Ustronie Morskie – domki i apartamenty wakacyjne

Ustronie Morskie domki i apartamenty wakacyjne

Ustronie Morskie – domki i apartamenty wakacyjne

Wbrew pozorom, nazwa miejscowości nie oznacza wcale miejsca ustronnego, czy też zapomnianego. Ustronie Morskie to jeden z najbardziej popularnych, nadmorskich kurortów w Polsce (w tym miejscu, polecamy Wam również całą naszą ofertę z katalogu „noclegi Polska”). Miejscowość, znajduje się w zachodniej części kraju, pomiędzy Kołobrzegiem oraz Koszalinem, a także bezpośrednio nad Morzem Bałtyckim i jego pięknym wybrzeżem. I właśnie z powodu lokalizacji, Ustronie Morskie, już na początku XX wieku zostało przekształcone z typowej rybackiej wioski, w prężenie działający kurort. Dziś, znajdziecie tu pełno atrakcji turystycznych, zadbane wybrzeże morskie oraz bogatą ofertę noclegową, w tym nasz produkt, czyli „Ustronie Morskie domki i apartamenty wakacyjne”.

Czy wypoczynek w Ustroniu Morskim jest polecany każdemu? Oczywiście! I nie ma co do tego faktu żadnych wątpliwości. Jeśli kochacie morze, plażowanie, leniuchowanie, aktywny wypoczynek i każdą inną formę spędzania czasu – jest to miejsce idealne dla Was! Nie bez powodu, w sezonie wakacyjnym, znajduje się tu swoiste centrum rozrywki w kraju, a w pozostałe miesiące można zaznać ciszy, spokoju oraz napełnić płuca świeżym powietrzem i zdrowotnym jodem. Jeśli więc planujecie niezapomniany urlop, to zachęcamy do zapoznania się z ofertą „Ustronie Morskie domki” i wybierzcie nasze domki nad morzem już teraz!

 

Popularne domy wakacyjne w Ustronie Morskie

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Ustronie Morskie

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Ustronie Morskie

Loading...

Ustronie Morskie – domki i apartamenty wakacyjne

Pomyślicie – a dlaczego mamy wybrać akurat ofertę NOVASOL, skoro na rynku jest tak wielki wybór. No cóż, mamy w rękawie kilka asów, które sprawiają, że nasze kwatery na wakacje w Polsce będą najlepszym rozwiązaniem dla Was. Oto kilka z nich:

  • Wszystkie obiekty z oferty „Ustronie Morskie domki” są kompletnie wyposażone;

  • Nasze kwatery są całkowicie samodzielne i niezależne;

  • Nie wynajmujemy pojedynczych pokojów – tylko całe obiekty, które, dodatkowo, posiadają własną kuchnię oraz łazienkę;

  • Nie jesteśmy typowym portalem pośredniczącym – podpisujemy indywidualne umowy z każdym właścicielem obiektu;

  • Nasze domki i apartamenty gwarantują prywatność, komfort oraz bezpieczeństwo pobytu Was i Waszych bliskich;

  • Cała oferta prezentowana jest w konkurencyjnych cenach i dostępna przez cały rok.

Trochę się tego zebrało, a przecież to nie koniec naszych atutów. Oferta „Ustronie Morskie domki i apartamenty wakacyjne” to również dostęp do kwater tematycznych, czyli takich, które proponują dodatkowe udogodnienia. Dlatego też, w naszej witrynie znajdziecie domy z basenem, domy akceptujące przyjazd ze zwierzęciem, kwatery dla grup, apartamenty dla par, mieszkania z widokiem na morze, itp. U nas, każdy znajdzie coś dla siebie i zadowolony wróci z niezapomnianych wakacji. Zapraszamy!

 

Ustronie Morskie domki i apartamenty wakacyjne

Wakacje w Ustroniu Morskim

Właśnie w tym miasteczku można chyba najpełniej zrozumieć definicję kurortu wakacyjnego. Znajdziecie tu ponad 2-kilometrowy odcinek plaży, który zdobywa odznaczenia „Błękitnej Flagi”. Jest molo, z którego można podziwiać piękne zachody Słońca. Są lasy, restauracje, dyskoteki, lokale rozrywkowe, lunaparki i cała masa atrakcji. Jednak dalej to nie wszystko! Jeśli zdecydujecie się na obiekt z oferty „Ustronie Morskie domki i apartamenty letniskowe” poznacie skansen chleba, wieżę widokową (najwyższą na wybrzeżu), najstarszy dąb w Polsce, wojskowe pozostałości w okolicznych lasach i na lotnisku Bagicz. Aby odkryć te skarby, warto wybrać się na spacer szlakiem turystycznym – dzięki temu, nie stracicie żadnej atrakcji. Warto dodać, że przez Ustronie Morskie przebiega nadmorska trasa rowerowa, także fani jednośladów również będą usatysfakcjonowani. Rezerwującym apartamenty nad morzem polecamy również wycieczkę do m.in. Kołobrzegu i  innych nadmorskich miejscowości.