Domy i apartamenty wakacyjne w Słupsku

Słupsk to jedno z większych miast Pomorza. Miejscowość położona jest w północnej części Polski („domy wakacyjne Polska” to nasza propozycja, jeśli szukacie obiektów w całym kraju), zaledwie 18 kilometrów od morza. Słupsk jest miastem o dużym znaczeniu historycznym, a współcześnie jest ważnym ośrodkiem gospodarczym oraz komunikacyjnym. Nazwa miasta pochodzi od rzeki Słupi, która przez Słupsk przepływa. Z kolei nazwa rzeki nawiązuje do słupa, czyli specjalnej wieży obronnej, jakich było tu pełno w dawnych czasach.

Pozostawmy jednak dawne czasy za sobą, a skupmy się na współczesności. Dzisiaj, Słupsk nazywany jest „perełką turystyczną” oraz jest uznawane za jedno najpiękniejszych miast Pomorza. Dlatego też, NOVASOL nie mogła postąpić inaczej i zbudować tu swoją bazę skupioną w ofercie „noclegi Słupsk”. Dzięki tej decyzji, zyskacie możliwość zamieszkania w obiektach, z których będziecie mogli codziennie wyruszać na ciekawe wycieczki po mieście i okolicy. Musicie bowiem wiedzieć, że otocznie Słupska to wybrzeże i jego kurorty, liczne jeziora, gęste lasy, Słowiński park Narodowy oraz mnóstwo innych atrakcji. Nagromadzenie tylu ciekawych miejsc nie pozostawia złudzeń, że należy jak najszybciej rezerwować domki nad morzem z katalogu „noclegi Słupsk”.

 

noclegi Słupsk

Popularne domy wakacyjne w Slupsk

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Slupsk

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Slupsk

Loading...

Domy i apartamenty wakacyjne z oferty "noclegi Słupsk"

Sprawdźcie naszą wakacyjna ofertę już dziś. Zapewniamy, że każdy, kto wybierze obiekt z katalogu „noclegi Słupsk”, będzie zadowolony. Na Wasze zadowolenie mogą wpłynąć takie cechy naszych kwater jak: całkowite wyposażenie, wyłączność w użytkowaniu obiektu, brak współdzielonych izb czy pomieszczeń, własna kuchnia, pełny węzeł sanitarny i wiele innych udogodnień. Wakacje w Polsce w naszych domach wakacyjnych, to również gwarancja prywatności, indywidualności, wygody oraz bezpieczeństwa – wszystkie bowiem obiekty z oferty „noclegi Słupsk” zostały dokładnie sprawdzone przez naszych lokalnych inspektorów. Jeśli macie jakieś pytania lub wątpliwości – skontaktujcie się z nami! Chętnie udzielimy wszystkich informacji.

noclegi Słupsk

Domki tematyczne w Słupsku

Za wyjątkowością oferty NOVASOL przemawia również fakt, że proponujemy Wam wypoczynek w bardzo zróżnicowanych domach i apartamentach wakacyjnych. Podobnie jak w całym kraju, również i „noclegi Słupsk” to katalog mający ciekawe rozwiązania na Wasze wakacje. W nim znajdziecie domy dla grup, apartamenty dla dwojga, obiekty rodzinne, domy z basenem, kwatery akceptujące zwierzęta i wiele innych kwater. Jak je znaleźć? W wyszukiwarce użyjcie filtrów, które są widoczne w górnym panelu. Dzięki nim, możecie wybrać wielkość obiektu, ilość sypialni, zakres cen oraz dodatki. Zapraszamy!

 

Wakacje w Słupsku

Rezerwując apartamenty nad morzem, możecie być pewni, że atrakcyjnych sposobów na spędzenie wolnego czasu Wam nie zabraknie. Słupsk i jego okolica bowiem, mają do zaoferowania m.in.:

  • Liczne zabytki i atrakcje miejskie – Słupsk jest położony na Szlaku Europejskiego Gotyku Ceglanego, a więc można w nim podziwiać prawdziwe perły architektury. Najciekawsze obiekty to: Zamek Książąt Pomorskich z towarzyszącymi budynkami, Stary Rynek z zabytkowymi kamienicami, spichlerze oraz liczne budynki sakralne. Decydując się na ofertę „noclegi Słupsk” będziecie mogli również wziąć udział w ciekawych koncertach i cyklicznych imprezach plenerowych.

  • Słowiński Park Narodowy – rezerwat chroniący ruchome wydmy, jeziora, bagna, torfowiska oraz lasy.

  • Park krajobrazowy Doliny Słupi – niezwykłe miejsce, w którym znajdują się nie tylko lasy, ale i zabytkowe wsie. Można tu także spotkać bielika.

  • Ustka, Łeba i inne kurorty nadmorskie – zaledwie 18 kilometrów od Słupska ciągną się piaszczyste plaże wybrzeża Bałtyckiego. W miejscu tym wypoczniecie oraz poznacie atrakcje kurortów. Zainteresowanym, polecamy również ofertę np. w Łebie, pod hasłem „Łeba domki”.