Kwatery w Trzęsaczu

Trzęsacz noclegi

Kwatery w Trzęsaczu

Trzęsacz to jedno z najbardziej znanych miejsc w Polsce (przy okazji, sprawdźcie ofertę „domy wakacyjne Polska”). Nie jest tak popularne za sprawą położenia nad morzem, ale z powodu ruin kościoła, które przez lata jest wchłaniane przez morze. Jest to jedyne tego typu miejsce nie tylko w kraju, ale i w całej Europie. Poza tym, turystów przyciąga tu malownicza plaża, która położona jest u stóp stromych klifów oraz wody Morza Bałtyckiego. Trzęsacz położony jest w zachodniej części polskiego wybrzeża i ma świetnie rozwiniętą bazę turystyczną, w tym noclegową, znaną pod hasłem „Trzęsacz noclegi”.

Wakacyjny wypoczynek w Trzęsaczu polecamy wszystkim, którzy chcą zrelaksować się na plaży, na której są mniejsze tłumy turystów oraz oferującej niezapomniane widoki. Można tu również w życie wprowadzić ciekawą koncepcję odpoczynku w spokojnej miejscowości nadmorskiej z możliwością skorzystania z intensywnego kurortowego życia w sąsiednich, bardziej gwarnych ośrodkach, jak Pobierowo czy Rewal. Jeśli więc szukacie spokojniejszej lokalizacji na Wasz wymarzony urlop to domki nad morzem z katalogu „Trzęsacz noclegi” będą świetnym rozwiązaniem i zapewnią Wam niezapomniane wrażenia. W imieniu mieszkańców miasteczka – gorąco zapraszamy!

 

„Trzęsacz noclegi” – oferta na udane wakacje

Przed wyruszeniem na urlop, koniecznie zajrzyjcie do naszego wakacyjnego katalogu. Znajdziecie w nim, tylko sprawdzone, domy i apartamenty, które już czekają na Wasz przyjazd! Jeśli zastanawiacie się, dlaczego, spośród szerokiej oferty noclegowej, warto wybrać właśnie produkt „Trzęsacz noclegi”, oto kilka wskazówek:

  • Oferujemy tylko obiekty, które sami wcześniej sprawdziliśmy;

  • Nasze kwatery na wakacje w Polsce, są w pełni samodzielnymi jednostkami mieszkalnymi;

  • Domy i apartamenty od NOVASOL są wyposażone we wszystkie meble, urządzenia i przybory, które są potrzebne w codziennym użytkowaniu;

  • Każdy obiekt wakacyjny posiada własną kuchnię/kuchnie lub aneks kuchenny – oczywiście, również wyposażone;

  • W naszych obiektach wypoczniecie z zachowaniem pełnej prywatności, w otoczeniu najbliższych;

  • Nasza oferta „Trzęsacz noclegi” jest konkurencyjna cenowo oraz dostępna o każdej porze roku.

Nie pozostaje nam już chyba nic innego, niż zaprosić Was do rezerwacji naszych kwater na udane wakacje.

 

Trzęsacz noclegi

Wakacje nad morzem w Trzęsaczu

Plaża w Trzęsaczu jest wyjątkowa z kilku powodów. Po pierwsze, jest ona węższa niż w innych miejscowościach. Dzięki temu, wczasowicze wybierający ofertę „Trzęsacz noclegi” są bardziej rozproszeni, a więc daje to więcej ciszy wokół. Drugim atutem tutejszego kąpieliska jest jego położenie u stóp zjawiskowych klifów, w tym klifu na którym stoją ruiny kościoła. Jest tu również odczuwalnie mniej atrakcji, niż np. w sąsiednim Rewalu (jeśli jednak lubicie być w centrum wydarzeń, polecamy ofertę „Rewal domki”). To chyba wystarczająca rekomendacja na spędzenie urlopu w Trzęsaczu.

 

Trzęsacz noclegi

Atrakcje Trzęsacza i okolic

Jak już wspomniano na wstępie, w Trzęsaczu znajdują się wyjątkowe ruiny, które są dowodem na niszczycielską siłę natury. Niedaleko ruin znajduje się muzeum multimedialne, w którym można poznać historię tego kościoła oraz związane z nim legendy. Poza tym, całkiem niedawno powstała tu specjalna platforma widokowa, która pozwala na podziwianie morza oraz klifów – tu, zachody słońca wyglądają fenomenalnie. Wybierając ofertę „Trzęsacz noclegi” będziecie mogli również spróbować sił w jeździectwie, przejechać się quadem na specjalnym torze lub spróbować sił w paralotniarstwie na dedykowanym pasie startowym. Rodzinom z dziećmi z kolei, polecamy przejażdżkę zabytkową ciuchcią wąskotorową, która kursuje po wybrzeżu. Już dziś rezerwujcie apartamenty nad morzem w Trzęsaczu!