Gdańsk noclegi - domy i apartamenty

Nie ma chyba w Polsce osoby, która nie słyszała o aglomeracji gdańskiej. Jest to wielkie skupisko miejskie, w którego obszarze znajduje się kilkanaście miejscowości. Całość, umiejscowiona jest we wschodniej części polskiego wybrzeża (przy okazji, jeśli interesuje Was pełna oferta w naszym kraju, zachęcamy do przejścia do katalogu „domy wakacyjne Polska”), w otoczeniu lasów i rzecz jasna wód Bałtyku. Takie elementy sprawiają, że jest to miejsce wypoczynku dla każdego i ma to swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości – Gdańsk to jedno z najchętniej odwiedzanych miejsc w kraju.  Jeśli więc i wy chcecie spędzić urlop w Gdańsku lub jego okolicy, koniecznie zapoznajcie się z ofertą „Gdańsk noclegi”

 

Gdańsk noclegi

Popularne domy wakacyjne w Gdansk

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Gdansk

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Gdansk

Loading...

Czym jest oferta „Gdańsk noclegi”?

Najprościej rzecz ujmując, jest to prawdziwa alternatywa dla przepełnionych hoteli czy pensjonatów, w których trudno o prywatność. NOVASOL oddaje Wam bowiem swoje domki i apartamenty nad morzem, tylko i wyłącznie do Waszej dyspozycji. Oznacza to, że nie będziecie wynajmować pojedynczego pokoju ze wspólną częścią jadalna lub wspólnymi łazienkami. Nie – otrzymacie, w pełni samodzielny i wyposażony, dom lub apartament wakacyjny, do którego tylko Wy będziecie mieć dostęp. Mało tego, nasze kwatery z oferty „Gdańsk noclegi” to również komfort, wygoda i bezpieczeństwo wypoczynku, bo przecież o to głównie chodzi w udanych wakacjach. Mamy nadzieję, że i Wasz urlop będzie satysfakcjonujący.

Gdańsk noclegi

Gdańsk noclegi - domki tematyczne

Aby Wasze wakacje były jeszcze bardziej przyjemne, staramy się aby nasza oferta była jak najatrakcyjniejsza. Dlatego też, atutem są u nas domki tematyczne, czyli takie kwatery na wakacje w Polsce, które posiadają dodatkowe, specyficzne cechy mające jeden cel – osiągnąć jak najwyższy poziom Waszej satysfakcji. Dlatego też, w katalogu „Gdańsk noclegi” możecie znaleźć takie obiekty jak:

 • Apartamenty z widokiem na morze;

 • Domki na łonie natury – w otoczeniu zielonych krajobrazów;

 • Domy z basenem – obiekty z własnym akwenem;

 • Domy z atrakcjami dla dzieci – idealne na rodzinny urlop;

 • Domy przyjazne zwierzętom – na wspólne wakacje z psem lub kotem.

Zapraszamy!

 

Gdańsk noclegi

Wakacje nad morzem w Gdańsku

Gdańsk, Gdynia Sopot, Stegna, Rewa – te i inne miejscowości łączy jedno: długie i piaszczyste plaże, które już czekają na Wasz przyjazd. Niezależnie, w jakiej miejscowości wybierzecie kwaterę z katalogu „Gdańsk noclegi”, spędzicie tu mnóstwo przyjemnych chwil nad wodą. Nieważne czy opalając się godzinami na Słońcu, czy pływając w wodach Zatoki Gdańskiej – na pewno będziecie zadowoleni. Mało tego, panują tu idealne warunki do uprawiania różnorakich sportów wodnych, a miejscowe wypożyczalnie sprzętu wodnego nie mogą się doczekać, aby Was ugościć. Rezerwujcie więc nasze domki nad morzem, nadmorskie atrakcje są gotowe na Wasz przyjazd!

 

Atrakcyjne miejsca wokół Gdańska

Decydując się na dom lub apartament wakacyjny z oferty „Gdańsk noclegi”, będziecie mieć okazję poznać takie miejscowości jak:

 1. Pruszcz Gdański – miasto z zabytkowymi kościołami i domami;

 2. Sopot – gratka dla miłośników intensywnego nocnego życia;

 3. Gdynia – młode miasto, które może poszczycić się licznymi atrakcjami oraz słynnymi klifami nadmorskimi;

 4. Rezerwaty przyrody – takie jak: Trójmiejski Park Krajobrazowy, Kępa Redłowska, Kacze Łęgi czy Cisowa;

 5. Rumia – w której można podziwiać, m.in. ruiny Kościoła Św. Krzyża;

 6. Reda – ze znanym punktem widokowym na Zatokę Pucką;

 7. Gdańsk – wycieczka do tego miasta tylko z przewodnikiem miejskim w wyposażeniu. Więcej o mieście, możecie dowiedzieć się w katalogu „domki i apartamenty Gdańsk