Mielno domki i apartamenty - na udane wakacje

Mielno – domki i apartamenty wakacyjne

Mielno domki i apartamenty - na udane wakacje

Mielno zna chyba każdy – to jedna z najchętniej odwiedzanych miejscowości nadmorskich w kraju. Mielno znajduje się w zachodniej części wybrzeża Morza Bałtyckiego, na północy Polski (zainteresowanych naszą całościową ofertą wakacyjną w kraju – zapraszamy do katalogu „domy wakacyjne Polska”). Kurort położony jest w dość charakterystyczny miejscu, a mianowicie na, naturalnie utworzonej, mierzei, która rozdziela wody Bałtyku od jeziora Jamno. Dawniej Mielno było typową wioską rybacką, która z czasem przekształciła się w pełnoprawny kurort turystyczny ze wszelkimi możliwymi atrakcjami i oczywiście miejscami noclegowymi z kategorii „Mielno domki”.

Jak łatwo wywnioskować z powyższego akapitu, Mielno będzie wymarzonym miejscem dla turystów lubiących dostęp do atrakcji na każdym kroku, miłośników intensywnego życia, plażowiczów oraz amatorów rozrywki. Oczywiście, wszystkie kwatery z oferty „Mielno domki” są proponowane również miłośnikom spokojniejszych klimatów – plaży i miejsca starczy tu dla każdego. Warto tu dodać, że Mielno posiada jedynie komunikację drogową, także auto jest jedyną formą dojazdu do kurortu. Jednak ta mała niedogodność będzie w pełni zrekompensowana! Rezerwujcie więc nasze domki nad morzem i wyruszcie na niezapomniany urlop!

 

Popularne domy wakacyjne w Mielno

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Mielno

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Mielno

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Mielno

Loading...

Zamieszkaj w kwaterze z oferty "Mielno domki"

Już dziś sprawdźcie co do zaoferowania ma dla was NOVASOL i kwatery z jej katalogu. W zalewie propozycji i wynajmu pokojów, nasz katalog wyróżnia fakt, iż wszystkie obiekty są całkowicie samodzielnymi jednostkami mieszkalnymi, które są gotowe na Wasz przyjazd już teraz. Dzięki temu, zyskujecie prywatność oraz bezpieczeństwo wypoczynku. Oprócz tego, wakacje w Polsce w naszych kwaterach z katalogu „Mielno domki”, to urlop w obiekcie z własną, w pełni wyposażoną kuchnią oraz łazienką. NOVASOL pozostawia więc wam wybór – czy sami przygotowujecie posiłki, czy korzystacie z miejscowej gastronomii. Podobnie, to wy zdecydujecie jak będzie wyglądał Wasz dzień – obiekty są dostępne tylko dla Was i oddane w pełni do Waszej dyspozycji, co dotyczy również np. przydomowych ogródków lub innych atrakcji.

Nasz wakacyjny katalog to również stale poszerzająca się oferta i to nie tylko o kolejne standardowe domy oraz apartamenty, w których spędzicie niezapomniany urlop. Nasi lokali inspektorzy, którzy również na bieżąco kontrolują obiekty, starają się wyszukiwać obiekty, które proponują coś więcej – dodatek, który nie dość, że uprzyjemni Wam pobyt, to jeszcze zapewni miłe wspomnienia. Dlatego też, przeglądając katalog „Mielno domki” znajdziecie takie obiekty jak:

  • Domy i apartamenty z basenem – czy może być coś lepszego niż dostęp do prywatnego basenu o każdej porze dnia?

  • Domy akceptujące zwierzęta – obiekty pozwalające na niezapomniane wakacje z psem, kotem, kanarkiem lub innym domowym ulubieńcem;

  • Domy przyjazne dzieciom – nic chyba skuteczniej nie psuje urlopu, niż znudzone dziecko. Dlatego też, te obiekty proponują dodatkowe atrakcje dla najmłodszych Gości, a ich rodzicom chwile wytchnienia.

Zapraszamy!

 

Mielno – domki i apartamenty wakacyjne

Wakacje w Mielnie

Rezerwujcie kwatery spod znaku „Mielno domki” i doświadczcie bogactwa atrakcji i emocji. Długa i piaszczysta plaża, morska woda zachęcająca do kąpieli, bogactwo restauracji, tawern i barów, liczne atrakcje dla najmłodszych – wszystko to czego można oczekiwać od kurortu już tu jest. Warto również dodać, że z Mielna można dostać się do równie atrakcyjnego Kołobrzegu, Koszalina i innych kurortów. Sprawdźcie także, jakie atrakcje czekają was nad jeziorem Jamno i przekonajcie się, dlaczego jest to polecane przez wędkarzy miejsce. Wystarczy tylko wybrać apartamenty nad morzem - to proste! Zapraszamy!