Noclegi na wyspie Wolin

Wolin to nazwa największej wyspy w naszym kraju. Znajduje się ona w północno-zachodnim krańcu Polski (przy okazji, zerknijcie do pełnego krajowego katalogu „domy wakacyjne Polska”) i otoczona jest wodami Bałtyku, Zalewu Szczecińskiego oraz Zalewu Kamieńskiego. Wyspa był zamieszkana już w okresie kamienia łupanego, a przez wieki służyła jako miejsce życia plemion gockich, Wikingów, Słowian oraz Duńczyków (mieszkał tu m.in. król Danii Harald Sinozęby). Dziś, jest to bardzo popularna destynacja turystyczna, co jest powodowane pięknymi bałtyckimi plażami, Wolińskim Parkiem Narodowym oraz przyjemnymi warunkami klimatycznymi. Z tego tez powodu, dużym zainteresowaniem cieszy się oferta „wyspa Wolin noclegi”, którą znajdziecie również w naszych katalogach.

Wyspa Wolin to prawdziwy, wakacyjny raj, dlatego można polecić ją każdemu. Swoje miejsce znajdą tu zarówno miłośnicy kurortów i tętniącego w nich życia, jak i osoby szukające ucieczki od cywilizacji. Można tu wypocząć na jednej z wielu plaż, uprawiać sporty wodne, urządzać piesze i rowerowe eskapady pośród lasów, jezior i mokradeł, poznać bogatą historię wyspy, czy najzwyczajniej usiąść na leżaku i oddać się relaksowi w otoczeniu ciszy i spokoju. Oferta „wyspa Wolin noclegi” to również propozycja dla chcących podreperować zdrowie, bowiem na wyspie nie ma wielkich fabryk, a więc powietrze jest tu wyjątkowo czyste, a dzięki Bałtykowi, również pełne zdrowotnego jodu. Rezerwujcie więc domki nad morzem i w drogę!

 

wyspa Wolin noclegi

Aktywne wakacje na wyspie Wolinie

Miłośnicy sportu i rekreacji, poczują się jak u siebie, bowiem wyspa Wolin oferuje wiele różnorodnych form spędzania wolnego czasu. Liczne szlaki turystyczne zachęcają do wielogodzinnych spacerów, a widoki przez nie oferowane (klify, lasy, morze) na długo pozostaną w waszej pamięci. Miłośnicy kolarstwa również znajdą tu, świetnie przygotowane, trasy, a także zyskają możliwość wybrania się do Niemiec, gdzie znajdują się najlepsze drogi rowerowe w Europie. Wybierając ofertę „wyspa Wolin noclegi”, znajdziecie również mnóstwo miejsc do uprawiania sportów wodnych, zarówno na morzu, jak i na jeziorach oraz wodach zalewów. Wakacje w Polsce to także możliwość gry w golfa, ponieważ właśnie tutaj, znajduje się jedno z najlepszych w kraju, pole golfowe.

 

wyspa Wolin noclegi

Ciekawe miejsca na wyspie Wolin

Planując swój urlop na wyspie Wolin, warto wcześniej sprawdzić, jakie atrakcyjne miejsca wyspa ma do zaoferowania. Przygotowaliśmy dla Was listę ciekawych, naszym zdaniem lokalizacji, które warto odwiedzić. Oto one:

  • Międzyzdroje – największy kurort na wyspie. Sprawdźcie również ofertę „Międzyzdroje noclegi”.

  • Woliński Park Narodowy;

  • Jezioro Turkusowe;

  • Centrum Słowian i Wikingów w Wolinie;

  • Bunkier V-3;

Decydując się na opcję „wyspa Wolin noclegi”, sprawdźcie również atrakcje czekające tuz obok wyspy, a szczególnie w Kamieniu Pomorskim oraz Świnoujściu (tu, polecamy także katalog „Świnoujście noclegi”).

 

wyspa Wolin noclegi

Domy i apartamenty wakacyjne z katalogu „wyspa Wolin noclegi”

Już dziś sprawdźcie nasze kwatery na wyspie Wolin. Znajdziecie tu domy i apartamenty, które są wynajmowane w całości, jako niezależne jednostki mieszkalne. Każdy taki obiekt posiada własną łazienkę/łazienki oraz kuchnię. Nasze obiekty są również funkcjonalnie urządzone oraz zapewniają Wam komfortowe warunki pobytu. Naszą ofertę „wyspa Wolin noclegi” wyróżnia także duża różnorodność obiektów. Oferujemy Wam bowiem zarówno apartamenty nad morzem w kurortach jak np. Międzyzdroje czy Międzywodzie, jak i wewnątrz wyspy, na wsi i w otoczeniu naturalnych krajobrazów. Zapraszamy!