Domy i apartamenty wakacyjne w Gdańsku

Gdańsk to jedno z największych miast w Polsce oraz ważny port handlowy. To również miasto o ponad tysiącletniej i bardzo burzliwej historii, w której niejednokrotnie było ważnym punktem zachodzących przemian. Gdańsk położony jest w północnej Polsce (jeśli zaś interesuje Was pełna, krajowa oferta, przejdźcie do katalogu „domy wakacyjne Polska”), nad Zatoką Gdańską i razem z Gdynia i Sopotem tworzy Trójmiasto, czyli jeden z najpopularniejszych kierunków turystycznych w kraju. Podobnie jest z noclegową ofertą, którą znajdziecie pod hasłem „domy i apartamenty Gdańsk”.

Wakacje w Gdańsku to idealna koncepcja na polaczenie wakacji w mieście z urlopem nad wodą. O pełne wrażeń dni zadbają liczne atrakcje i zabytkowe miejsca, a o relaks i odpoczynek nadmorskie kąpieliska oraz oazy dzikiej przyrody. Ofertę „domki i apartamenty Gdańsk” można polecić każdemu: miłośnikom historii, plażowiczom, amatorom sportu, rodzinom z dziećmi, klubowiczom, itd. Tutaj, każdy znajdzie mnóstwo ciekawych możliwości dla siebie. Jakby tego było mało, Gdańsk słynie z bardzo bogatej oferty gastronomicznej, nie tylko tej związanej z rybami i tradycyjną polską kuchnią. Poza tym, gdyby nawet udało Wam się okryć wszystkie ciekawostki miasta to na odkrycie będą już czekać Gdynia i Sopot. Rezerwujcie wiec domki nad morzem w Gdańsku i w drogę – niezapomniane wakacje czekają!

 

apartamenty Gdańsk

Popularne domy wakacyjne w Gdańsk Miasto

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Gdańsk Miasto

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Gdańsk Miasto

Loading...

Atrakcje Gdańska

Wybierając kwaterę wakacyjna z katalogu „apartamenty Gdańsk”, szykujcie się na moc niesamowitych przeżyć i wrażeń, jakie zapewnią Wam tutejsze atrakcje. Przede wszystkim wybierzcie się na piaszczyste plaże Zatoki Gdańskiej, na których czekają na Was wyposażone i strzeżone kąpieliska. Na plaży czekają na was także liczne atrakcje oraz możliwość uprawiania sportów wodnych. Stad też, dużą popularnością cieszą się tu zawody żeglarskie, a co kilka lat ma tu swój finał Tall Ship Races, jedne z największych regat na Bałtyku. Wakacje w Polsce nad wodą, to także okazja na udział w rejsie po wodach zatoki – na pewno będzie to niezapomniana przygoda.

Plaże to oczywiście niejedyny magnes przyciągający turystów z całego świata do Gdańska. Decydując się na wypoczynek z ofertą „domy i apartamenty Gdańsk”, również i wy będziecie mieć okazję poznać takie miejsca jak:

  • Ulica Długa i Długi Targ – dwie, najpiękniejsze ulice miasta, wzdłuż których podziwiać można m.in. Miejski Ratusz, Dwór Artusa, Fontannę Neptuna, słynnego Żurawia;

  • Wyspę Spichrzów;

  • Liczne kościoły – w tym Katedrę w Oliwie;

  • Westerplatte – jedno z najważniejszych miejsc w polskiej historii;

  • Ciekawe muzea – Archeologiczne, Solidarności, Obrońców Poczty, Morskie, II Wojny Światowej, statek Sołdek;

  • Ogród zoologiczny w Oliwie.

Poza tym, polecamy wizytę w Gdyni (sprawdźcie również ofertę „domki letniskowe Gdynia”) i w Sopocie, które również maja sporo do zaoferowania na Wasze wymarzone wakacje.

 

apartamenty Gdańsk

Zakwaterowanie z oferty „domki i apartamenty Gdańsk”

Plażowanie oraz zwiedzanie miasta musi być okraszone przyjemnym miejscem noclegowym, aby Wasz urlop był w pełni udany. Dlatego też, zachęcamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą. Znajdziecie w niej samodzielne mieszkania i domy, w których poczujecie się jak u siebie. Zadbają o to takie udogodnienia jak kompletne wyposażenie, urządzona kuchnia oraz gwarancja prywatności. Poza tym, obiekty wakacyjne z katalogu „apartamenty Gdańsk” są dostępne w atrakcyjnych cenach przez cały rok. Jeszcze raz zapraszamy - nasze domy i apartamenty nad morzem czekają!