz Was, nie będzie miał do nich dostępu. Poza ty, wszystkie obiekty z katalogu „Łeba domki” są kompletnie wyposażone oraz gwarantują dostęp do niezbędnych mediów. W naszych obiektach, wakacje w Polsce, spędzacie wg. Waszego rytmu i Waszych decyzji – koniec z określonymi godzinami posiłków, dostępem do hotelowych atrakcji o określonych godzinach, itp. Odnośnie posiłków – wszystkie kwatery posiadają własną, wyposażoną kuchnię, co szczególnie docenią osoby podróżujące z małymi dziećmi. Na koniec dodamy, że oferujemy szeroki wybór kwater z listy „Łeba domki i apartamenty”. Znajdziecie tu, m.in. domy z basenem, domy akceptujące zwierzęta i wiele innych. Zapraszamy!

 

Łeba domki

Wakacje na łonie natury w Łebie

Decydując się na apartamenty nad morzem w Łebie, będziecie mogli poznać fascynujący świat natury. Dość powiedzieć, że teren gminy w 46% stanowią grunty leśne. Na czoło najciekawszych miejsc, wysuwa się Słowiński Park Narodowy, który jest włączony do sieci rezerwatów biosfery UNESCO. Park znany jest głównie z ruchomych wydm i pustynnych krajobrazów. Jednak są tu również jeziora, torfowiska, lasy, bagna, a wszystko to połączone jest szlakami turystycznymi. Wybór oferty „Łeba domki” to również okazja na odkrywanie zakątków rezerwatu Mierzei Sarbskiej oraz specjalnych stref ochronnych ptactwa morskiego. Polecamy!

 

Łeba domki

Atrakcje Łeby

Oczywiście, samo miasto Łeba również oferuje mnóstwo atrakcji. Oprócz pięknych plaż i bogatej infrastruktury turystycznej, która spełni wszystkie Wasze zachcianki, znajdziecie tu także:

  • Barokowy kościół WNMP z XVIII wieku;

  • Zabytkowe domki rybackie;

  • Port – z którego można wyruszyć w rejs morski;

  • Muzeum Motyli;

  • Dom do Góry Nogami – różniący się od obiektów z katalogu „Łeba domki”;

  • Park rakiet z czasów II WŚ;

  • Muzeum Morskie;

  • Oceanarium i Park Dinozaurów.

To tylko część atrakcji, czekających na wszystkich, którzy wybiorą apartamenty nad morzem. Nie zastanawiajcie się już dłużej i wybierzcie Łebę na swoje kolejne, niezapomniane wakacje. Gorąco zapraszamy!