Noclegi w Helu

Hel to miejscowość położona na samym krańcu Cypla Helskiego, w północnej części Polski (zainteresowanych całą ofertą krajową, zapraszamy do katalogu „domy wakacyjne Polska”). Miasto otoczone jest z trzech stron wodą i  jest jednym z najpopularniejszych ośrodków wypoczynkowych w kraju. Jest to również cenne uzdrowisko, ośrodek rybołówstwa oraz żeglarstwa. Co ciekawe, pierwsza miejscowość o tej nazwie (dziś nazywany „starym Helem”) już nie istnieje, gdyż została zalana przez wody morskie. Aktualny Hel istnieje o XV wieku i już pod koniec XIX wieku był ważnym miejscem wypoczynkowym. Stąd też bogata oferta „Hel noclegi”.

Wakacje w Helu polecamy dosłownie wszystkim. Tutaj, każdy znajdzie coś dla siebie. Długa piaszczysta plaża, liczne zabytki, mnóstwo atrakcji dla dzieci, ośrodki uzdrowiskowe, bogata oferta gastronomiczna oraz życia nocnego sprawiają, że każdy z urlopu wróci usatysfakcjonowany. Decydując się na urlop z oferty „Hel noclegi” można również nabyć sporo wiedzy o ekologii, ochronie środowiska oraz życiu w wodach morskich – jest tu bowiem, mnóstwo edukacyjnych atrakcji, w których nie tylko najmłodsi połączą zabawę z nauką. Hel to również ośrodek sportów wodnych oraz miejsce dla miłośników wędkowania na otwartych wodach. Pozostaje Wam więc już tylko jedno: sprawdzić nasze domki nad morzem Bałtyckim i wyruszyć na niezapomniane wakacje.

 

Hel noclegi

Wakacje nad morzem w Helu

Czego jak czego, ale miejsc do plażowego wypoczynku w Helu wam nie zabraknie. Miasto oferuje trzy plaże: plaże nadmorską, plażę nad Zatoką Pucką oraz plażę na samym końcu cyplu. Wszystkie je łączy to, że są pokryte delikatnym piaskiem oraz to, że znajdziecie tu miejsca pełne atrakcji, jak i możliwość ucieczki z dala od tłumów. W sezonie letnim, otwierane są tu odcinki strzeżone, a więc bezpieczne dla rodzin z dziećmi. Wybierając obiekt wakacyjny z katalogu „Hel noclegi” możecie również spędzić aktywniej czas nad wodą. Znajdziecie tu bowiem świetne warunki do uprawiania żeglarstwa, windsurfingu, wędkarstwa oraz nurkowania. Nie ma chyba lepszego przepisu na wymarzone wakacje w Polsce.

Hel noclegi

Atrakcje Helu

Rzecz jasna, decydując się na domki letniskowe nad morzem, otrzymacie dostęp nie tylko do pięknych, bałtyckich plaż. Hel ma bardzo dużo do zaoferowania wizytującym go wczasowiczom, którzy są spragnieni rozrywki oraz atrakcji. Dlatego też, wybierając sobie obiekt wakacyjny z katalogu „Hel noclegi”, poznacie m.in.:

  1. Muzeum Rybołówstwa;

  2. Latarnię Morską;

  3. Zabytkową dzielnicę rybacką;

  4. Dom Morświna – specjalne muzeum poświęcone tym ssakom;

  5. Helskie Fokarium;

  6. Skansen Broni Militarnej;

  7. Muzeum Obrony Wybrzeża.

Hel jest również pełen ciekawych propozycji gastronomicznych, szczególnie na Ulicy Wiejskiej, a także kawiarni, klubów nocnych, atrakcji dla najmłodszych i rozrywki. Zapraszamy - już dziś rezerwujcie apartamenty nad morzem Bałtyckim.

 

Domki i apartamenty z katalogu „Hel noclegi”

Atrakcje i piaszczyste plaże Helu są tuż tuż, w zasięgu ręki. Pozostała jeszcze kwestia noclegów. O to z kolei, zadba NOVASOL. W naszych katalogach znajdziecie całkowicie umeblowane i urządzone kwatery, w których przyjemnie i wygodnie spędzicie nie tylko noce, ale i dnie. Warto tu dodać, że wszystkie obiekty z oferty „Hel noclegi” są udostępniane tylko Wam, a to oznacza, że żadne pomieszczenia nie będzie z nikim współdzielone – tylko Wy i Wasi bliscy będziecie mogli wspólnie wypocząć. Nasza oferta jest również atrakcyjna cenowo i dotyczy to także takich obiektów, jak np. domy z basenem. Sprawdźcie i rezerwujcie nasze domki i apartamenty, a jeśli macie jakieś pytania – skontaktujcie się z nami.