Domy i apartamety wakacyjne w Gdyni

domki letniskowe Gdynia

Domy i apartamety wakacyjne w Gdyni

Gdynia to nazwa, jednego z najważniejszych w Polsce, portów oraz jedno z większych miast w kraju (przy okazji, zerknijcie do całościowej oferty „domy wakacyjne Polska”). Miasto znajduje się w północnej części kraju, nad Zatoką Gdańską. Gdynia jest bardzo młodym miastem, gdyż aż do lat 20-tych XX wiek, funkcjonowało jako wioska rybacka. Dopiero w międzywojniu postanowiono rozbudować miejscowość po to, aby stanowiła konkurencję dla sąsiedniego Gdańska. Dziś, razem ze wspomnianym Gdańskiem oraz Sopotem, tworzy Trójmiasto, czyli jedno z najpopularniejszych miejsc w kraju. Oczywiście, sama Gdynia, i jej oferta „domki letniskowe Gdynia”, również jest bardzo atrakcyjna, jednak wychodzimy z założenia, że grzechem byłoby nie poznanie całej trójki miast.

Zajmijmy się jednak Gdynią. Wakacje w tym pięknym mieście to oferta dosłownie dla każdego. Idealne chwile spędzą tu miłośnicy plażowania, amatorzy uprawiania sportów wodnych, osoby lubiące wypoczynek na łonie natury oraz amatorzy wakacji w mieście. Z racji młodego wieku, nie ma w Gdyni zbyt wielu zabytków, jednak sąsiednie miasta rekompensują to z nawiązką. Rezerwujcie więc domki i apartamenty nad morzem - choć Gdynia położona jest nad zatoką, która przynależy do wód Bałtyku, sprawdźcie ofertę „domki letniskowe Gdynia” i przeżyjcie niezapomniane wakacje w Gdyni.

 

Popularne domy wakacyjne w Gdynia

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Gdynia

Loading...

Wakacje nad wodą w Gdyni

Gdynia to świetne miejsce na zabranie koca i parasola plażowego. Piaszczyste plaże ciągną się od południowych po północne granice miasta i dalej. W Gdyni znajdują się cztery strzeżone kąpieliska, co z pewnością docenią podróżujący z małymi dziećmi. To jednak nie koniec możliwości i atrakcji czekających nad wodami Zatoki Gdańskiej. Rezerwacja kwatery z katalogu „domki letniskowe Gdynia” to świetna okazja na naukę żeglarstwa oraz innych sportów wodnych. Można tu także, w jednej z marin, wypożyczyć jacht lub żaglówkę do samodzielnych rejsów. Bogatą ofertę Gdyni stanowią również rejsy wycieczkowe, np. do Helu. Na koniec, pamiętajcie jeszcze o molu, pięknych bulwarach oraz porcie, który zapiera dech w piersiach. To czeka na każdego, kto wybierze domki nad morzem!

 

domki letniskowe Gdynia

Atrakcje w Gdyni

Nie samym morzem człowiek żyje, dlatego tez Gdynianie przygotowali dla Was szereg ciekawych miejsc, które na pewno urozmaicą Wasze wakacje. Rezerwując wakacje w Polsce, poznacie m.in.:

  • Klify Orłowo – efekt niszczycielskiej siły wody;

  • Rezerwaty: Kępa Redłowska, Kacze Łęgi oraz Cisowa – miejsca w sam raz na wypoczynek na łonie natury;

  • Kamienna Góra – dzielnica nazywana miastem-ogrodem;

  • Akwarium – ogród zoologiczny specjalizujący się w życiu wodnym;

  • Liczne muzea – m.in. Marynarki Wojennej, Motoryzacji, Planetarium, Miasta Gdyni;

  • Centrum Nauki Eksperyment – propozycja dla rodzin z dziećmi;

  • Dar Pomorza oraz Błyskawica – statek i okręt, która zasłużyły się w historii Polski.

 

domki letniskowe Gdynia

„Domki letniskowe Gdynia” – zakwaterowanie na wakacje

Aby moc spokojnie planować kolejne ekscytujące dni urlopu w Gdyni, wystarczy już tylko wybrać odpowiednią kwaterę na noclegi. NOVASOL proponuje Wam cos więcej, a mianowicie domki i apartamenty, które są całkowicie niezależnymi jednostkami mieszkalnymi. Oznacza to, iż są one udostępnione tylko Wam, a co za tym idzie, spędzicie urlop w prywatnej atmosferze, w otoczeniu osób, które razem z Wami wybrały się na niezapomniane wakacje. Nasza oferta „apartamenty i domki letniskowe Gdynia” to również katery, które są kompletnie urządzone i zawsze gotowe na Wasz przyjazd, a jeśli szukacie dodatkowych atrakcji, sprawdźcie np. nasze domy z basenem – świetna zabawa gwarantowana. Zapraszamy!