Witajcie w Sianożętach

Sianożęty domki

Witajcie w Sianożętach

Sianożęty to niewielka, acz urocza, wioska letniskowa, która położona jest nad samym Bałtykiem, pomiędzy Kołobrzegiem i Ustroniem Morskim, w północno-zachodniej części Polski (pełną ofertę w naszym kraju, znajdziecie w katalogu „domy wakacyjne Polska”). Jest to bardzo popularna miejscowość wakacyjna, nic więc dziwnego, że również popularna jest tu oferta „Sianożęty domki i apartamenty”, którą i my możemy Wam zaproponować.

Sianożęty to miejscowość o dość długim rodowodzie, bowiem pierwsze wzmianki o niej, pochodzą z XIII wieku, kiedy to funkcjonowała jako „kozia górka”. Pod obecną nazwą, która pochodzi od zwrotu „koszenie trawy”, funkcjonuje od połowy XX wieku.

Wakacje w Sianożętach to propozycja dla miłośników wypoczynku nad morzem. Długa, piaszczysta plaża to niewątpliwy atut miejscowości, a warto dodać, że spełnia ona wszelkie wymogi, a dodatkowo, w sezonie letnim, tutejsze kąpieliska są strzeżone. Nasze domki nad morzem polecamy także miłośnikom urlopu z dala od tłumów, które można spotkać w sąsiednich ośrodkach. Kończąc wstęp – wybór kwatery wakacyjnej z oferty „Sianożęty domki i apartamenty” to świetna decyzja! W imieniu mieszkańców wioski – zapraszamy!

 

Obiekty wakacyjne od NOVASOL w Sianożętach

W Sianożętach możemy pochwalić się całkiem sporą ofertą wakacyjną, która jest alternatywą dla hoteli i pensjonatów. Co nad od nich odróżnia? Ot chociażby to, że:

 • Nasze obiekty na wakacje w Polsce są całkowicie samodzielne;

 • Wszystkie kwatery z katalogu „Sianożęty domki” są kompletnie wyposażone we wszelkie niezbędne przedmioty, urządzenia oraz meble;

 • Każdy domek i apartament posiada własną, urządzoną kuchnię – takie rozwiązanie jest szczególnie popularne dla rodzin z małymi dziećmi;

 • Tylko Wy macie dostęp do danego obiektu podczas trwania najmu;

 • Gwarantujemy Wam pełną prywatność i urlop w indywidualnych warunkach;

 • Nasze obiekty są dostępne w atrakcyjnych cenach;

 • Większość kwater jest otwarta przez cały rok, dzięki czemu możecie podziwiać wybrzeże bałtyckie o każdej porze roku.

Zapraszamy!

Oferta „Sianożęty domki i apartamenty tematyczne”

Kwatery tematyczne to specjalna grupa obiektów, które maja do zaoferowania coś jeszcze, oprócz komfortowych noclegów. Wśród nich wyróżnić można:

 1. Domy akceptujące zwierzęta – w nich spędzicie niezapomniane wakacje z psem, kotem lub kanarkiem;

 2. Apartamenty blisko plaży – opcja zakwaterowania dla osób, które większość czasu chcą spędzić na miejscowej plaży;

 3. Domy przyjazne dzieciom – obiekty wyposażone w dodatkowe przyjemności dla najmłodszych;

 4. Domy dla aktywnych – kwatery wakacyjne z oferty „Sianożęty domki”, które mogą posiadać np. siłownię, rowery, stół do bilardu, kajak, itd.;

 5. Domki na łonie natury – obiekty położone na obrzeżach kurortów, w pobliżu zielonych lokalizacji;

 6. Domy z basenem – najpopularniejsze kwatery w naszej ofercie. Zamieszkaj w domu z prywatnym akwenem i ciesz się swobodnymi wakacjami z dala od plażowiczów!

Wakacje w Sianożętach

Urlop w tym przyjemnym miejscu można spędzić na mnóstwo sposobów. Nie ukrywajmy jednak, że większość z Was będzie chciała zrelaksować się po całym roku ciężkiej pracy, na tutejszej plaży. Polecamy Wam ją tym bardziej, gdyż ma ona długość prawie 1,5 kilometra i spory jej odcinek jest pod opieką ratowników. Mało tego, decydując się na kwaterę z oferty „Sianożęty domki” możecie być pewni, że tutejsze wody są czyste i bezpieczne, także zapraszamy do kąpieli w wodach Bałtyku. Poza tym, decydując się na domki i apartamenty nad morzem, możecie wybrać się na wycieczki po okolicy, w której nie brakuje interesujących miejsc, jak chociażby takich miast jak: Ustronie Morskie i Kołobrzeg. Jeszcze raz – zapraszamy!