Noclegi w Rewalu

Rewal to jeden z najbardziej znanych, nadmorskich kurortów w Polsce. Znajduje on się w pasie miejscowości turystycznych, które oddzielone są od siebie jedynie kilkunastoma metrami. Całość, znajduje się w zachodniej części polskiego wybrzeża, w północnej części Polski (pełną ofertę w kraju, znajdziecie w katalogu „domy wakacyjne Polska”). Rewal znany jest z, jednej z pięciu, najpiękniejszych plaż w kraju, a jego wybrzeże nazywane jest polską riwierą. Do tego, nie bez znaczenia jest fakt, że miasteczko w ostatnich kilku latach bardzo rozwinęło udogodnienia turystyczne, co czyni go jednym z najchętniej odwiedzanych kąpielisk w kraju. Stąd też bogata oferta noclegowa, którą możecie znaleźć pod hasłem „Rewal domki”.

 

Rewal domki

Rewal zaprasza na wakacje

Komu warto polecić Rewal na wymarzone wakacje? Każdemu, kto lubi tętniące życiem miejsca oraz wypoczynek na plaży. Atutem Rewala, z pewnością, jest fakt, iż ciągnie się on wzdłuż Bałtyku, a więc znajdziecie tu miejsca pełne turystów, jak i lokalizacje, w których można wypocząć w spokojnej atmosferze. Dzięki temu, możecie np. połączyć zaciszne plażowanie z intensywnymi wieczorami, a nawet nocami. Oferta „Rewal domki” to także propozycja dla rodzin z małymi dziećmi: bezpieczne, strzeżone plaże, łagodny spadek dna morskiego i mnóstwo atrakcji dla najmłodszych – te wakacje będą bardziej niż udane! Sprawdźcie więc szybko, jakie domki nad morzem Wam proponujemy i wyruszcie w drogę!

 

Rewal domki

Słów kilka o ofercie „Rewal domki i apartamenty”

Powstaje pytanie, dlaczego warto wybrać ofertę NOVASOL. To proste – my proponujemy Wam wypoczynek w prywatnych domach i apartamentach wakacyjnych, które w całości są udostępnione tylko Wam. To znaczy, że każdy obiekt na wakacje w Polsce, jest samodzielną jednostką, do której dostęp mają tylko aktualni wynajmujący. Także, urlop z NOVASOL, to wypoczynek bez współdzielenia pokojów czy innych pomieszczeń oraz wakacje w prywatnej atmosferze. Oprócz tego, nasze kwatery wakacyjne z katalogu „Rewal domki” są wyposażone i gotowe o użytku o każdej porze w bardzo przystępnej cenie. Zapraszamy!

Rewal domki

Wakacje nad morzem w Rewalu

Turyści z całego kraju zjeżdżają się do Rewala w celu skorzystania z jednej z najpiękniejszych plaż w kraju i oddaniu się, niczym nieskrępowanemu, relaksowi. Zażywać go mogą na pięknym, otoczonym wydmami, wybrzeżu liczącym kilka kilometrów. Piasek plażowy jest tu drobny i delikatny, tak więc można na nim wygodnie wypocząć, a i dzieci znajdą z nim sporo zabawy. Rezerwujący obiekty z katalogu „Rewal domki” chętnie korzystają też z kąpieli w wodach Bałtyku oraz atrakcji, które tu dla nich przygotowano. To wszystko składa się w jeden wspólny mianownik – niezapomniane wakacje nad morzem do których i my Was zachęcamy. Jeśli jednak wolicie odpoczynek nad wodą z dala od tłumów, sprawdźcie nasze domy z basenem na wyłączność!

 

Atrakcje w Rewalu i okolicy

Nie samą plażą człowiek żyje, dlatego też w Rewalu czeka na Was mnóstwo niespodzianek i ciekawych miejsc (sprawdźcie stronę "atrakcje w okolicy Rewala"). Bogata baza gastronomiczna, wesołe miasteczka, Park Wieloryba, taras widokowy i wiele innych atrakcji czekają na każdego, kto wybierze urlop w kwaterze z katalogu „Rewal domki”. Jednak, również i okolica Rewala jest bardzo interesująca. Ot chociażby, warto wybrać się do sąsiedniego Trzęsacza z ruinami kościoła na klifie, czy do Niechorza, z jedną z najbardziej zjawiskowych latarni morskich. Chętni, mogą także skorzystać z nadmorskiej kolejki wąskotorowej, która w sezonie jest tu prawdziwym hitem. Podobnie jak nasze apartamenty nad morzem - zapraszamy!