Domy i apartamenty w Świnoujściu

Świnoujście noclegi

Domy i apartamenty w Świnoujściu

Świnoujście o uznany kurort turystyczny oraz ważne miasto w Polsce (polecamy Wam również naszą pełną ofertę „domy wakacyjne Polska”), które położone jest na samym północno-zachodnim krańcu kraju. Miasto znajduje się pomiędzy dwoma akwenami morskimi, tj. Zalewem Szczecińskim oraz Morzem Bałtyckim, a swoją nazwę zawdzięcza ujściu rzeki Świny, która właśnie tutaj wpada do morza. Świnoujście nazywane jest miastem 44 wysp, a jak zapewne się domyślacie, miano to pochodzi od faktu, iż kurort położony jest na 44 wyspach właśnie. Trzy z nich są zamieszkane, a pozostałe są ostoją natury. Co ciekawe, do największej i najpopularniejszej części miasta, można dostać się jedynie bezpłatnym promem, który pełni tu funkcję komunikacji miejskiej. Myślimy, że już te kilka faktów, mogło Was zachęcić do przeglądnięcia naszej oferty w tym mieście, a mianowicie katalogu „Świnoujście noclegi”, do czego gorąco zachęcamy!

 

Popularne domy wakacyjne w Swinoujscie

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Swinoujscie

Loading...

Domy i apartamenty w Świnoujściu

Wertując domki nad morzem, z pewnością zainteresuje was fakt, iż w Świnoujściu mamy Wam do zaoferowania bogaty katalog obejmujący domy oraz apartamenty wakacyjne. Spośród obiektów innych oferentów, wyróżnia je kilka cech, które sprawiają, że nasze propozycje zebranie pod hasłem „Świnoujście noclegi” są godne polecenia. Są to m.in. takie atuty jak:

 1. Całkowita samodzielność danego domu lub apartamentu;

 2. Dostępność przez cały rok z zachowaniem atrakcyjnej ceny;

 3. Pełne wyposażenie obiektów we wszelkie niezbędne meble, urządzenia oraz przybory codziennego użytku;

 4. Gwarancja bezpieczeństwa oaz komfortu Waszego wypoczynku;

 5. Całkowicie prywatny charakter Waszych wakacji – naszych obiektów nie będziecie z nikim współdzielić; do danego domu lub mieszkania dostęp macie tylko i wyłącznie Wy!

Atutem naszej oferty jest również spora różnorodność kwater i to nie tylko pod kątem tak oczywistych parametrów jak wielkość czy położenie. Obiekty z oferty „Świnoujście noclegi” są także zróżnicowane pod względem oferowanych dodatkowych atrakcji. Dlatego też, w naszej witrynie znajdziecie domy z basenem, apartamenty z widokiem na morze, kwatery na wspólne wakacje z psem i wiele innych kwater. Zapraszamy!

 

Świnoujście noclegi

Oferta „Świnoujście noclegi”, a wakacje nad morzem

Na pewno nie budzi zdziwienia fakt, że nasze wakacyjne kwatery, idealnie nadają się na urlop nad naszym pięknym, niebieskim Bałtykiem. Świnoujście oferuje idealne warunki plażowe dla każdego, a zwłaszcza dla najmłodszych, bowiem spadek dna morskiego jest tu wyjątkowo łagodny i dość długi. Poza tym, wybierając nasze domy i apartamenty nad morzem, możecie mieć pewność, że czekają tu na Was długie i piaszczyste plaże, które, oprócz relaksu i wypoczynku, oferują również wiele ciekawych możliwości spędzenia wolnego czasu. Wakacje w obiekcie z katalogu „Świnoujście noclegi” to także okazja na uprawianie dyscyplin sportowych nad wodą, a także gratka dla naturystów, ponieważ w pobliskim, niemieckim Albecku jest plaża dla miłośników nagiego opalania.

 

Świnoujście noclegi

Atrakcje w Świnoujściu

O tak! Nuda, to definitywnie pojęcie obce każdemu wypoczywającemu w Świnoujściu. Dlatego tym bardziej zachęcamy Was do zapoznania się z ofertą „Świnoujście noclegi”! W tym pięknym kurorcie znajdziecie bowiem, m.in.:

 • Trasy turystyczne pośród naturalnych ostępów – w tym trasy kajakowe, które poprowadzą Was przez piękne rezerwaty;

 • Nadmorska promenada – pełna atrakcji dla każdego!

 • Muzea – Latarni morskiej, Twierdzy Świnoujście, Rybołówstwa oraz Obrony Wybrzeża;

 • Uzdrowiska – oferujące złoża borowinowe oraz wody lecznicze;

 • Duży port - w którym podziwiać można międzynarodowe promy, flotę marynarki wojennej oraz liczne okręty;

 • Liczne zabytki – w tym, basen U-Bootów, falochrony i dawny ratusz.

Polecamy Wam również wycieczkę do nieodległych Międzyzdrojów (w ofercie znajdziecie także nasz produkt „ Międzyzdroje noclegi”, które są bramą do Wolińskiego Parku Narodowego. To będą niezapomniane wakacje!