Noclegi w Niechorzu

Niechorze domki

Noclegi w Niechorzu

Niechorze jest znane chyba każdemu wczasowiczowi. Nic w tym dziwnego, bowiem jest to jeden z najpopularniejszych kurortów nadmorskich w Polsce (a jeśli interesuje Was pełna oferta krajowa, zerknijcie do propozycji w katalogu „domy wakacyjne Polska”). Niechorze położone jest w zachodniej części polskiego wybrzeża, a dokładnie na tzw. Wybrzeżu Trzebiatowskim. Razem z Rewalem i Pogorzelicą, tworzy pas kurortów, które oddalone są od siebie o zaledwie kilka metrów. Dawniej, była to typowa wioska rybacka, a dziś jest to prężnie działający kurort z całym mnóstwem atrakcji dla każdego. Dlatego, zachęcamy do zapoznania się z ofertą „Niechorze domki i apartamenty wakacyjne”.

Kto powinien zarezerwować kwaterę wakacyjną w Niechorzu, aby jego wakacje były niezapomniane? Każdy! Tak – to jedyna logiczna odpowiedź. Swoje miejsce, znajdą tu zarówno lubiący wypoczynek w ciszy i z dala od tłumów, jak i osoby nie wyobrażające sobie intensywnych przeżyć w kurorcie oferującym nieograniczone możliwości zabawy. Niechorze jest również przyjazne rodzinom z dziećmi, a także osobom niepełnosprawnym. W Niechorzu jest również sporo zabytków i ciekawych miejsc, a miłośnicy natury powinni wybrać się nad Jezioro Liwia Łuża, która jest ostoją dzikich ptaków. Rezerwujcie więc domki nad morzem z oferty „Niechorze domki” i wyruszcie w drogę na wymarzony urlop!

 

Wakacje nad morzem w Niechorzu

Największą atrakcją Niechorza jest, bez wątpienia, morze i plaże. To właśnie dla nich, co roku, tysiące turystów przemierza kraj, aby wypocząć podczas urlopu. W Niechorzu czeka na Was długie wybrzeże ze strzeżonymi i niestrzeżonymi kąpieliskami, także dla nikogo nie zabraknie miejsca. Wybierając obiekt z oferty „Niechorze domki”, będziecie mogli skorzystać z plażowych atrakcji, jak np. lokale gastronomiczne, strefy zabaw dla dzieci czy betonowe mola. W Niechorzu można podziwiać również strome klify, na których wznosi się okazała latarnia morska. Spędzając wakacje w Polsce, nie możecie również nie skosztować świeżo złowionej ryby, która jest dostarczana przez miejscowych rybaków, a przy okazji można podziwiać kutry na plaży.

 

Niechorze domki

Atrakcje w Niechorzu

Nie samą plażą człowiek żyje – tą dewizę mieszkańcy Niechorza wzięli sobie do serca i dzięki temu, Wy możecie przeżyć tu, pełne wrażeń, wakacje. Oto kilka ciekawych atrakcji, dla wybierających apartamenty nad morzem w Niechorzu:

  • Latarnia Morska – z której podziwiać można fantastyczny widok;

  • Stacja kolejki wąskotorowej – można zabrać rodzinę na przejażdżkę wzdłuż wybrzeża;

  • Oceanarium;

  • Zabytkowe domki rybackie;

  • Muzeum Rybołóstwa;

  • Park miniatur latarni morskich.

Oczywiście,  do tego należy dopisać lokale gastronomiczne, kluby nocne, sklepy z pamiątkami, sale zabaw, gier i podobne atrakcje. Pamiętajcie również, że decydując się na obiekt z oferty „Niechorze domki” możecie również poznać ciekawe, okoliczne miasta i miasteczka jak Gryfice, Rewal, czy Trzęsacz (tutaj, dostępna jest nasza oferta „Trzęsacz noclegi”).

 

Niechorze domki

Zakwaterowanie z katalogu „Niechorze domki”

Polskie morze i liczba atrakcji jasno mówią, że Niechorze będzie świetnym wyborem. Dlatego też, zachęcamy do zapoznania się z naszą wakacyjną ofertą w tym kurorcie i jego okolicy (np. w sąsiednim miasteczku oferujemy produkt "Pogorzelica domki"). Czekają tu na Was komfortowe i w pełni wyposażone domy i apartamenty wakacyjne, w których nie tylko solidnie się wyśpicie, ale i przyjemnie spędzicie dzień. To co wyróżnia ofertę „Niechorze domki” spośród innych, to z pewnością pełna prywatność, samodzielność, własna i wyposażona kuchnia, a także gwarancja, ze nikt nie zakłóci Waszego wypoczynku. Zerknijcie również na nasze obiekty specjalne w Niechorzu, jak np. dom z basenem czy dom na wspólne wakacje z psem lub kotem. Zapraszamy!