Noclegi w Jastrzębiej Górze

Jastrzębia Góra to jedno z najpopularniejszych miejsc na morzem w Polsce (Po pełną ofertę w naszym kraju, zapraszamy Was do katalogu „domy wakacyjne Polska”). Ta wioska letniskowa umiejscowiona jest w środkowej części naszej północnej granicy i jest najdalej wysuniętą na północ miejscowością w Polsce. Jastrzębia Góra jest samodzielną wioską od dość niedawna, ale ilością atrakcji i bogatym zapleczem turystycznym przewyższa wiele nadmorskich kurortów, które znane są od kilkudziesięciu lat. Stąd też prawdziwe bogactwo tu prywatnych kwater spod znaku „Jastrzębia Góra domki i apartamenty wakacyjne”.

Wspomniana wyżej oferta skierowana jest do wszystkich wczasowiczów, ponieważ każdy, spragniony słońca i wody, turysta znajdzie tu coś dla siebie. Kilometry plaż, miejsca z intensywnym ruchem turystycznym oraz miejsca zaciszne, widowiskowe klify, liczne atrakcje dla dzieci, parki krajobrazowe i przyrodnicze w okolicy, bliskość Trójmiasta – wymieniać można by jeszcze tak długo, jednak przekona się o tym każdy kto wybierze obiekt z katalogu „Jastrzębia Góra domki”. Dlatego też, nie zastanawiajcie się ani chwili dłużej – domki nad morzem już czekają na Wasz przyjazd, aby Was ugościć i pozwolić Wam na pełne skorzystanie z walorów miasteczka. Zapraszamy!

 

Jastrzębia Góra domki

Wakacje nad morzem w Jastrzębiej Górze

Jastrzębia Góra przyciąga wczasowiczów swoimi pięknymi plażami. Część z nich, położona jest u stóp stromych i wysokich klifów, co dodaje dodatkowych, przyjemnych doznań dla oczu. W Jastrzębiej Górze wyznaczono trzy strzeżone kąpieliska, gdzie wypoczywa więcej osób, dlatego, jeśli szukacie spokojniejszej atmosfery, polecamy Wam część niestrzeżoną. Wakacje w Polsce nad morzem to oczywiście okazja do skorzystania z bogatej oferty atrakcji, jakie są dostępne na wybrzeżu. Decydując się na ofertę „Jastrzębia Góra domki”, będziecie mieli okazję na spróbowanie ciekawych przysmaków na plaży, zjechać na zjeżdżalni wodnej czy wypożyczyć sprzęt sportowy. Wieczorem, oczywiście, zapraszamy na spacer wzdłuż wybrzeża i podziwianie zachodu Słońca, a jeśli nie jesteście śpiochami – rano wybierzcie się na obejrzenie wschodu słońca – nic bardziej nie natchnie Was na kolejny dzień podczas wymarzonego urlopu.

 

Jastrzębia Góra domki

Aktywne wakacje w Jastrzębiej Górze

Wybór obiektu „Jastrzębia Góra domki”, jak i sam urlop w tym pięknym miejscu, nie musi oznaczać samego leniuchowania i leżenia plackiem na plaży przez cały dzień. W Jastrzębiej Górze czeka na Was sporo możliwości aktywnego wypoczynku, jak np.

  • Uprawianie sportów wodnych – sprzyjające warunki pogodowe pozwalają na uprawianie windsurfingu;

  • Trekking i nordic walking – nasze apartamenty nad morzem pozwolą Wam na poznanie kilometrów szlaków turystycznych, prowadzących nie tylko wzdłuż wybrzeża, ale i w głąb lądu. Polecamy Wam również spacer Lisim Jarem – jedną z atrakcji turystycznych w Jastrzębiej Górze.

  • Paralotniarstwo – na tutejszych klifach znajdują się punkty startowe do podniebnych wycieczek;

  • Jeździectwo – przez Jastrzębią Górą przebiega specjalny szlak konny.

 

Jastrzębia Góra domki

Kwatery wakacyjne z oferty „Jastrzębia Góra domki”

Wszystkie wymienione wyżej atrakcje zapewnią Wam niezapomniane wrażenia podczas urlopu. Z kolei odpoczynek pomiędzy nimi, zapewnią Wam nasze domki i apartamenty wakacyjne. Na naszych stronach znajdziecie bowiem tylko prywatne kwatery, które w całości są wynajmowane tylko Wam. Dzięki temu, rezerwując obiekt z oferty „Jastrzębia Góra domki”, możecie być pewni, że z nikim nie będziecie współdzielić pokojów czy np. działki, na której stoi dom. Nasze domki to również bezpieczne i komfortowe warunki wypoczynku, a jeśli szukacie czegoś ekstra, czegoś co wzmocni Wasze wrażenia, sprawdźcie np. nasze domy z basenem. Zapraszamy!