Noclegi w Jastarni

Jastarnia to turystyczne miasto położone w środkowej części Półwyspu Helskiego, w północnej Polsce (całą ofertę w naszym kraju, znajdziecie w katalogu „domy wakacyjne Polska”). Miejscowość znajduje się pomiędzy wodami Zatoki Puckiej i Morza Bałtyckiego, a od strony lądowej, otoczona jest lasami. Pierwsze wzmianki o tej miejscowości pochodzą już z I wieku p.n.e. i aż do lat dwudziestych XX wieku funkcjonowała ona jako wioska rybacka. Jednak, jak tylko włączono Jastarnię do ruchu kolejowego, rozpoczął się rozwój miasta w kierunku turystyki. Dziś, jest to jeden z najbardziej znanych kurortów nadmorskich, a o jego popularności świadczą tysiące turystów rocznie i bogata oferta „Jastarnia domki”.

Na pytanie: kto powinien obrać sobie Jastarnię na kolejny cel wymarzonych wakacji, odpowiadamy, że dosłownie każdy. Jastarnia to świetne miejsce na plażowy relaks, uprawianie sportów wodnych, zwiedzanie oraz korzystanie z bogactwa turystycznych atrakcji. Z kolei okoliczne lasy zapewnią Wam ucieczkę od cywilizacji i możliwość wypoczynku na łonie natury. Oferta „Jastarnia domki i apartamenty” to propozycja również dla osób chcących „podreperować zdrowie”, bowiem panują tu bardzo korzystne warunki dla osób z m.in. problemami oddechowymi. Atrakcji i zabytków również w Jastarni jest sporo, dlatego też, jest to również propozycja na ciekawy urlop nawet po głównym sezonie letnim. Podsumowując: rezerwujcie domki nad morzem, a na pewno spędzicie przyjemne wakacje w Jastarni.

 

Jastarnia domki

„Jastarnia domki i apartamenty” – najlepsza oferta wakacyjna

Osoby, które nie lubią przepełnionych hoteli oraz Ci, którzy nie lubią wynajmować pojedynczych pokojów z współdzielonymi łazienkami i kuchniami powinni spojrzeć na to, co przygotowała dla nich NOVASOL. Otóż my, proponujemy Wam wypoczynek w samodzielnych, prywatnych kwaterach, które są niezależnymi jednostkami mieszkalnymi. Oznacza to, że wybierając obiekt z oferty „Jastarnia domki i apartamenty wakacyjne”, zamieszkacie w kwaterze, która będzie tylko do Waszej dyspozycji. Poza tym, nasze domy i mieszkania na wakacje w Polsce są całkowicie oraz komfortowo wyposażone, dzięki czemu spędzicie w nich przyjemne chwile, odpoczywając po, pełnym wrażeń, dniu. Dodajmy do tego, fakt, że są one również atrakcyjne cenowo, a otrzymacie świetny produkt na wymarzony urlop. Zapraszamy!

 

Jastarnia domki

Wakacje nad wodą w Jastarni

Charakterystyczne położenie Jastarni sprawia, że jest to idealne miejsce na urlop nad wodą. Z jednej strony - ciepłe wody Zatoki Puckiej, z drugiej – chłodniejsze wody Bałtyku. Nad Bałtykiem spotkać można większość plażowiczów, bowiem zabawa wśród fal i drobny piasek mają większą moc przyciągania miłośników relaksu. Z kolei nad wodami zatoki najlepiej bawią się osoby uprawiające sporty wodne. Jasno więc wynika, że oferta „Jastarnia domki” skierowana jest i dla aktywnych i dla miłośników leniuchowania. Jeśli jednak i to byłoby dla Was niewystarczające, to może sprawdźcie nasze domy z basenem – w końcu to też jakaś forma wypoczynku nad wodą. Zapraszamy!

 

Jastarnia domki

Atrakcje Jastarni

Wybierając wakacyjną kwaterę z katalogu „Jastarnia domki”, zapewnicie sobie nie tylko przyjemne chwile nad wodą, ale i poznacie wiele ciekawych miejsc oraz atrakcji. Wśród nich, warto polecić m.in.

  • Port rybacki – który jest jednocześnie zabytkiem, jak i miejscem, gdzie można zakupić świeżą rybę;

  • Zabytkowa chata rybacka z XIX wieku;

  • Skansen fortyfikacji z czasów II WŚ;

  • Muzeum pod Strzechą;

  • Molo na Zatoce Puckiej

  • Ośrodek Oporu Jastarnia.

Podsumowując: rezerwujcie apartamenty nad morzem i wyruszcie na ekscytujące wakacje nad w Jastarni.