Noclegi w Mielenku

Mielenko domki

Noclegi w Mielenku

Mielenko to niewielka wioska położona nad morzem, pomiędzy kurortami Mielno i Chłopy, w północnej części naszego kraju (sprawdźcie również ofertę „domy wakacyjne Polska”). Jest to osada, którą od wód Bałtyku oddziela pas leśny, jakże charakterystyczny dla naszego wybrzeża. Mielenko jest miejscowością podobną do skandynawskim i duńskich wiosek wakacyjnych, w których znajdują się głównie domki wakacyjne i podstawowe zaplecze turystyczne, jak sklepy i punkty gastronomiczne. Stąd zrozumiałe jest zainteresowanie ofertą „Mielenko domki i apartamenty wakacyjne”.

Jeśli, na swoje wymarzone wakacje, zaplanowaliście wypoczynek w miejscu, które jest położone bezpośrednio nad morzem i jednocześnie nie jest głośnym kurortem, to Mielenko będzie najlepszym wyborem. Głównymi atutami miasteczka są bowiem cisza, spokój i mnóstwo zieleni oraz szybki dostęp do piaszczystych plaż Bałtyku. Wybór oferty „Mielenko domki” może być również opcją na połączenie relaksu w spokojnym miejscu z możliwością zwiedzania okolicy i np. spędzenia wieczoru w tętniącym życiem centrum kurortu, jakim jest Mielno. Dlatego też, każdy kto czuje, że właśnie w takiej lokalizacji chce spędzić swój przyjemny urlop, powinien już dziś zarezerwować apartamenty nad morzem, właśnie w Mielenku. Do czego i my, również zachęcamy!

 

Wakacje nad morzem w kwaterze z oferty "Mielenko domki i apartamenty"

Mielenko jest wybierane przez turystów z jednego, głównego powodu. Jest to mianowicie, długa piaszczysta plaża, na której łatwo o odpoczynek z dala od tłumów. W sezonie wakacyjnym, jest tu wyznaczony strzeżony odcinek o długości ok. 100 metrów i kąpiel w tym miejscu jest najbezpieczniejsza. Poza tym kąpieliskiem, czekają na Was plaże niestrzeżone, ale równie bezpieczne. Wakacje w Polsce to, oczywiście, nie tylko całodzienne leżenie na piasku i kąpiele morskie. Na plaży można uprawiać bieganie, gimnastykę, trekking czy jogę – a wszystko to z dala od tłumów. Decydując się na ofertę „Mielenko domki” zyskacie również okazje do podziwiania pięknych zachodów i wschodów Słońca – np. podczas romantycznego spaceru. Zapraszamy!

 

Mielenko domki

Atrakcje w okolicy Mielenka

Mielenko jest miejscem, w którym wypoczniecie na plaży lub np. w hamaku wiszącym w ogrodzie Waszego domku wakacyjnego. Jest także miejscem, z którego można łatwo i szybko dostać się do ciekawych miejsc regionu. Rezerwując obiekt wakacyjny z oferty „Mielenko domki”, będziecie mieli okazję poznać m.in.:

  • Mielno – tętniący życiem i imprezami kurort wakacyjny;

  • Kołobrzeg – kurort oraz pełne atrakcji miasto. Czeka tu na Was Muzeum Wojskowe, ruiny Twierdzy kołobrzeskiej, Bazylika i Zespół Fortów. W Kołobrzegu jest dostępna również oferta „noclegi Kołobrzeg”;

  • Darłowo – miasto z piękną starówką i latarnią morską;

  • Gryfice – miejscowość kusząca Muzeum Kolejki Wąskotorowej oraz zabytkową kolejką, która rusza stąd wzdłuż wybrzeża.

 

Mielenko domki

Zakwaterowanie z oferty „Mielenko domki”

Wiecie już jak przyjemne wakacje czekają Was w Mielenku i jakie atrakcje w miasteczku i jego okolicy na Was czekają. Dlatego też, jeśli, w myślach, już snujecie plany dnia nad morzem, koniecznie sprawdźcie naszą ofertę. Znajdziecie w niej wyposażone i komfortowo urządzone domki i apartamenty wakacyjne, w których poczujecie się jak u siebie. Warto tu dodać, że nie oferujemy wynajmu pojedynczych pokojów ze wspólnymi łazienkami czy kuchnią. W katalogu „Mielenko domki” czekają na Was całkowicie samodzielne jednostki mieszkalne, w których gwarantujemy Wam pełną prywatność. Rezerwujcie więc nasze domki nad morzem, a spędzicie niezapomniane wakacje z najbliższymi i latami będziecie wspominać te wyjątkowe chwile.