Noclegi w Pogorzelicy

Pogorzelica to nazwa nadmorskiego kurortu, który położony jest w zachodniej części naszego wybrzeża, a więc w północnej części Polski (a całą ofertę w naszym pięknym kraju, znajdziecie pod hasłem „domy wakacyjne Polska”). Miejscowość ta położona jest na Wybrzeżu Trzebiatowskim i wchodzi w skład pasa kurortów, które oddzielone są od siebie o zaledwie kilkadziesiąt metrów. Pogorzelica dzieli się na dwie części, a mianowicie: część nadmorską i część lądową, którą stanowi wioska położona wokół zieleni i jezior. Dlatego też, każdy znajdzie tu odpowiednią lokalizację dla siebie, co z kolei prowadzi nas do oferty „Pogorzelica domki i apartamenty”.

Jeśli szukacie miejsca, w którym połączycie wypoczynek nad morzem z możliwością relaksu na łonie natury – Pogorzelica będzie logicznym wyborem. Tutaj, możecie do woli korzystać z uroków nadmorskiego kurortu w dzień i w nocy, a kiedy będziecie chcieli odetchnąć od tłumów, udacie się do kwatery z katalogu „Pogorzelica domki”, która umiejscowiona jest w rozsądnej odległości. Oczywiście, jeśli lubicie atmosferę intensywnej rekreacji oraz nocne życie – apartamenty w samym sercu kurortu będą la Was idealne. Pogorzelica to również miejsce polecane na wypoczynek z małymi dziećmi oraz osobom lubiącym odkrywać atrakcje w okolicy. Rezerwujcie więc domki nad morzem już dziś, aby zapewnić sobie niezapomniany urlop.

 

Pogorzelica domki

Sprawdź ofertę „Pogorzelica domki i apartamenty”

Idealnym uzupełnieniem udanych wakacji jest komfortowe miejsce odpoczynku i noclegu. Dlatego właśnie, proponujemy Wam ofertę NOVASOL. Nasza propozycja to wypoczynek w samodzielnej kwaterze, w której spędzicie urlop w prywatnej atmosferze. Jest to więc alternatywa dla hoteli i pensjonatów, w których trudno o spokojną atmosferę i odpoczynek z dala od tłumów. Jednak to nie koniec zalet naszych obiektów na wakacje w Polsce. Wszystkie kwatery z katalogu „Pogorzelica domki i apartamenty” zapewniają dostęp do niezbędnych mediów, umeblowanie oraz wyposażenie w sprzęty, dzięki którym poczujecie się jak u siebie w domu. Zapraszamy!

 

Pogorzelica domki

Wakacje nad morzem w Pogorzelicy

Wystarczy przejść kilka kroków od głównej ulicy miasteczka i już możecie rozkoszować się widokiem, który na długo pozostaje w pamięci. Długa, piaszczysta, zdająca się ciągnąć w nieskończoność plaża, szum morskich fal i Wy. W tym momencie uświadomicie sobie, że wybór oferty „Pogorzelica domki” był strzałem w dziesiątkę. Oczywiście, plaża to nie tylko okazja do opalania się i kąpieli. Jeśli wybraliście apartamenty nad morzem, nie możecie wybrać się na spacer o zachodzie Słońca lub poranną przebieżkę, gdy świat dopiero budzi się do życia. Jeśli jednak będziecie potrzebowali mocniejszych wrażeń, to z sąsiadujących kurortów możecie wybrać się morski rejs lub spróbować swoich sił w uprawianiu sportów wodnych.

 

Pogorzelica domki

Pogorzelica – atrakcje w okolicy

Jeśli znajdziecie chwilę, warto sprawdzić jakie atrakcje czekają na Was w pobliskich miejscowościach. Do części z nich możecie udać się zabytkową kolejką wąskotorową, która ma swój przystanek w Pogorzelicy. Polecamy również piesze i rowerowe wycieczki po okolicy, gdyż sport to zdrowie. Miejsca, które warto odwiedzić podczas urlopu w obiekcie z oferty „Pogorzelica domki” to m.in. Niechorze (przy okazji sprawdźcie ofertę „Niechorze domki”), Trzęsacz, Kołobrzeg, Rewal czy Gryfice. Z kolei miłośników natury powinien zainteresować fakt, że Pogorzelica znajduje się w chronionej strefie lęgowej ptactwa wodnego, a poza tym okolica pełna jest lasów i jezior. Jeszcze raz – zapraszamy!